Подарунки, які не можна приймати

Adoption
Date
  • 719 Переглядів
Вважається, що кожен предмет має свою енергетику, і не завжди вона зі знаком плюс. Навіть найзатятішим любителям подарунків варто знати, які речі можуть принести в їхнє життя невдачі та погані події. Багато хто знає, що не можна дарувати гаманці та колюче-ріжучі предмети. Але що насправді не можна приймати в якості подарунка?

9663_6.jpg (33.82 Kb)

Годинник
Як настінний, так і наручний годинник підносити в подарунок вважається поганою прикметою — до розлуки. Китайці взагалі вірять, що годинник, отриманий у подарунок, відраховуватиме час до смерті.

Перли
Існує переказ, що молюск, працюючи над створенням перламутрової бусинки, страждає і плаче. І хоча ця версія не підтверджена вченими, забобонні люди намагаються не дарувати і не приймати в подарунок перли, щоб не захворіти або не втратити когось із близьких.

Посуд
Вважається, що посуд може принести в дім безгрошів'я, втім, поклавши в нього їжу або якісь предмети, можна сміливо дарувати такий подарунок, не побоюючись негативних наслідків.

Краватка
Подарунок від коханої може підказати забобонному чоловікові, що дівчина має намір сісти йому на шию. А ось стороння жінка за допомогою такого презенту, можливо, хоче забрати чоловіка з сім'ї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: подарунок, подарунки, що подарувати, що не можна дарувати


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Часто можуть траплятися такі ситуації, коли перед важливим іспитом чи співбесідою почав боліти живіт або ж раптово зникав голос перед важливим виступо

Як негативні емоції у батьків можуть призвести до хвороб?

Психологія | 02:00, 26.11.2023

Часто можуть траплятися такі ситуації, коли перед важливим іспитом чи співбесідою почав боліти живіт або ж раптово зникав голос перед важливим виступом на конференції. Це виникає через вразливість тіла до емоцій людини.

Дослідження показують, що діти, які виховуються в сильній суворості, у підлітковому віці проявляють жорстокість і непокору.

Діти, яких виховують у суворості, більш схильні до непокори

Виховання | 08:20, 24.11.2023

Дослідження показують, що діти, які виховуються в сильній суворості, у підлітковому віці проявляють жорстокість і непокору.

Якщо колись наші мамиі бабусі казали: 2не плач, скільки можна плакати?

Чому не варто забороняти дитині плакати?

Дитина | 07:30, 24.11.2023

Якщо колись наші мамиі бабусі казали: 2не плач, скільки можна плакати?", тепер психологи радять батькам не забороняти дітям плакати. І ось чому.

Поважайте його характер, вибір і дайте можливість приймати самостійні рішення.

Якою має бути поведінка мами щодо сина?

Мама | 02:00, 24.11.2023

Поважайте його характер, вибір і дайте можливість приймати самостійні рішення.

Психологи пропонують кілька рекомендацій, які допоможуть відновлювати сили, аби їх вистачало на турботу про дітей навіть у найтемніші часи.

Як мамі впоратися з емоційним вигоранням?

Мама | 00:30, 24.11.2023

Психологи пропонують кілька рекомендацій, які допоможуть відновлювати сили, аби їх вистачало на турботу про дітей навіть у найтемніші часи.

Порушення кордонів сприймається як щось неприємне, нав’язане, те, що порушує внутрішній спокій. Дитина може відчувати образу, злість, відразу. На відм

Як зберігати особисті кордони дитини?

Дитина | 16:55, 23.11.2023

Порушення кордонів сприймається як щось неприємне, нав’язане, те, що порушує внутрішній спокій. Дитина може відчувати образу, злість, відразу. На відміну від дорослих, маленькій особистості важко відстоювати свої кордони. Допомогти у цьому можуть лиш

Не секрет, що фізичні вправи допомагають боротися зі стресом. А нове дослідження вчених з Університету Брігама Янга показало, що саме біг під час стре

Вчені назвали простий спосіб подолати вплив хронічного стресу

Психологія | 16:14, 22.11.2023

Не секрет, що фізичні вправи допомагають боротися зі стресом. А нове дослідження вчених з Університету Брігама Янга показало, що саме біг під час стресу допомагає захистити вашу пам'ять.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: