Чому мама після інтиму може відчувати дискомфорт?

Adoption
Date
  • 136 Переглядів
Велика кількість людей нерідко відчувають різні симптоми після статевого акту або оргазму, які можуть сигналізувати про проблеми зі здоровʼям. Ігнорування таких симптомів може призвести до серйозних наслідків для вашого здоров’я. Головне — не робити вигляду, що нічого не сталося, чим швидше ви вживете заходів, тим легше вам уникнути або вилікувати будь-які небажані ускладнення.

7324_1.jpg (29.3 Kb)

Стрес або тривожність
Для деяких людей статевий акт може викликати відчуття стресу або тривожності. Це може бути пов’язано з психологічними або емоційними проблемами.

Якщо ви постраждали від сексуального насильства, навіть якщо ви відчуваєте, що оговталися від цієї події, джерелом вашої проблеми може бути посттравматичний стресовий розлад. Спогади про напад можуть спалахнути під час сексу, спонукаючи вас знову пережити цю травматичну подію. У такому випадку варто звернутись до фахівця.

Відчуття смутку після сексу також може бути пов’язано з відсутністю глибокого емоційного зв’язку з партнером.

Біль чи дискомфорт
Постійний біль після сексу може вказувати на певні медичні стани, такі як інфекції або інші гінекологічні проблеми.

Якщо ви відчуваєте подібні симптоми, перш за все вам слід пройти перевірку на наявність ІПСШ.

Хоча вважається, що, наприклад, 50% чоловіків і щонайменше 70% жінок з хламідіозом не відчувають жодних симптомів.

Зміни в настрої
Якщо ви відчуваєте симптоми депресії, суму або інші зміни в настрої після статевого акту, це може бути знаком гормональних змін або інших станів.

Крім того, у людей з депресією може бути знижений сексуальний потяг або навіть відсутній. Низький рівень деяких із цих хімічних речовин також може притупити відчуття задоволення.

Запаморочення або слабкість
Ці симптоми можуть бути знаками низького артеріального тиску або інших серцево-судинних проблем.

Іноді запаморочення після сексу може бути наслідком основного захворювання, особливо якщо запаморочення виникає раптово та супроводжується іншими симптомами, такі як блювання або біль голови.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: секс, інтим, дискомфорт після сексу


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Скільки калорій витрачається під час сексу, а скільки під час тренувань?

Що ефективніше для схуднення - секс чи тренування?

Здоров'я | 08:20, 12.11.2023

Скільки калорій витрачається під час сексу, а скільки під час тренувань?

Власні проблеми сексуального здоров’я, як правило, чоловіки замовчують. Стереотипи суспільства, хибні уявлення про сексуальну функцію не додають впевн

Поширені міфи про сексуальне здоров'я чоловіків

Секс | 00:35, 17.10.2023

Власні проблеми сексуального здоров’я, як правило, чоловіки замовчують. Стереотипи суспільства, хибні уявлення про сексуальну функцію не додають впевненості. Спробуємо розвінчати найпопулярніші міфи.

Що ж сказати підлітку, щоб він використовував презерватив? І головне, як це сказати, щоб подіяло. Якщо ваша дитина – підліток, ця проблема особливо ак

Як розповісти підлітку про презервативи?

Школярі | 00:35, 15.10.2023

Що ж сказати підлітку, щоб він використовував презерватив? І головне, як це сказати, щоб подіяло. Якщо ваша дитина – підліток, ця проблема особливо актуальна для вашої родини.

І хлопчики, і дівчатка повинні мати повну інформацію про те, що відбувається під час і після статевого акту. І ця інформація потрібна не тільки дівчат

Як і що говорити про контрацепцію хлопчикам і дівчаткам?

Секс | 06:20, 11.10.2023

І хлопчики, і дівчатка повинні мати повну інформацію про те, що відбувається під час і після статевого акту. І ця інформація потрібна не тільки дівчаткам. Двоє людей займаються сексом, так що це їхня спільна турбота.

Факт 1Яйцеклітина живе тільки 4-12 годин після вивільнення з яєчника, саме в цей час вона може бути запліднена. А сперматозоїди можуть жити всередині

7 фактів про овуляцію, які вас здивують

Мама | 02:00, 10.10.2023

Факт 1Яйцеклітина живе тільки 4-12 годин після вивільнення з яєчника, саме в цей час вона може бути запліднена. А сперматозоїди можуть жити всередині жіночого організму 3-5 днів в пошуках яйцеклітини, яку можна було б запліднити.

Якісний секс позитивно впливає на емоційний стан і покращує вуглеводний обмін. Але це не привід займатися ним для здоров’я, коли немає бажання. Чи дій

Чи потрібно займатись інтимом для здоров'я?

Секс | 06:20, 06.10.2023

Якісний секс позитивно впливає на емоційний стан і покращує вуглеводний обмін. Але це не привід займатися ним для здоров’я, коли немає бажання. Чи дійсно секс такий необхідний для організму і чим можна його замінити?

Дбати про безпеку – не соромно, це – твій обов'язок, це – прояв любові до себе і поваги до партнера.

Маловідомі факти про контрацептиви, які потрібно знати кожній жінці

Здоров'я | 00:35, 02.10.2023

Дбати про безпеку – не соромно, це – твій обов'язок, це – прояв любові до себе і поваги до партнера.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: