Жіночі стегна розкажуть, яка жінка в ліжку

Adoption
Date
  • 3445 Переглядів
Стало відомо, що статура жінки може впливати на її поведінку в ліжку. Виявилося, що жінки, які не відрізняються вірніістю, мають більш широкі стегна.

3007_383802445.jpg (38.78 Kb)


Дослідження на пікантну тему було проведено співробітниками Університету Лідса. В цілому вони говорять про те, що жінки з більш широкими стегнами мають більш активне сексуальне життя - вони не дуже трепетно ставляться до питань статевої сталості, охочіше йдуть на одноразові контакти (відносини на одну ніч) і частіше міняють партнерів.

У даному проекті взяли участь 148 жінок у віці від 18 до 26 років, у яких раніше був хоча б один сексуальний партнер. Учасницям виміряли ширину стегон , а також співвідношення між обхватом стегон і талією. Також жінки пройшли через спеціальне анкетування, в якому містилися питання про вік втрати невинності, кількість партнерів, а також про думку самих учасниць щодо свого сексуального спілкування з чоловіками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від занять любов'ю ми стаємо розумнішими

"Отримані дані показали, що число сексуальних партнерів жінок визначається кількістю відносин на одну ніч, а ця кількість, у свою чергу, має певний зв'язок з шириною їх стегон", - пояснили автори дослідження.

Виявилося, що ті дами, чиї стегна були в ширину більше 36 сантиметрів, мали більше партнерів і більше відносин на одну ніч, ніж жінки зі стегнами менше 31 сантиметра. Наприклад, жінки, у яких троє з кожних чотирьох партнерів були чоловіками на одну ніч, мали стегна як мінімум на два сантиметри ширше, порівняно з учасницями, які віддавали перевагу більш постійним відносинам.

Вчені вважають, що підвищена сексуальна активність шірокобедрих жінок пов'язана з тим, що при такій статурі виявляється більш легким і менш травматичним процес народження дитини.

"Ширина стегон жінки надає прямий вплив на ризик отримання важких і навіть смертельних травм в процесі пологів. І цей ризик відбивається на їхній поведінці, на рівні контролю своєї сексуальної активності. Таким чином, сексуальні відносини жінки хоча б частково залежать від розміру її стегон", - підвели підсумок фахівці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: секс, жінка, зрада, стегна, широкі стегна, психологія, поведінка, дослідження


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Якщо ти навчишся приносити і отримувати задоволення в ліжку, секс набуде для тебе інших фарб і емоцій. Саме тому ми підготували три поради, які допомо

Як приносити задоволення в ліжку чоловікові?

Секс | 07:00, 14.02.2021

Якщо ти навчишся приносити і отримувати задоволення в ліжку, секс набуде для тебе інших фарб і емоцій. Саме тому ми підготували три поради, які допоможуть тобі відкритися по-новому перед чоловіком і вам обом це дуже сподобається.

Ось ти жила з цією людиною, ділила усе, вірила, що ви до смерті будете разом і ніхто не зможе вас розлучити, аж раптом як грім серед ясного неба - у н

Чи можна пробачити зраду?

Секс | 12:00, 13.02.2021

Ось ти жила з цією людиною, ділила усе, вірила, що ви до смерті будете разом і ніхто не зможе вас розлучити, аж раптом як грім серед ясного неба - у нього є інша. Що робити? Пробачати зраду чи ні?

Перші запитання про те, звідки беруться діти, з'являється у дітей в віці 3-5 років. Тоді відповіді батьків повинні бути дуже делікатними і поверховими

Звідки беруться діти: Як говорити з дітьми про сексуальне виховання?

Дитина | 07:00, 12.02.2021

Перші запитання про те, звідки беруться діти, з'являється у дітей в віці 3-5 років. Тоді відповіді батьків повинні бути дуже делікатними і поверховими. Проте не варто "відбиватися" фразами: знайшли в капусті, лелека приніс, варто розповідати правду д

Чому займатись сексом корисно?

Секс | 22:00, 11.02.2021

Про користь занять сексом - читайте у матеріалі.

Внутрішньоматкові засоби, які містять гормон левоноргестрел при екстреній контрацепції показали вкрай високу ефективність.

Знайдено новий ефективний засіб екстреної контрацепції

Секс | 12:00, 10.02.2021

Внутрішньоматкові засоби, які містять гормон левоноргестрел при екстреній контрацепції показали вкрай високу ефективність.

Своїми словами ми можемо підштовхнути людину до певних дій і наслідки можуть бути не зовсім втішними. Сьогодні поговоримо про фрази, які не рідко штов

Фрази, які підштовхують чоловіків до зради

Мама | 05:00, 07.02.2021

Своїми словами ми можемо підштовхнути людину до певних дій і наслідки можуть бути не зовсім втішними. Сьогодні поговоримо про фрази, які не рідко штовхають чоловіків на зраду.

Хто частіше зраджує: розумні чи не дуже... чоловіки? Чи насправді чоловіча вірність безпосередньо пов'язана з інтелектом?

Рівень IQ чоловіка впливає на його схильність до зрад

Секс | 07:50, 28.01.2021

Хто частіше зраджує: розумні чи не дуже... чоловіки? Чи насправді чоловіча вірність безпосередньо пов'язана з інтелектом?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: