Питання, які ображають бездітних жінок

Adoption
Date
  • 90 Переглядів
Деякі питання дуже сильно ранять, ображають і навіть дратують дівчат, у яких з якихось причин немає дітей! І з боку оточуючих дуже нетактовно питати про такі особисті речі.

9906_5___.jpg (32.55 Kb)


Хтось просто не хоче мати дітей, а у когось не виходить завагітніти. Деякі жінки хочуть дитину тільки через кілька років. Але всім чомусь дуже цікаво, з якої причини у дівчини досі немає дітей і коли ж вона, нарешті, народить. На цьому ґрунті бездітним дамам доводиться стикатися з нерозумінням і засудженням як з боку малознайомих людей, так і з боку близьких.

Перш ніж задати якесь питання бездітній жінці, подумайте, чи не образить це її. Нижче ви дізнаєтеся, які фрази краще взагалі не говорити.

Чому у тебе досі немає дітей

Хоча б раз у житті ви теж чули це питання. Може, від колег по роботі або від подруг, або від сусідів, або від батьків. Вас могли дорікнути в егоїзмі, адже кожній людині ніби як потрібна дитина. У багатьох в голові засів стереотип про те, що сім'я повинна обов'язково складатися з мами, тата і малюка.

Якщо людина не знає, чому у дівчини немає дітей, то краще про це взагалі не питати! А якщо у неї був викидень або вона вже не один рік намагається завагітніти, але не виходить? Приємно їй буде це почути?

Хто тобі в старості склянку води подасть

А де гарантія, що цей горезвісний стакан води принесуть тим, у кого вже є діти? Як показує практика, далеко не завжди у батьків хороші взаємини з нащадками.

Навіщо тобі стільки вільного часу

Вельми дивне питання, згодні? Можна подумати, що час можна витрачати тільки на виховання дитини. Є тисячі інших цікавих занять.

У тебе досі немає дітей? Всі вже завели дитину, а ти ще ні

Подібні слова буквально вибивають ґрунт з-під ніг. У жінки може бути дуже багато досягнень в житті, але всі вони ніби як зводяться співрозмовником до нуля, якщо вона досі не стала матір'ю.

Немає діток? Співчуваю...

А з чого ця людина взагалі вирішила, що відсутність дітей якась трагедія для дівчини? Цілком можливо, що це усвідомлене рішення. Це нормально, якщо у жінки є інші цілі і сенс в житті, який не зводиться до одного лише дітородіння.

Ти потім передумаєш

Такими словами можна знецінити почуття і життя дівчини. Яким би не було її рішення щодо дітей, вона має на нього повне право і ніхто не повинен її дорікати.

Краще народжувати поки ти молода

Хто взагалі може знати, як краще? Зараз все більше пар, які вирішуються на першу дитину після тридцяти. І це, зазвичай, дуже турботливі і усвідомлені батьки, адже вони вже напевно встигли обзавестися власним житлом і домогтися певних успіхів у житті.

Чому ви не завели дитину? Діти ж народжуються по великій любові

За великої любові і ще за умови, що обидва партнери здорові. А якщо у подружжя ніяк не виходить зачати дитину, то це питання ставить дівчину в незручне становище і відповідати на нього зовсім не хочеться.

Якщо ви і є та дівчина, у якої немає дітей і вже порядком втомилися від того, що оточуючі пристають до вас з безглуздими питаннями, всіляко відстоюйте свої кордони. Пам'ятайте, що тільки ви маєте право вирішувати, заводити вам дитину чи ні. Ніяких норм і правил в цьому питанні не було і бути не може. Забудьте про стереотипи, які вам нав'язує суспільство і навіть батьки. Вік дітям не перешкода — головне, щоб рішення завести дитину було усвідомленим.

Якщо ж ви вже щаслива мама одного або декількох діточок, не задавайте перераховані вище нетактовні питання бездітним дівчатам. Ви не можете бути впевнені у тому, що у них все в порядку зі здоров'ям. Зрештою, можливо, що дівчині довелося зробити аборт або у неї був викидень! Якщо їй довелося багато пережити, питання про дітей можуть заподіяти сильний біль.

Народження дитини має супроводжуватися бажанням самої жінки! І ніхто не має права її засуджувати за те, що вона не стала матір'ю до певного віку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: бездітна сім'я, немає дітей, чому у тебе немає дітей


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Мова дитини розвивається як би сама по собі, коли lbnbyа наслідує батьків. І в цьому проблема.

Які помилки дорослих погано впливають на розвиток мови дошкільнят

Дитина | 00:30, 20.01.2022

Мова дитини розвивається як би сама по собі, коли lbnbyа наслідує батьків. І в цьому проблема.

На жаль, багато батьків, частіше за научення бабусь, залишають своїх малюків проплакатися. Мовляв, «нехай прокричиться», «розвине легені». Буває, таке

Вчені з'ясували, чому небезпечно залишати дитину на самоті, коли вона плаче

Дитина | 17:00, 19.01.2022

На жаль, багато батьків, частіше за научення бабусь, залишають своїх малюків проплакатися. Мовляв, «нехай прокричиться», «розвине легені». Буває, таке ігнорування малюка, що плаче, промотивоване виховними ідеями старшого покоління: «Не бери його на р

Часом, вимовляючи якусь фразу, ми навіть не замислюємося, які наслідки можуть мати наші слова, особливо якщо йдеться про дітей.

Фрази батьків, які травмують дитину

Дитина | 14:00, 19.01.2022

Часом, вимовляючи якусь фразу, ми навіть не замислюємося, які наслідки можуть мати наші слова, особливо якщо йдеться про дітей.

Фахівці з Common Sense Media опитали майже 3 000 дітей, аби вияснити, чим полюбляють займатися діти. Виявилося, що 70% з них кожен день слухали музику

Статистика: Що роблять діти, поки дорослі зайняті

Сімейні справи | 08:00, 19.01.2022

Фахівці з Common Sense Media опитали майже 3 000 дітей, аби вияснити, чим полюбляють займатися діти. Виявилося, що 70% з них кожен день слухали музику, більше половини щодня дивилися телевізор, а 45% використовували соціальні мережі.

Образ Діда Мороза виникає у навколишньому світі дитини ще до того, як батьки визначилися, розповідати казку про цього персонажа чи ні. У передноворічн

Як і коли розповісти дитині, що Діда Мороза не існує?

Дитина | 00:30, 19.01.2022

Образ Діда Мороза виникає у навколишньому світі дитини ще до того, як батьки визначилися, розповідати казку про цього персонажа чи ні. У передноворічну пору Дід Мороз виникає буквально скрізь: у мультфільмах, телевізорі, рекламі, декорі вулиць та тор

Тема якісного проведення часу в подружжі турбує не тільки тих, хто тільки-но почав освоюватися у світі батьківства, а й набагато досвідченіших матерів

Як залишатися на зв'язку з партнером, якщо у вас є діти: лайфхаки для молодих батьків

Сімейні справи | 23:00, 18.01.2022

Тема якісного проведення часу в подружжі турбує не тільки тих, хто тільки-но почав освоюватися у світі батьківства, а й набагато досвідченіших матерів і татусів.

Пари зі схожими місцями роботи і посадами більш імовірно, будуть мати проблеми в особистому житті, ніж ті, які займаються різними напрямками, - прийшл

Пари з однаковими професіями розлучаються частіше - психологи

Психологія | 08:00, 18.01.2022

Пари зі схожими місцями роботи і посадами більш імовірно, будуть мати проблеми в особистому житті, ніж ті, які займаються різними напрямками, - прийшли до такого висновку вчені з Університету Bedfordshire в Англії.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: