Як підготуватися до народження дитини: 7 лайфхаків

Adoption
Date
  • 251 Переглядів
Кілька дуже важливих підказок

7731_65.jpeg (88.76 Kb)

1. Вагітність
На цій стадії ви з коханим відчуваєте труднощі з розумінням свого майбутнього. Стан здивування, усвідомлення неминучих змін, перегляд планів, сумніви у своїх здібностях. Що робити? Читати літературу по вихованню дітей. Звернутися до досвіду інших.

2. Народження дитини.
Обережно, адже на цьому етапі батьки очікують отримати від змін тільки радість і насолоду і поки вони усвідомлюють, з якими складнощами можуть зіткнутися. Насолодіться процесом щастя і ейфорії, втім, будьте обачними.

3. Страх.
Тут ми усвідомлюємо, що необхідно жити по-іншому і як раніше не виходить. Щоб полегшити психологічну адаптацію варто завести щоденник щастя і успіхів дитини, знайти свою радість (смачний чай, ванна, читання) і дарувати її один раз в день. Десять-п'ятнадцять хвилин вашого часу.

4. Умовна згода.
Ми розуміємо, що тепер ми батьки. Друзі та знайомі сприймають нас по-іншому. Старий спосіб життя не підходить, а новий ми поки не сформували. Щоб повернути собі впевненість, спробуйте візуалізувати картину майбутнього.

5. Вина і смуток.
На цьому етапі ще більше усвідомлюєш, що відрізняєшся від того, ким себе вважав раніше. Звертаєшся до своїх минулим дій і порівнюєш з тим, як ти змушений діяти тепер. Відбувається самовизначення себе в новому статусі. Виникає почуття провини, невпевненості: я не справляюся, я погана мати, батько, я не вмію виховувати, грати, вчити. ВВам допоможуть відкриті розмови, обговорення труднощів, підтримка один одного. Схвалення. Спільні прогулянки, вихід в люди тощо.

6. Поступове визнання.
Ми радіємо першим успіхам дитини, приходить усвідомлення, що ми йдемо в правильному напрямку. Ми робимо правильні речі правильним способом. Ми починаємо контролювати зміни, звикаємо жити в ролях тата і мами і взаємодіяти зі світом. Збільшується впевненість в собі.

Тут варто продовжити фіксувати успіхи, і хвалився, святкувати маленькі перемоги сім'ї.

7. Рух вперед.
Батьки отримують більше контролю над своїм життям і змінами. Ми починаємо відчувати себе комфортно, діємо відповідно до своїх переконань і тим, у що віримо, робимо правильний вибір. Тепер можна подумати про другу дитину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: психологія, батьки


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Що заводить чоловіків з півоберту?

10 речей, які чоловіки цінують у стосунках з жінками

Мама | 22:45, 19.11.2020

Що заводить чоловіків з півоберту?

Кажуть, що найбільше чоловіки закохуються у тих жінок, які дарують чоловікам крила. Як би це сентиментально не звучало, а зерно правди в цьому є. Тож

У чому секрет жінок, яких чоловіки носять на руках?

Мама | 22:50, 17.11.2020

Кажуть, що найбільше чоловіки закохуються у тих жінок, які дарують чоловікам крила. Як би це сентиментально не звучало, а зерно правди в цьому є. Тож давайте дізнаватися, у чому секрет жінок, яких чоловіки носять на руках?

Є речі, про які чоловіки не хочуть говорити, і таємниці, у яких не хочуть зізнаватися, особливо своїм коханим. Що ж це за таємниці?

8 найбільших таємниць усіх чоловіків

Психологія | 20:45, 17.11.2020

Є речі, про які чоловіки не хочуть говорити, і таємниці, у яких не хочуть зізнаватися, особливо своїм коханим. Що ж це за таємниці?

У стосунках люди разом розділяють не лише щасливі моменти, а й випробування, які приносить життя. Та які стадії здолають тільки міцні пари?

Топ-5 стадій відносин, які можуть подолати тільки міцні пари

Сімейні справи | 00:45, 17.11.2020

У стосунках люди разом розділяють не лише щасливі моменти, а й випробування, які приносить життя. Та які стадії здолають тільки міцні пари?

Материнські слова, які мотивують дитину

Психологія | 22:00, 16.11.2020

Кожна мама має говорити ці слова своєму малюку.

Відсутність сварок у стосунках дорослих - тривожний сигнал, - переконані психологи. Це не означає, що варто щоразу зчиняти скандал, як вам щось не под

Як на дитину впливають сварки її батьків?

Сімейні справи | 06:25, 16.11.2020

Відсутність сварок у стосунках дорослих - тривожний сигнал, - переконані психологи. Це не означає, що варто щоразу зчиняти скандал, як вам щось не подобається, але маленькі суперечки між подружжям - це нормально, адже всі ми живі люди. Та як ці непор

Мікробіом кишечника для лікування аутизму

Патологія | 19:45, 14.11.2020

За даними Центрів дослідження захворювань, щороку у кожної 54 дитини діагностують розлад аутистичного спектру (РАС).

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: