Як жінки принижують себе в очах чоловіків?

Adoption
Date
  • 70 Переглядів
Є категорія жінок, які люблять безмежно, не контролюючи ступінь своєї любові, повністю розчиняються в обранцеві, забуваючи про себе, свої мрії, бажання. Вони в буквальному сенсі моляться на чоловіка, підносять його до рівня Бога, ставлять на п’єдестал і поклоняються. І ось саме таких жінок, шалено закоханих і тих, хто чинить все для предмета свого обожнювання, чоловіки і не цінують, не поважають. А чому?

4717_v4keefwgjueymlizgen9rw-wide.gif (1.67 Mb)

ому що ніхто не буде любити людину, яка не любить саму себе. І мало того, що не любить. Ще й не поважає. Такі жінки всім своїм виглядом показують, що не гідні бути коханими.

2 основні речі, які ні за яких обставин не треба робити жінці:

1. Все пробачати
Абсолютно все. Є речі, які прощати просто не можна. Наприклад, систематичні походи наліво. У якихось поодиноких випадках такий вчинок можна пробачити і забути. Але якщо він повторюється знову і знову… Це як же треба не любити себе і не поважати, щоб закривати на таке очі? А фізична розправа? А приниження? Ні, ні за що терпіти таке не можна.

2. Завжди ставити потреби чоловіка вище за свої власні
Іноді це доцільно і нормально. Але якщо жінка абсолютно завжди ставить на перше місце бажання чоловіка, якщо вона все робить заради нього, але нічого заради себе – це не діло. В першу чергу любити потрібно себе Цінувати себе. Догоджати собі. І лише потім – іншим. Справа не в егоцентризмі, а в здоровій любові до себе.

Лише щаслива, наповнена любов’ю жінка буде в силах дарувати любов і енергію оточуючим: чоловікові, дітям, батькам.

Забувати про себе не можна ні в якому разі!

джерело: https://coffeewithmilk.com.ua/

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: любити себе, стосунки, жінка, психологія


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Про те, що відбувається у тебе вдома, не прийнято говорити, особливо якщо ти - заможна дама і твій чоловік - впливова особа в суспільстві.

Про що шкодують жінки багатих чоловіків?

Мама | 08:50, 20.01.2021

Про те, що відбувається у тебе вдома, не прийнято говорити, особливо якщо ти - заможна дама і твій чоловік - впливова особа в суспільстві.

Девід Кінг - приватний детектив зі стажем, який працює в якості керуючого директора, нещодавно вирішив поділитися з громадськістю найбільш імовірними

Приватний детектив розкрив ознаки, що чоловік вам зраджує

Мама | 06:50, 19.01.2021

Девід Кінг - приватний детектив зі стажем, який працює в якості керуючого директора, нещодавно вирішив поділитися з громадськістю найбільш імовірними ознаками того, що чоловік має роман на стороні.

Чого не можна забороняти дитині?

Психологія | 15:30, 18.01.2021

Дитячі психологи вважають, що це не варто заборняти дітям.

Друзі допомагають підліткам з тривого та депресією

Школярі | 12:30, 18.01.2021

Статистика свідчить, що кожен п'ятий підліток має симптоми психічного розладу, такого як депресія або тривога, а самогубства - друга за поширеністю причина смерті.

Багато сімейних пар розходяться, зсилаючись на те, що

Головний секрет щасливих пар відшукали вчені

Сімейні справи | 07:50, 18.01.2021

Багато сімейних пар розходяться, зсилаючись на те, що "не зійшлись характерами". Напевно, для того, аби зберегти сім'ю, замало характеру, адже стосунки - це щоденна праця. А науковці виявили головний секрет благополучних відносин.

Багато людей люблять поговорити самі з собою, так би мовити, висловлюють свої думки вголос. Це норма чи варто звернутись до фахівця?

Говориш сам з собою - це норма чи патологія?

Патологія | 06:50, 18.01.2021

Багато людей люблять поговорити самі з собою, так би мовити, висловлюють свої думки вголос. Це норма чи варто звернутись до фахівця?

Чому варто привчати дитину читати частіше?

Психологія | 15:30, 15.01.2021

Ці навички стануть в нагоді на все життя. Детальніше - читайте у матеріалі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: