Ніколи їх не говоріть! 4 фрази, які можуть нашкодити вам на роботі

Adoption
Date
  • 176 Переглядів
Роботодавці - люди цікаві і кожен з них обирає собі працівників за різними критеріями: хтось за досвідом роботи, комусь потрібен папірчик про освіту, а хтось дає психологічні тести і лише за їх результатами визначає, чи підходите ви йому. Але людина й сама може собі нашкодити, сказавши зайвого.

8885_yayayalrvapmppaapi.jpg (25.46 Kb)


Причиною поганого ставлення до вас колег на роботі, як варіант, може бути "довгий язик" і особливо окремі фрази, що діють на оточуючих, як червона ганчірка на бика. Що це за фрази, розбиралися фахівці.

"Я краще знаю!"
Цілком можливо, що це так, проте від категоричних формулювань краще утриматися. Якщо ви вважаєте, що колега робить щось неправильно, скажіть йому про це, наприклад, у формі поради: "Мені здається, краще буде так" або "Я б на твоєму місці спробував по-іншому". Якщо пораду дають вам, на ваш погляд, абсолютно даремну, — ввічливо подякуйте і... забудьте!

"Ти робиш не так!"
Не оцінюйте процес, оцінюйте результат. Навіть якщо колега виконує завдання в альтернативний спосіб — результат може виявитися позитивним. Просто не заважайте. А може, незвичний для вас спосіб навіть виявиться більш ефективним. Визнати чужий авторитет — не означає втратити свій.

"Не треба мене вчити!"
А, власне, чому б і ні? Якщо ви не вмієте прислухатися до сторонньої думки, вам буде важко працювати в колективі. Не варто сприймати чужі пропозиції і рекомендації в багнети.

"А ви чули, що..."
Ця фраза з головою видає пліткаря. Якщо ви любите обговорювати особисте життя колег, службові романи між співробітниками — скоро можете стати білою вороною у колективі. Адже кожен у робочому колективі може подумати: як зараз ви перемиваєте кісточки офіс-менеджеру, наприклад, так само легко можете переключитися на нього, і незабаром з вами просто перестануть розмовляти.

Тому на роботі варто бути позитивними, доброзичливими і пам'ятати: ставтеся до людей так само, як хочете, щоб ставилися до вас.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: робота, колеги


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

►

Чого ніколи не можна говорити молодій мамі?

Сімейні справи | 07:00, 06.03.2021

► "Ти виглядаєш втомленою"Турботи щодо догляду за дитиною забирають у жінки багато енергії. Вона може втомлюватися та виглядати далеко неідеально. Не варто їй про це нагадувати.

Якщо листування здається надзвичайно приємним, не варто одразу довіряти незнайомцям. Краще бути обережним з інформацією, яку поширюєте. Наприклад, осо

Як знайомитися безпечно в Мережі

Психологія | 05:00, 06.03.2021

Якщо листування здається надзвичайно приємним, не варто одразу довіряти незнайомцям. Краще бути обережним з інформацією, яку поширюєте. Наприклад, особисті дані, місце роботи, фото, за якими вас можна ідентифікувати.

Жінки розповіли, яких чоловіків вважають сексуальними

Секс | 21:00, 05.03.2021

Компанія OnBuy опитала понад 4,5 тисячі жінок у Великобританії, щоб дізнатися, якими рисами володіють чоловіки, яких вони вважають найкращими коханцями.

Революційний підхід для лікування депресії

Психологія | 15:30, 04.03.2021

Американські вчені визначили ліки, які діють проти депресії зовсім за іншим механізмом, ніж інші методи лікування.

Чому хлопчики частіше страждають від аутизму?

Дитина | 12:30, 04.03.2021

Група генетиків дійшла висновку, що еволюційні сили призводять до гендерного дисбалансу у виникненні багатьох захворювань, включаючи аутизм.

Як розпізнати токсичні відносини?

Психологія | 22:00, 03.03.2021

Зверніть увагу на наступні ознаки.

Збалансоване харчування може впливати на психічне здоров'я

Психологія | 19:00, 03.03.2021

Згідно з новим дослідженням, в якому брали участь викладачі Університету Бінгемтона, Державний університет Нью-Йорка, індивідуалізовані дієти і зміни способу життя можуть стати ключем до оптимізації психічного здоров'я.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: