Сквірт, жіночий оргазм і утримання від інтиму - міфи і правда

Adoption
Date
  • 391 Переглядів
Хибні уявлення про власну сексуальність можуть серйозно зіпсувати наше інтимне життя. Особливо якщо ми починаємо звіряти себе з вигаданими нереалістичними стандартами.

6996_5.jpg (54.74 Kb)


Більшість проблем в інтимній сфері спричинені банальним незнанням. Ми ходимо до спортзалу, щоб мати підтягнуту фігуру – але рідко хто тренує вагінальні м'язи. Прискіпливо розглядаємо в дзеркалі кожен сантиметр свого обличчя щодо прищів і зморшок – і навіть майже дивимося на власну вульву. Отримуємо вищу освіту, часто не одну — а знання про секс здобуваємо з порнофільмів, які мають такий самий стосунок до реальності, як гамбургер з фастфуду до обіду в гарному ресторані.

Сквірт
Струменевий оргазм, або жіноча еякуляція, як ще прийнято називати сквірт, нерідко подається як найвища форма жіночого задоволення, доступна лише обраним. Насправді здатність сквіртити залежить швидше від анатомічних особливостей. За різними оцінками, хоча б раз у житті сквірт трапляється з 10-54% жінок. Сквірт – це стан, коли під час оргазму з уретри жінки виділяється прозора безбарвна рідина (не плутати з тягучим вагінальним мастилом). Її кількість може змінюватись і досягати 15 мл (приблизно три чайні ложки). У складі рідини також нерідко присутній білок ПСА, що виробляється залозами Скіна (розташовані навколо уретри). Для досягнення струминного оргазму необхідно, щоб жінка була, по-перше, сильно збуджена, а по-друге, щоб відбувалася стимуляція передньої стінки піхви — тиск на пляму Грефенберга, більш відому як точка G. І тут відіграють роль і розташування піхви (у когось вона розташована ближче до сечівника, в інших — до ануса), і чутливість передньої стінки піхви. Щоправда, сприйнятливість піхвових м'язів можна тренувати за допомогою спеціальних вправ – так що з цього погляду сквірт справді можна "натренувати". Однак немає жодних підстав стверджувати, що струминний оргазм "якісніший", ніж будь-який інший. Двох однакових оргазмів взагалі не буває – щоразу відчуття унікальні, незалежно від того, чи виділяється в цей момент рідина з уретри чи ні.

Мультиоргазм
Жіночий оргазм — взагалі відповідальність швидше самої жінки, ніж партнера. Тому що жоден суперкоханець не допоможе, якщо жінка не вміє відключати голову і не навчилася керувати м'язами тазового дна. Що ж до мультиоргазму, то це, знову ж таки, пов'язане з особливостями фізіології та темпераменту конкретної жінки. У більшості жінок оргазм триває кілька секунд, але є й ті, хто оргазмує без перерви цілу хвилину. А є такі, хто зазнає кількох скорочень матки, а за хвилину-дві – ще кілька. І хто може сказати, який оргазм "справжніший"?! Інтенсивним і яскравим може бути як одиничний, так і множинний оргазм, як короткий, так і триваліший. В однієї і тієї ж жінки відчуття варіюватимуться залежно від настрою, фази циклу, самопочуття! Тому я проти поділу оргазмів на види та проти будь-яких оціночних суджень. Немає "кращого" чи "гіршого" оргазму. Оргазм – це творчість, щоразу різна. І якщо особисто вас він тішить, то й турбуватися нема про що.

Утримання шкідливе для жіночого здоров'я?
Тут запитання, чим викликане утримання. Якщо воно зумовлене фізіологічно (станом здоров'я або відновлювальним періодом після пологів), то жінці, цілком імовірно, сексу навіть не хочеться. Має значення статева конституція – у всіх вона різна. Тому одна без сексу буде зла, як пантера, у неї все падатиме з рук, а гормони – зашкалюватимуть. А для іншої – зі слабкою статевою конституцією – стриманість взагалі не становитиме жодної проблеми.

Якщо говорити про здоров'я репродуктивної системи, то важливо уникати застійних явищ органів малого таза. А вони виникають, крім іншого, коли жінка зазнає сексуального збудження (кров приливає до геніталій), але не має оргастичного розрядження. Тому якщо зараз у жінки немає партнера, а сексу хочеться, допоможе мастурбація. Крім користі від самого оргазму, мастурбація – це чудовий спосіб вивчити своє тіло та потоваришувати з ним. Зрозуміти, де і які торкання приносять задоволення, що заводить, а що ні. Жінка, яка знає себе, швидше досягне оргазму і в ліжку з партнером. Також варто щодня виконувати вправи Кегеля. Крім тренування вагінальних м'язів, вони покращують кровообіг у малому тазі, а отже, впливають позитивно і на жіноче здоров'я.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: жіночий оргазм, сквірт, секс, утримання від сексу


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Ось сім причин, чому молоді мами можуть не цікавитися сексом.

7 причин, чому ваше лібідо знизилось після народження дитини

Секс | 08:30, 25.04.2022

Ось сім причин, чому молоді мами можуть не цікавитися сексом.

Дослідники з Університету Західної Австралії вважають, що занадто часті статеві контакти погано впливають на здоров'я чоловіків.

Вчені: надмірна статева активність завдає шкоди імунній системі чоловіків

Здоров'я | 23:00, 19.04.2022

Дослідники з Університету Західної Австралії вважають, що занадто часті статеві контакти погано впливають на здоров'я чоловіків.

Якщо після цього жертва не хоче жити, відчуває огиду до себе чи протилежної статі - це не психічне відхилення, а реакція психіки на стрес. Не потрібно

Як пережити зґвалтування і жити далі: поради психолога

Психологія | 08:00, 18.04.2022

Якщо після цього жертва не хоче жити, відчуває огиду до себе чи протилежної статі - це не психічне відхилення, а реакція психіки на стрес. Не потрібно за це себе картати! Але і піддаватис страшним думкам у жодному разі не можна!

усі ми - живі люди і кожен з нас реагує на стрес по-різному: якщо одних

Як повернути інтим в своє життя після тривалого стресу?

Секс | 07:00, 18.04.2022

усі ми - живі люди і кожен з нас реагує на стрес по-різному: якщо одних "відкидає" від сексу, в інших, навпаки, зростає бажання до інтимних стосунків зі своїм партнером. Що ж робити, якщо ви "потрапили" до першої категорії?

Щодня історії зґвалтованих жінок російськими солдатами показують нам, що у цих виродків немає нічого святого, нічого людського. І як би не було важко,

Психологи розповіли, як пережити зґвалтування

Психологія | 08:00, 08.04.2022

Щодня історії зґвалтованих жінок російськими солдатами показують нам, що у цих виродків немає нічого святого, нічого людського. І як би не було важко, потрібно допомогти правоохоронним органам спіймати їх і засудити. А для цього після зґвалтування не

Соціологи незадовго до початку війни провели опитування серед українців. Виявилось, що 40% опитаних заявили, що у випадку зради партнера одразу ж розі

Чи розривають українці стосунки через зраду?

Психологія | 12:00, 31.03.2022

Соціологи незадовго до початку війни провели опитування серед українців. Виявилось, що 40% опитаних заявили, що у випадку зради партнера одразу ж розірвуть з ним чи з нею стосунки, 27% - що проведуть серйозну розмову, але спробують зберегти стосунки,

Вчені зі Школи громадського здоров'я Блумберга переконані, що у пар, які використовують контрацепцію, в три рази більше шансів мати регулярний секс.

Чи впливають контрацептиви на частоту і якість інтиму?

Секс | 10:00, 29.03.2022

Вчені зі Школи громадського здоров'я Блумберга переконані, що у пар, які використовують контрацепцію, в три рази більше шансів мати регулярний секс.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: