П'ять ознак хорошої матусі

Adoption
Date
  • 520 Переглядів
Як зрозуміти, що материнство - це ваше?

3674_vy-horosha-mama.jpg (40.71 Kb)


Зоровий контакт
Прямий зоровий контакт при спілкуванні з іншими людьми є ознакою того, що ти будеш хорошою мамою і зможеш "виховати" в дитині чуйність і повагу.

Уміння слухати
Мистецтво спілкування дуже важливе, якщо ти готуєшся стати мамою. Завдяки твоєму вмінню слухати, ти не тільки проявляєш повагу до співрозмовника (а в подальшому і малюка), але і не упускаєш дрібних деталей.

Спокій
Діти, особливо в ранньому віці, це суцільний головний біль. Вони можуть годинами плакати, вередувати, вимагати свого. Якщо за характером ти спокійна - це великий плюс. Ніякі благання і крики не змусять тебе втратити внутрішню рівновагу, а значить ти зможеш вирішити будь-яке спірне питання раціонально.

Материнський інстинкт
Поки ти не народиш дитину, твій материнський інстинкт може "спати". Але, якщо ти відчуваєш автоматичне бажання захищати і доглядати за чужими дітьми або своїми близькими, ти напевно готова до виховання своєї дитини.

Твердість рішень
Вмієш ставити кордони і не допускати зайвого? Цей навик стане в нагоді тобі не тільки на роботі, але і в материнстві. Твердість - це краща якість, коли справа стосується виховання. Вона допоможе тобі виростити нерозпещеного малюка і легше подолати складності, які зустрінуться на твоєму шляху.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: психологія, батьки


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Що заводить чоловіків з півоберту?

10 речей, які чоловіки цінують у стосунках з жінками

Мама | 22:45, 19.11.2020

Що заводить чоловіків з півоберту?

Кажуть, що найбільше чоловіки закохуються у тих жінок, які дарують чоловікам крила. Як би це сентиментально не звучало, а зерно правди в цьому є. Тож

У чому секрет жінок, яких чоловіки носять на руках?

Мама | 22:50, 17.11.2020

Кажуть, що найбільше чоловіки закохуються у тих жінок, які дарують чоловікам крила. Як би це сентиментально не звучало, а зерно правди в цьому є. Тож давайте дізнаватися, у чому секрет жінок, яких чоловіки носять на руках?

Є речі, про які чоловіки не хочуть говорити, і таємниці, у яких не хочуть зізнаватися, особливо своїм коханим. Що ж це за таємниці?

8 найбільших таємниць усіх чоловіків

Психологія | 20:45, 17.11.2020

Є речі, про які чоловіки не хочуть говорити, і таємниці, у яких не хочуть зізнаватися, особливо своїм коханим. Що ж це за таємниці?

У стосунках люди разом розділяють не лише щасливі моменти, а й випробування, які приносить життя. Та які стадії здолають тільки міцні пари?

Топ-5 стадій відносин, які можуть подолати тільки міцні пари

Сімейні справи | 00:45, 17.11.2020

У стосунках люди разом розділяють не лише щасливі моменти, а й випробування, які приносить життя. Та які стадії здолають тільки міцні пари?

Материнські слова, які мотивують дитину

Психологія | 22:00, 16.11.2020

Кожна мама має говорити ці слова своєму малюку.

Відсутність сварок у стосунках дорослих - тривожний сигнал, - переконані психологи. Це не означає, що варто щоразу зчиняти скандал, як вам щось не под

Як на дитину впливають сварки її батьків?

Сімейні справи | 06:25, 16.11.2020

Відсутність сварок у стосунках дорослих - тривожний сигнал, - переконані психологи. Це не означає, що варто щоразу зчиняти скандал, як вам щось не подобається, але маленькі суперечки між подружжям - це нормально, адже всі ми живі люди. Та як ці непор

Мікробіом кишечника для лікування аутизму

Патологія | 19:45, 14.11.2020

За даними Центрів дослідження захворювань, щороку у кожної 54 дитини діагностують розлад аутистичного спектру (РАС).

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: