Як підготуватися до народження дитини: 7 лайфхаків

Adoption
Date
  • 337 Переглядів
Кілька дуже важливих підказок

7731_65.jpeg (88.76 Kb)

1. Вагітність
На цій стадії ви з коханим відчуваєте труднощі з розумінням свого майбутнього. Стан здивування, усвідомлення неминучих змін, перегляд планів, сумніви у своїх здібностях. Що робити? Читати літературу по вихованню дітей. Звернутися до досвіду інших.

2. Народження дитини.
Обережно, адже на цьому етапі батьки очікують отримати від змін тільки радість і насолоду і поки вони усвідомлюють, з якими складнощами можуть зіткнутися. Насолодіться процесом щастя і ейфорії, втім, будьте обачними.

3. Страх.
Тут ми усвідомлюємо, що необхідно жити по-іншому і як раніше не виходить. Щоб полегшити психологічну адаптацію варто завести щоденник щастя і успіхів дитини, знайти свою радість (смачний чай, ванна, читання) і дарувати її один раз в день. Десять-п'ятнадцять хвилин вашого часу.

4. Умовна згода.
Ми розуміємо, що тепер ми батьки. Друзі та знайомі сприймають нас по-іншому. Старий спосіб життя не підходить, а новий ми поки не сформували. Щоб повернути собі впевненість, спробуйте візуалізувати картину майбутнього.

5. Вина і смуток.
На цьому етапі ще більше усвідомлюєш, що відрізняєшся від того, ким себе вважав раніше. Звертаєшся до своїх минулим дій і порівнюєш з тим, як ти змушений діяти тепер. Відбувається самовизначення себе в новому статусі. Виникає почуття провини, невпевненості: я не справляюся, я погана мати, батько, я не вмію виховувати, грати, вчити. ВВам допоможуть відкриті розмови, обговорення труднощів, підтримка один одного. Схвалення. Спільні прогулянки, вихід в люди тощо.

6. Поступове визнання.
Ми радіємо першим успіхам дитини, приходить усвідомлення, що ми йдемо в правильному напрямку. Ми робимо правильні речі правильним способом. Ми починаємо контролювати зміни, звикаємо жити в ролях тата і мами і взаємодіяти зі світом. Збільшується впевненість в собі.

Тут варто продовжити фіксувати успіхи, і хвалився, святкувати маленькі перемоги сім'ї.

7. Рух вперед.
Батьки отримують більше контролю над своїм життям і змінами. Ми починаємо відчувати себе комфортно, діємо відповідно до своїх переконань і тим, у що віримо, робимо правильний вибір. Тепер можна подумати про другу дитину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: психологія, батьки


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Дослідження, проведені серед немовлят, показали, що з точки зору неврології немає великої різниці у здатності до емпатії між хлопчиками й дівчатками.

Дослідження: Хлопчики такі ж співчутливі, як дівчатка

Дитина | 05:00, 12.05.2021

Дослідження, проведені серед немовлят, показали, що з точки зору неврології немає великої різниці у здатності до емпатії між хлопчиками й дівчатками. Однак, на думку неврологів, у зв'язку з тим що дівчатка більш вільно висловлюють свої емоції, їхня з

Кількість випадків післяпологових депресій зросла в два рази серед матерів, що доглядали за немовлятами під час карантинних обмежень, викликаних корон

Післяпологові депресії спровокувала пандемія

Післяпологовий період | 00:40, 12.05.2021

Кількість випадків післяпологових депресій зросла в два рази серед матерів, що доглядали за немовлятами під час карантинних обмежень, викликаних коронавірусом. До такого висновку прийшли вчені Університетського коледжу Лондона.

Щаслива мама - це не завжди ідеальна мама.

Речі, які роблять усі щасливі мами

Мама | 17:00, 11.05.2021

Щаслива мама - це не завжди ідеальна мама.


Ми часто кажемо про проблеми, з якими зіштовхуються матері при вихованні дітей. Але давайте не забувати про ту найважливішу роль, яку відіграють батьк

7 аспектів впливу тата на дитину

Сімейні справи | 12:00, 11.05.2021

Ми часто кажемо про проблеми, з якими зіштовхуються матері при вихованні дітей. Але давайте не забувати про ту найважливішу роль, яку відіграють батьки в житті й вихованні дитини. Роль батька не обмежується тим, що треба заробити гроші й оплатити рах

Людина приручила собаку багато тисяч років тому, і з тих пір тварина є нашим вірним другом і супутником.

Дітям корисно проводити час з собаками

Дитина | 23:00, 07.05.2021

Людина приручила собаку багато тисяч років тому, і з тих пір тварина є нашим вірним другом і супутником.

Нове дослідження психологів показало, що дорослі у два рази більше будуть жертвувати на благодійність, якщо поруч присутні діти.

Діти впливають на мотивацію дорослих

Мама | 12:30, 07.05.2021

Нове дослідження психологів показало, що дорослі у два рази більше будуть жертвувати на благодійність, якщо поруч присутні діти.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: