Неймовірні факти про жіночий оргазм

Adoption
Date
  • 1311 Переглядів
Фізіологічно жіночий оргазм – це спазматичні скорочення м'язів піхви в кульмінаційний момент статевого акту. Вони можуть супроводжуватися сильними хвилями насолоди, що розходяться всім тілом. Ви готові? Тоді розпочнемо.

3888_5.jpg (25.56 Kb)

Не всі жінки можуть відчувати оргазм
За статистикою 30-40% жінок або зовсім не відчувають оргазму, або відчувають його дуже рідко. Навіть жінки з нормальною здатністю до сприйняття сексуальної насолоди відчувають його не під час кожного статевого акту. Сексологи вважають, що якщо до 20-23 років дівчина не відчуває оргазму, - це норма, то після 25 років за умови регулярного сексу відсутність сексуальної розрядки можна вважати порушенням.

Жіночий оргазм яскравіший і бурхливіший
А взагалі, жіночий оргазм складніший і фізіологічно і психологічно. В психологічному плані якість оргазмічних переживань дуже залежить від емоційного настрою. Якщо партнерка чимось стурбована, вона може і зовсім не досягти піку задоволення. У фізичному плані взагалі все дуже заплутано і цікаво. Хоча б через те, що жінка теоретично може мати кілька різних за тривалістю, силою, глибиною та гостротою видів оргазму: кліторний, вагінальний, матковий і оргазм точки G.

Під час статевого акту енергія перетікає від чоловіка до жінки, а не навпаки
Саме тому жінка в ліжку витриваліша і може брати участь у більшій кількості статевих актів за ніч. Лише коханці, що досягли успіху в техніці тантричного сексу, здатні обмінюватися енергією, не втрачаючи, а наповнюючи нею один одного.

Жінки, як і чоловіки, здатні відчувати оргазм уві сні
З точки зору сексології, це нормальне фізіологічне явище, не пов'язане ані з еротичними снами, ані з ритмом сексуального життя в період неспання, ані з тим, займається жінка мастурбацією чи ні.

Жінка здатна переживати по кілька оргазмів через короткі проміжки часу
У сексології це явище називається множинним оргазмом і пояснюється тим, що певний час після оргазму зберігається сексуальне збудження (плато). У цей момент можливі повторні розрядки. Деякі сексологи вважають, що це не кілька оргазмів, а один затяжний. Він може тривати від декількох хвилин до півтори години. Але нам-то яка різниця, як це називається. Головне, що серед чоловіків на таке здатні лише одиниці, натомість нас таких за статистикою 17%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: секс, оргазм, факти


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

У середньому лікарі радять почекати шість тижнів після пологів. Але перед відновленням статевого життя відвідайте гінеколога, щоб бути впевненою в том

Секс після пологів: Як отримувати задоволення?

Післяпологовий період | 10:00, 05.03.2023

У середньому лікарі радять почекати шість тижнів після пологів. Але перед відновленням статевого життя відвідайте гінеколога, щоб бути впевненою в тому, що секс пройде гладко у всіх сенсах. Якщо ви поки не відчуваєте бажання, не варто квапити події.

В сучасному світі налічуються десятки різноманітних методів контрацепції. Про те, чому кожній дівчині так важливо розібратися в них, розповідає гінеко

Сучасні методи контрацепції: про що не можна забувати?

Секс | 10:00, 20.01.2023

В сучасному світі налічуються десятки різноманітних методів контрацепції. Про те, чому кожній дівчині так важливо розібратися в них, розповідає гінеколог Інна Ейсмонт.

Чи можемо ми отримати користь із таємного світу еротичних мрій?

Чи нормально це - еротичні фантазії: Вони корисні чи шкідливі?

Секс | 07:00, 18.01.2023

Чи можемо ми отримати користь із таємного світу еротичних мрій?

Проблеми з ерекцією можуть виникнути у будь-якому віці, зокрема й у молодих чоловіків. Як допомогти своєму партнеру?

Як стрес і перевтома впливають на інтимне життя чоловіка?

Здоров'я | 05:00, 18.01.2023

Проблеми з ерекцією можуть виникнути у будь-якому віці, зокрема й у молодих чоловіків. Як допомогти своєму партнеру?

Краса і сексуальність жінок мають дуже тендітну природу, схильні до численних негативних впливів і потребують постійної турботи. Якщо рівень вашого лі

Вітаміни для підвищення жіночого лібідо

Мама | 10:00, 17.01.2023

Краса і сексуальність жінок мають дуже тендітну природу, схильні до численних негативних впливів і потребують постійної турботи. Якщо рівень вашого лібідо турбує саме вас або сильно відрізняється від рівня вашого партнера і це викликає у вас страждан

Цікаве слово «лібідо», яке прийшло до нас із латині, — це сексуальний інстинкт, еротичне бажання та задоволення. Інакше його називають «статевий потяг

Як лібідо впливає на жіноче життя і чому воно зникає?

Здоров'я | 10:00, 16.01.2023

Цікаве слово «лібідо», яке прийшло до нас із латині, — це сексуальний інстинкт, еротичне бажання та задоволення. Інакше його називають «статевий потяг». Про те, що має знати про нього кожна дівчина, розповідає лікар-гінеколог Юлія Мудра.

Факти кажуть, що кохатися потрібно не лише для задоволення, а й для зміцнення здоров’я.

10 причин займатися сексом частіше

Секс | 08:00, 14.01.2023

Факти кажуть, що кохатися потрібно не лише для задоволення, а й для зміцнення здоров’я.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: