Як стрес і перевтома впливають на інтимне життя чоловіка?

Adoption
Date
  • 403 Переглядів
Проблеми з ерекцією можуть виникнути у будь-якому віці, зокрема й у молодих чоловіків. Як допомогти своєму партнеру?

1528_5.jpg (27.32 Kb)


Еректильна дисфункція – серйозна проблема багатьох чоловіків. Для сильної статі це не просто фізіологічний розлад, а ситуація, що змушує відчувати гнів, сором і страх. Жінці важливо розуміти, що відсутність сексуального життя не тільки для неї стрес, а й велике психологічне навантаження для її партнера. Тому важливо знати, як розвивається імпотенція, що робити та як допомогти своєму чоловікові.

Еректильна дисфункція (застаріла назва "імпотенція") – одна з двох найпоширеніших сексуальних дисфункцій у чоловіків, крім передчасної еякуляції.

Еректильна дисфункція визначається Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) як стійка або така, що повторюється, нездатність досягти або підтримувати ерекцію під час статевого акту. Але важливо знати, що існує безліч визначень такої проблеми, все залежить від тяжкості та симптомів.

Пам'ятайте, що у чоловіків можуть періодично виникати проблеми з ерекцією, і це необов'язково має бути тривожним дзвінком. Чесна розмова з вашим партнером не дозволить вам дистанціюватися одне від одного і в разі потреби лікування збільшить шанси на одужання.

Які методи можна використовувати для лікування еректильної дисфункції
Спочатку слід зазначити, що будь-яке лікування слід підбирати індивідуально для пацієнта. Для цього необхідно зібрати анамнез та пройти необхідні дослідження.

Є кілька варіантів лікування проблем із ерекцією у чоловіків. Методи підбираються виходячи з досліджень залежно від причини проблеми. Один із них – фармакотерапія, тобто лікування лікарськими засобами Це можуть бути препарати, що містять тестостерон, інгібітори фосфодіестерази або синтетичні аналоги природного простагландину, які вводять безпосередньо у статевий член у вигляді ін'єкції.

Інший варіант лікування, який досить часто практикується та має гарний успіх, – психотерапія. Адже у багатьох випадках проблема із досягненням ерекції криється у психіці. Проблема ускладнюється тим, що багато чоловіків розглядають секс як поле для перевірки себе та демонстрації своєї мужності – у такій ситуації будь-які невдачі в ліжку можуть призвести до порочного кола – розчарування посилюватиметься і все більше перешкоджатиме досягненню ерекції.

Передбачається, що такі проблеми можна виправити за допомогою психотерапії. У зв'язку з цим, зокрема, використовується когнітивно-поведінкова терапія, ефективність якої підтверджена численними дослідженнями. Її мета – зруйнувати ментальні бар'єри, які заважають чи можуть перешкоджати правильній ерекції.

Додатково до психологічних методів вирішення проблеми психотерапевт може рекомендувати методи розслаблення, зміну дієти та способу життя, збільшення фізичної активності.

На жаль, дослідження показали, що лише близько п'яти відсотків чоловіків із еректильною дисфункцією обирають якесь лікування. Причиною цього є незнання того факту, що таку інтимну проблему можна усунути за допомогою правильного терапевтичного підходу. Саме тут жінка має відігравати ключову роль – не соромитися говорити з партнером, цікавитись його проблемами, консультуватися з лікарями, читати медичні статті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стрес, перевтома, інтим, чоловік, секс, ерекція, проблеми з ерекцією


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Ось сім причин, чому молоді мами можуть не цікавитися сексом.

7 причин, чому ваше лібідо знизилось після народження дитини

Секс | 08:30, 25.04.2022

Ось сім причин, чому молоді мами можуть не цікавитися сексом.

Дослідники з Університету Західної Австралії вважають, що занадто часті статеві контакти погано впливають на здоров'я чоловіків.

Вчені: надмірна статева активність завдає шкоди імунній системі чоловіків

Здоров'я | 23:00, 19.04.2022

Дослідники з Університету Західної Австралії вважають, що занадто часті статеві контакти погано впливають на здоров'я чоловіків.

Якщо після цього жертва не хоче жити, відчуває огиду до себе чи протилежної статі - це не психічне відхилення, а реакція психіки на стрес. Не потрібно

Як пережити зґвалтування і жити далі: поради психолога

Психологія | 08:00, 18.04.2022

Якщо після цього жертва не хоче жити, відчуває огиду до себе чи протилежної статі - це не психічне відхилення, а реакція психіки на стрес. Не потрібно за це себе картати! Але і піддаватис страшним думкам у жодному разі не можна!

усі ми - живі люди і кожен з нас реагує на стрес по-різному: якщо одних

Як повернути інтим в своє життя після тривалого стресу?

Секс | 07:00, 18.04.2022

усі ми - живі люди і кожен з нас реагує на стрес по-різному: якщо одних "відкидає" від сексу, в інших, навпаки, зростає бажання до інтимних стосунків зі своїм партнером. Що ж робити, якщо ви "потрапили" до першої категорії?

Щодня історії зґвалтованих жінок російськими солдатами показують нам, що у цих виродків немає нічого святого, нічого людського. І як би не було важко,

Психологи розповіли, як пережити зґвалтування

Психологія | 08:00, 08.04.2022

Щодня історії зґвалтованих жінок російськими солдатами показують нам, що у цих виродків немає нічого святого, нічого людського. І як би не було важко, потрібно допомогти правоохоронним органам спіймати їх і засудити. А для цього після зґвалтування не

Соціологи незадовго до початку війни провели опитування серед українців. Виявилось, що 40% опитаних заявили, що у випадку зради партнера одразу ж розі

Чи розривають українці стосунки через зраду?

Психологія | 12:00, 31.03.2022

Соціологи незадовго до початку війни провели опитування серед українців. Виявилось, що 40% опитаних заявили, що у випадку зради партнера одразу ж розірвуть з ним чи з нею стосунки, 27% - що проведуть серйозну розмову, але спробують зберегти стосунки,

Вчені зі Школи громадського здоров'я Блумберга переконані, що у пар, які використовують контрацепцію, в три рази більше шансів мати регулярний секс.

Чи впливають контрацептиви на частоту і якість інтиму?

Секс | 10:00, 29.03.2022

Вчені зі Школи громадського здоров'я Блумберга переконані, що у пар, які використовують контрацепцію, в три рази більше шансів мати регулярний секс.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: