Види контрацепції для чоловіків

Adoption
Date
  • 1342 Переглядів
Про жіночу контрацепцію знають усі і кожна з нас обирає ту, яка найкомфортніша для використання. А ось чоловіча контрацепція залишається часто за ширмою невідомості. Варто це змінити.

6297_9.jpg (25.41 Kb)


Контрацепція для чоловіків — це методи запобігання вагітності, які можуть впливати на вироблення, характеристики сперми чи створювати фізичний бар'єр для запліднення сперматозоїдами жіночої яйцеклітини. Ґрунтуючись на особистих уподобаннях, можна користуватися одним або одразу кількома способами контролю над народжуваністю.

Навіщо потрібна чоловіча контрацепція?
Чоловіча контрацепція є одним з методів планування сім'ї. Використання контрацепції дає змогу чоловікові жити повноцінним сексуальним життям, уникаючи незапланованого зачаття дітей.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) відносить до методів чоловічої контрацепції презервативи, чоловічу стерилізацію, а також способи, що ґрунтуються на утриманні від статевих актів та обізнаності про зміну фертильності. Ефективність кожного з сучасних методів контрацепції для чоловіків виражається у відсотках. Показник дає змогу оцінити, скільки зі 100 жінок не завагітніють впродовж року за умови використання зазначеного методу контрацепції.

Про презервативи відомо усім.

Вазорезекція та вазектомія
Вазорезекція (або вазектомія) — це спосіб контрацепції для чоловіків, який передбачає виконання операції з перекриття сім'явивідних проток, що транспортують сперматозоїди. Неабортивний метод контрацепції запобігає виходу сперматозоїдів з організму та забезпечує постійний контроль над народжуваністю. Переваги вазектомії:

- відсутність впливу на ерекцію, сексуальну активність і зовнішній вигляд еякуляту;
- можна використовувати замість презервативів (але немає захисту від ЗПСШ);
- підвищення рівня комфорту під час сексу завдяки зниженню стресу, пов'язаного з ризиком вагітності;
- можливість амбулаторного проведення процедури;
- незначний період утримання від сексу (близько тижня);
- мінімальний ризик ускладнень (зокрема, вазорезекція не призводить до підвищення ймовірності розвитку онкологічних, урологічних і серцево-судинних захворювань).

Після вазектомії вироблення сперматозоїдів не припиняється, проте вони розпадаються, не потрапляючи в уретру. Для оцінки ефективності вазорезекції проводять лабораторні дослідження, що дають змогу переконатися у відсутності сперматозоїдів у зразках сперми.

Перерваний статевий акт
Перерваний статевий акт — це метод контрацепції, за якого статевий член виводиться з піхви до моменту еякуляції. Спосіб є простим, безоплатним і дає змогу оберігатися без презерватива, проте потребує розвитку самоконтролю. Особливостями перерваного статевого акту є відсутність захисту від ЗПСШ та недостатня ефективність через ризик потрапляння сперматозоїдів до піхви разом з передсім'яною рідиною.

Чоловіча гормональна контрацепція
Механізм дії чоловічих гормональних контрацептивів полягає у зміні гормонального фону, що призводить до зменшення об'єму сперматозоїдів, які виробляються, та їхньої концентрації в спермі. Метод гормональної контрацепції для чоловіків вважається ефективним у разі підтвердження вираженої олігозооспермії (в одному мілілітрі сперми міститься менш як один мільйон сперматозоїдів, при цьому ризик вагітності становить приблизно 1%).

Негормональна контрацепція для чоловіків
Негормональна контрацепція для чоловіків спрямована на запобігання вироблення, дозрівання сперми чи зменшення рухливості сперматозоїдів без зміни гормонального фону. Основною перевагою негормональних методів порівняно з гормональною контрацепцією є нижчий ризик побічних ефектів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: контрацепція для чоловіків


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Прощати зраду чоловікові чи ні - це лише ваше рішення. Та ви повинні знати, що деякі чоловіки будуть і надалі вам зраджувати, навіть якщо клянуться в

5 типів чоловіків, які завжди будуть зраджувати

Секс | 01:20, 17.06.2024

Прощати зраду чоловікові чи ні - це лише ваше рішення. Та ви повинні знати, що деякі чоловіки будуть і надалі вам зраджувати, навіть якщо клянуться в протилежному. Хто вони, ці зрадники?

Лікарі запевняють, що мастурбація має позитивний вплив на самопочуття як чоловіків, так і жінок. Проте, багато партнерів можуть неправильно трактувати

Чи шкодить мастурбація інтимним стосункам з партнером?

Секс | 09:30, 13.06.2024

Лікарі запевняють, що мастурбація має позитивний вплив на самопочуття як чоловіків, так і жінок. Проте, багато партнерів можуть неправильно трактувати цей "жест", тож дуже важливо пояснити, чому саме ви це робите, попри те, що у вас є секс і ваші інт

Іноді про зраду знають усі друзі та знайомі, тільки не той, кому зраджують. Знайомо? Є речі, які видають зрадника.

Фрази жінки, які видають її зраду чоловікові

Психологія | 11:20, 29.05.2024

Іноді про зраду знають усі друзі та знайомі, тільки не той, кому зраджують. Знайомо? Є речі, які видають зрадника.

Лікарі застерігають жінок, котрі приймають протизаплідні, що ризик появи раку грудей або депресії у них збільшується на 130 відсотків. Більше того, на

Контрацептиви можуть призводити до появи депресії і раку грудей

Секс | 14:50, 24.05.2024

Лікарі застерігають жінок, котрі приймають протизаплідні, що ризик появи раку грудей або депресії у них збільшується на 130 відсотків. Більше того, навіть аборт може призвести до появи раку грудей.

Пробачити зраду чи розійтися? Як знову почати довіряти партнеру, який зрадив? Якщо ви розходитеся і у вас є діти, як не переносити зліть через свого п

Як відновити стосунки після зради: поради психолога

Сімейні справи | 00:30, 22.05.2024

Пробачити зраду чи розійтися? Як знову почати довіряти партнеру, який зрадив? Якщо ви розходитеся і у вас є діти, як не переносити зліть через свого партнера на дітей? З цими та іншими питаннями стикається кожен, хто відчув смак зради.

Усі люди - різні і у кожного потреба в сексі - індивідуальна: комусь достатньо двічі на тиждень, а хтось хоче щодня і можне не обмежуватися одним разо

Інтим: скільки ним потрібно займатись, щоб бути щасливими в стосунках?

Секс | 11:20, 11.05.2024

Усі люди - різні і у кожного потреба в сексі - індивідуальна: комусь достатньо двічі на тиждень, а хтось хоче щодня і можне не обмежуватися одним разом. Варто враховувати і те, що з віком це бажання знижується. Тож нині говоримо про те, чи є норма дл

Про жіночу контрацепцію знають усі і кожна з нас обирає ту, яка найкомфортніша для використання. А ось чоловіча контрацепція залишається часто за ширм

Види контрацепції для чоловіків

Секс | 12:10, 29.04.2024

Про жіночу контрацепцію знають усі і кожна з нас обирає ту, яка найкомфортніша для використання. А ось чоловіча контрацепція залишається часто за ширмою невідомості. Варто це змінити.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: