Чому варто відмовитись від сумних смайликів в мережі?

Adoption
Date
  • 67 Переглядів
Нове дослідження, проведене вченими з Школи психології Університету Оттави, показало, що використання негативних смайликів в текстових повідомленнях викликає негативне сприйняття відправника незалежно від його істинного наміру.

Смайлики у сплікуванні онлайнІзабель Буте, професор психології факультету соціальних наук, і результати її команди включені в дослідження "Смайли впливають на емоційне спілкування, соціальні атрибути і обробку інформації".

Передумови дослідження: відстежувалися і вивчали рухи очей 38 студентів-добровольців з Університету Оттави, волонтерам показували пари пропозицію-смайлик в 12 різних умовах, де пропозиції могли бути негативними, позитивними або нейтральними, супроводжуються негативними смайликами, позитивними смайликами, нейтральними смайликами або без смайлів. Учасникам, в середньому було 18 років, було запропоновано оцінити кожне повідомлення з точки зору емоційного стану відправника і того, наскільки воно їм було тепло.

Навіть якщо у вас є позитивне повідомлення з негативним смайликом, одержувач буде інтерпретувати відправника як того,хто перебуває в негативному настрої. Будь-яке посилання на негатив буде визначати те, як люди інтерпретують ваш емоційний стан, коли ви пишете текстове повідомлення.

Певні типи повідомлень складніше передати; у людей є багато проблем з інтерпретацією повідомлень, які призначені для передачі іронії або сарказму.

Що ж робити? Не думайте, що смайли - це симпатична штучка, яку ви додаєте в текстове повідомлення, і що це не має ніякого значення для вашої взаємодії. Смайли мають велике значення і сильно впливають на те, як ваше текстове повідомлення буде інтерпретуватися і як ви будете сприйматися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: смайлики, спілкування, психологія


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Сепарація – означає відокремлення, і щодо дітей її потрібно провести вчасно. На жаль, батьки самі іноді не розуміють, що їхнє бажання відгородити дити

Усе, що треба знати про сепарацію і щастя дитини

Дитина | 07:00, 18.04.2021

Сепарація – означає відокремлення, і щодо дітей її потрібно провести вчасно. На жаль, батьки самі іноді не розуміють, що їхнє бажання відгородити дитину від усього, стали причиною її несамостійності та невпевненості у собі. Нейропсихологи встановили

Поради для батьків, які переживають про самооцінку дитини.

Секрети для покращення дитячої самооцінки

Мама | 19:45, 17.04.2021

Поради для батьків, які переживають про самооцінку дитини.

Фрази, які травмують психіку дитини на все життя

Сімейні справи | 12:00, 17.04.2021

"Не заважай мені, зроби щось"Як розповіла психологиня, батьки зазвичай говорять цю фразу, коли вони втомлені та потребують відпочинку, але не варто саме так формулювати це, бо діти починають думати, що справа мами чи тата важливіша за них. Якщо батьк

Експерти розповіли про що можуть розказати дитячі малюнки.

Малюнки можуть розказати про психологічний стан дитини

Психологія | 11:00, 16.04.2021

Експерти розповіли про що можуть розказати дитячі малюнки.

Дослідження показало, що деяких чоловіків футбол та інші види спорту хвилюють сильніше, ніж секс. Принаймні, якщо взяти до уваги частоту серцевих скор

Футбол збуджує чоловіків більше, ніж інтим

Тато | 09:30, 16.04.2021

Дослідження показало, що деяких чоловіків футбол та інші види спорту хвилюють сильніше, ніж секс. Принаймні, якщо взяти до уваги частоту серцевих скорочень.

За результатами дослідження, опублікованому в журналі World Leisure Journal, вчені з'ясували, що час, який люди проводять зі своїми близькими вдома у

Лослідження: Люди щасливіші, коли багато часу проводять в сім'ї

Сімейні справи | 08:00, 16.04.2021

За результатами дослідження, опублікованому в журналі World Leisure Journal, вчені з'ясували, що час, який люди проводять зі своїми близькими вдома у звичних повсякденних справах і розвагах, робить членів сім'ї щасливішими. Авторка дослідження та доц

Дослідження показують, що діти, які схильні вважати, що склянка наполовину повна, краще долають життєві проблеми й почуваються щасливими.

Поради, як виховати дитину оптимістом

Виховання | 12:00, 15.04.2021

Дослідження показують, що діти, які схильні вважати, що склянка наполовину повна, краще долають життєві проблеми й почуваються щасливими.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: