Як отримувати більше задоволення від інтиму?

Adoption
Date
  • 329 Переглядів
За спостереженнями сімейного психолого та психотерапевта Романа Мельниченко, дуже мало чоловіків і жінок переживають потужну, всеохоплюючу розрядку в сексі. В період закоханості тінь розрядки ще буває, але згодом сексуальні відносини перетворюються у взаємну мастурбацію, скидання статевого збудження. Вся біда в тому, люди можуть і не дізнатися про те, що повинно і може бути інакше.

3565_2.jpg (20.75 Kb)

У нездатності отримати те сексуальне задоволення, на яке здатне тіло, ми звинувачуємо обставини, дітей, партнера, сексуальне виконання, техніку і т. д. Іноді ми відчуваємо сильне збудження, але оргазм змазаний. Іноді він занадто швидкий, іноді занадто повільний. Іноді ми можемо навіть відчувати почуття провини, сорому чи відчуженості після сексу. Тому починаємо шукати для сексу когось ще. Або придушуємо сексуальність всередині себе, сублімуємо її в якусь діяльність. Так починають затухати стосунки в парі.

Кілька рекомендацій для отримання більшого задоволення від сексуальних відносин і для переживання всеосяжного, глибинного оргазму:

1. Позбудьтесь почуття провини і сорому, пов'язаних з сексом, статтю, наготою, сексуальним задоволенням і задоволенням як таким.

2. Майте сексуальні відносини з постійним партнером.

3. Говоріть з партнером про сексуальність, задоволення, фантазії, про те, що підсилює ваш сексуальний відгук.

4. Перестаньте перекладати відповідальність за своє особисте задоволення в сексі на партнера, він має до нього опосередковане відношення.

5. Чоловікові і жінці потрібно позбутися едіпального комплексу, завершити перенесення на партнера своїх нереалізованих дитячих еротичних і інших переживань, пов'язаних з батьками протилежної статі.

6. Станьте цілісним під час сексу. Для цього потрібно не боятися, що вас застукають, не боятися хвороб, насильства, порушення кордонів, небажаної вагітності і т. д.

7. Опрацюйте свою агресивну і сексуальну тінь.

8. Навчайтеся віддаватися тілу в сексі, повністю відключати думки, віддаватися почуттям, слідувати за рухами всередині психіки, пережити маленьку смерть самого себе, щоб оновитися і стати більш живим.

9. Вчіться віддаватися чоловіку або жінці повністю, глибоко і без залишку. Це можливо лише в партнерських відносинах, заснованих на взаємній повазі, прийнятті та любові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: інтим, секс, задоволення від сексу


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Іноді про зраду знають усі друзі та знайомі, тільки не той, кому зраджують. Знайомо? Є речі, які видають зрадника.

Фрази жінки, які видають її зраду чоловікові

Психологія | 11:20, 29.05.2024

Іноді про зраду знають усі друзі та знайомі, тільки не той, кому зраджують. Знайомо? Є речі, які видають зрадника.

Лікарі застерігають жінок, котрі приймають протизаплідні, що ризик появи раку грудей або депресії у них збільшується на 130 відсотків. Більше того, на

Контрацептиви можуть призводити до появи депресії і раку грудей

Секс | 14:50, 24.05.2024

Лікарі застерігають жінок, котрі приймають протизаплідні, що ризик появи раку грудей або депресії у них збільшується на 130 відсотків. Більше того, навіть аборт може призвести до появи раку грудей.

Пробачити зраду чи розійтися? Як знову почати довіряти партнеру, який зрадив? Якщо ви розходитеся і у вас є діти, як не переносити зліть через свого п

Як відновити стосунки після зради: поради психолога

Сімейні справи | 00:30, 22.05.2024

Пробачити зраду чи розійтися? Як знову почати довіряти партнеру, який зрадив? Якщо ви розходитеся і у вас є діти, як не переносити зліть через свого партнера на дітей? З цими та іншими питаннями стикається кожен, хто відчув смак зради.

Усі люди - різні і у кожного потреба в сексі - індивідуальна: комусь достатньо двічі на тиждень, а хтось хоче щодня і можне не обмежуватися одним разо

Інтим: скільки ним потрібно займатись, щоб бути щасливими в стосунках?

Секс | 11:20, 11.05.2024

Усі люди - різні і у кожного потреба в сексі - індивідуальна: комусь достатньо двічі на тиждень, а хтось хоче щодня і можне не обмежуватися одним разом. Варто враховувати і те, що з віком це бажання знижується. Тож нині говоримо про те, чи є норма дл

Про жіночу контрацепцію знають усі і кожна з нас обирає ту, яка найкомфортніша для використання. А ось чоловіча контрацепція залишається часто за ширм

Види контрацепції для чоловіків

Секс | 12:10, 29.04.2024

Про жіночу контрацепцію знають усі і кожна з нас обирає ту, яка найкомфортніша для використання. А ось чоловіча контрацепція залишається часто за ширмою невідомості. Варто це змінити.

Не вперше

Яка їжа негативно впливає на жіноче сексуальне бажання?

Мама | 08:30, 26.04.2024

Не вперше "Наша мама" пише про те, що наше харчування має прямий вплив на самопочуття і життя в цілому. До прикладу, одні продукти здатні покращувати здоров'я та лібідо зокрема, а інші, навпаки, можуть пригнічувати сексуальне бажання.

Задоволення від сексу, коли ваші стосунки почалися, просто ні з чим не зрівняти. Та з часом (з роками) стосунки міняються і ця іскра гасне. Не у всіх

Як бути, коли сексуальне бажання зникло?

Секс | 08:30, 25.04.2024

Задоволення від сексу, коли ваші стосунки почалися, просто ні з чим не зрівняти. Та з часом (з роками) стосунки міняються і ця іскра гасне. Не у всіх пар, звісно, та в багатьох. Як з цим бути?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: