Поради сексолога: Як повернути секс в сім'ю

Adoption
Date
  • 284 Переглядів
Нещодавно дослідники з Університету Ватерлоо в Онтаріо з’ясували, що в парах зі стажем розбіжність потреб є головною причиною хронічної сексуальної незадоволеності. Компроміс не принесе повного задоволення жодному з вас, однак він зробить ситуацію менш безнадійною.

3710_yayayalrvapmppaapi.jpg (12.1 Kb)


Діставайте календарі
Через хронічну розбіжність бажань пари потрапляють у замкнене коло суперечок, яке зводить з розуму. Один благає: «Сьогодні? Сьогодні?». Другий відповідає: «Ні», або «Я не в настрої», або, найгірший варіант, «Можливо».

«Можливо» доводить партнера з вищим лібідо до сказу. «То це означає так чи ні?». Його голос стає ще нещаснішим і жалібнішим, через що партнер з нижчим лібідо відчуває ще більший тиск і посилює оборону. Але, як правило, битва припиняється після того, як ви заздалегідь вносите секс у свій календар, зважаючи на ту частоту, про яку домовилися.

Багатьом людям не до вподоби планування, вони наполегливо стверджують, що найкращий секс — спонтанний. Але після короткого палкого періоду на початку стосунків, спонтанний секс зазвичай сходить нанівець. Усталеним парам сексологи майже завжди рекомендують планування.

Планування означає, що ви обидва знаєте, коли займетеся любощами. Як правило, це приносить величезне полегшення. Партнери з сильнішим бажанням можуть насолоджуватися передчуттям. Партнерам зі слабшим більше не доводиться відкидати постійні залицяння.

Повсякденне життя стає менш напруженим. Образи вщухають. На зміну сексуальному конфлікту приходить визначеність і нехай і неохоче, але прийняття розкладу.

«Що, якщо у нас заплановано секс, а я не в настрої?»

Це запитання негайно ставлять у відповідь на пропозицію скласти графік партнери з нижчим лібідо. Але твердження, що «секс просто відбувається», коли партнери «в настрої» — міф. Коли пара страждає від розбіжностей, що отруюють життя, секс навряд чи «просто відбуватиметься». Один партнер завжди в настрої, другий — вкрай рідко або взагалі ніколи.

Більшість людей вірить, що бажання передує сексу. Ви хочете зайнятися сексом і ви ним займаєтеся. Це справедливо для більшості чоловіків і деяких жінок.

Але, як продемонстрували дослідження Розмарі Бассон, психіатра з Університету Британської Колумбії, багато жінок (і, ймовірно, чоловіки) з низьким лібідо кажуть, що до початку статевого акту вони налаштовані нейтрально. Однак потім, якщо процес їм приємний, вони розігріваються і врешті-решт відчувають бажання. Для таких людей бажання не причина сексу, а його наслідок.

ловити свою любов і прихильність — мотиви, які не можна назвати суто сексуальними.

Як щодо нових відносин, коли коханці не можуть відірватися один від одного? Теорія Бассон застосовна і в цьому випадку. Люди з високим лібідо насолоджуються цим періодом, бо вони закохані і в них повно сексу.

До того ж ті, хто більше зацікавлений в емоційній близькості, знають, що секс прокладає до неї дорогу, і тому, на початковому етапі відносин, коли особливо жадають любові і прихильності, також готові до частих занять сексом. Але, у міру того як закохана пара звикає до спільного життя, спрага близькості вщухає і партнери з нижчим лібідо рідше відчувають сексуальне бажання.

Примітка для партнерів з вищим лібідо: не тисніть на ваших менш пристрасних коханих, стверджуючи, що «якщо ти не відчуваєш бажання до початку сексу, давай просто займатися ним тоді, коли я захочу, а ти будеш приходити в настрій у процесі». Це перекручене розуміння висновків, зроблених Бассон.

Уявіть, що ваш партнер любить спілкуватися з якимись друзями. Вам вони теж подобаються, але менше. Як ви будете себе відчувати, якщо ваш партнер скаже: «Неважливо, що тобі вони менше подобаються. Просто підіграй, а до кінця вечора почнеш отримувати задоволення». Це може спрацювати раз на місяць — але не двічі на тиждень. Вся суть у тому, щоб домовитися про ту частоту, яка залишатиметься прийнятною для вас обох протягом тривалого часу. Секс ніколи не має бути примусом.

Також важливо, щоб партнери з низьким лібідо відмовилися від думки, що перш, ніж зайнятися коханням, вони мають дочекатися слушного настрою. Планування дозволяє вам психологічно підготуватися, заздалегідь викликати в собі збудження і насолодитися процесом.

Прийміть розклад із вдячністю
Після того, як ви складете свій календар занять сексом, прийміть його з позитивним настроєм. Жоден з вас не отримав бажаного повною мірою, але ви обидва проявили достатню гнучкість, щоб домовитися про частоту, прийнятну для обох. Постарайтеся думати про склянку як про наполовину повну.

Уникайте несправедливих зауважень про величезну жертву, яку ви принесли. Ваш партнер вже знає про це — і він приніс таку саму жертву. Зробіть все залежне від вас, щоб припинити сварки. Дотримуйтесь компромісного графіку кілька місяців, а потім, якщо буде потрібно, перегляньте угоду.

Відновіть сексуальні ласки
Планування дає одну миттєву перевагу — ви знову можете отримувати насолоду від сексуальних проявів близькості. Дотики та обійми — це одні з найглибших задоволень у житті. Дослідження свідчать, що фізичні ласки без сексуальної складової вкрай благотворно впливають на відносини.

Після того, як ви складете розклад занять любов’ю, ласкаві дотики втратять свій сексуальний заряд. Ви обоє зможете спокійно обійматися, знаючи, що все, що ви при цьому робите — це ділитеся ніжністю. Зазвичай це приносить полегшення, і дозволяє пестощам знову стати частиною ваших стосунків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: секс, стосунки, відносини, мама, тато, чоловік, жінка


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Якщо ти навчишся приносити і отримувати задоволення в ліжку, секс набуде для тебе інших фарб і емоцій. Саме тому ми підготували три поради, які допомо

Як приносити задоволення в ліжку чоловікові?

Секс | 07:00, 14.02.2021

Якщо ти навчишся приносити і отримувати задоволення в ліжку, секс набуде для тебе інших фарб і емоцій. Саме тому ми підготували три поради, які допоможуть тобі відкритися по-новому перед чоловіком і вам обом це дуже сподобається.

Ось ти жила з цією людиною, ділила усе, вірила, що ви до смерті будете разом і ніхто не зможе вас розлучити, аж раптом як грім серед ясного неба - у н

Чи можна пробачити зраду?

Секс | 12:00, 13.02.2021

Ось ти жила з цією людиною, ділила усе, вірила, що ви до смерті будете разом і ніхто не зможе вас розлучити, аж раптом як грім серед ясного неба - у нього є інша. Що робити? Пробачати зраду чи ні?

Перші запитання про те, звідки беруться діти, з'являється у дітей в віці 3-5 років. Тоді відповіді батьків повинні бути дуже делікатними і поверховими

Звідки беруться діти: Як говорити з дітьми про сексуальне виховання?

Дитина | 07:00, 12.02.2021

Перші запитання про те, звідки беруться діти, з'являється у дітей в віці 3-5 років. Тоді відповіді батьків повинні бути дуже делікатними і поверховими. Проте не варто "відбиватися" фразами: знайшли в капусті, лелека приніс, варто розповідати правду д

Чому займатись сексом корисно?

Секс | 22:00, 11.02.2021

Про користь занять сексом - читайте у матеріалі.

Внутрішньоматкові засоби, які містять гормон левоноргестрел при екстреній контрацепції показали вкрай високу ефективність.

Знайдено новий ефективний засіб екстреної контрацепції

Секс | 12:00, 10.02.2021

Внутрішньоматкові засоби, які містять гормон левоноргестрел при екстреній контрацепції показали вкрай високу ефективність.

Своїми словами ми можемо підштовхнути людину до певних дій і наслідки можуть бути не зовсім втішними. Сьогодні поговоримо про фрази, які не рідко штов

Фрази, які підштовхують чоловіків до зради

Мама | 05:00, 07.02.2021

Своїми словами ми можемо підштовхнути людину до певних дій і наслідки можуть бути не зовсім втішними. Сьогодні поговоримо про фрази, які не рідко штовхають чоловіків на зраду.

Хто частіше зраджує: розумні чи не дуже... чоловіки? Чи насправді чоловіча вірність безпосередньо пов'язана з інтелектом?

Рівень IQ чоловіка впливає на його схильність до зрад

Секс | 07:50, 28.01.2021

Хто частіше зраджує: розумні чи не дуже... чоловіки? Чи насправді чоловіча вірність безпосередньо пов'язана з інтелектом?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: