Чого хоче жінка: думка чоловіків

Adoption
Date
  • 1746 Переглядів
120232_sex8.jpg

Як часто в житті вам доводилось чути від чоловіків, що у жінок немає логіки? Так-так, не злічити. Однак, попри свої "залізні аргументи", на запитання - "а чого ж хочуть жінки?", у чоловіків є сформована власна думка. І варто зауважити, часто вони безпомилково вказують, чого ж саме."Наша мама" вирішила поцікавитися у чоловіків, чого саме, на їхню думку, жінкам потрібно від чоловіків:

Артур, 23 роки:

"Думаю, всі жінки хочуть люблячого чоловіка і дітей. Просто не всі це усвідомлюють. Тобто, приходять до цтого розуміння з часом, з роками. Але, так, я вважаю, жінкам необхідно, щоб їх кохали, розуміли і цінували."

Андрій, 22 роки:

"Мені здається, що жінкам потрібен чоловік, на якому можна відігратися, коли у неї поганий настрій. А от спосіб випустити пар - у кожної свій..."

Олексій, 28 років:

"У мене склалося враження, що жінки зеленого уявлення не мають, чого ж вони хочуть!"

Артем, 24 роки:

"Всім жінкам потрібні гроші! Тому я переконаний, що у кожної з них - своя одна ціль: знайти багатого чоловіка."

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На що здатен гормон кохання?

Ігор, 26 років:

"Жінкам потрібна турбота і відчуття захищеності. Ну а, окрім цього, звичайно, кожна з них прагне, щоб її любили і носили на руках. І це нормально. Дивно було б, коли б вона сама хотіла мене захищати..." (усміхається - авт.)

Данило, 23 роки:

"Ой, жінкам, як на мене, треба всього і багато: коханого чоловіка, улюблену роботу, власну квартиру, дитинку одну-дві... А, окрім цього, щодня їм потрібно ще щось новеньке!"

Володимир, 27 років:

"Любові. Всі жінки хочуть бути коханими, власне, як і ми, чоловіки. А інші "пунктики", що їм треба для щастя, - у кожної дами різні. Та понад усе - це почуття і люблячий чоловік."

Микола, 25 років:

"Реалізувати себе. Не знаю, як, але для кожної дівчини це важливо. А тоді вони готові посвятити себе сім'ї і виховувати діток. Це добре."

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сімейні справи, стосунки, відносини, чоловік, жінка, секс, гроші, дитина, діти


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Як багато вже написано, про те, якою важливою людиною є батько для своєї дитини. Для дівчинки це перший чоловік, який є визначальним у житті, таким со

Слова, які повинен сказати тато своїй дитині

Тато | 10:00, 24.05.2022

Як багато вже написано, про те, якою важливою людиною є батько для своєї дитини. Для дівчинки це перший чоловік, який є визначальним у житті, таким собі зразком, яким повинен бути чоловік. Для хлопчика, приклад мужності, волі, ставлення до жінки.

Якщо ваша дитина цього не усвідомить, вона приречена на постійні соціальні невдачі.

Батьки повинні навчити своїх дітей вирішувати 3 головні завдання

Дитина | 08:00, 24.05.2022

Якщо ваша дитина цього не усвідомить, вона приречена на постійні соціальні невдачі.

На малюнку дві жінки сидять у кімнаті одна навпроти одної. Поруч із ними на підлозі грає маленький хлопчик.

Психологічний тест для мам: Відповідь багато розповість про вас

Психологія | 07:00, 23.05.2022

На малюнку дві жінки сидять у кімнаті одна навпроти одної. Поруч із ними на підлозі грає маленький хлопчик.

Жила-була бідна єврейська сім’я. Дітей було багато, а грошей як завжди не вистачало. Мати працювала не покладаючи рук – готувала, прала і кричала, роз

Мудра єврейська притча про те, як стати хорошою мамою

Мама | 05:00, 23.05.2022

Жила-була бідна єврейська сім’я. Дітей було багато, а грошей як завжди не вистачало. Мати працювала не покладаючи рук – готувала, прала і кричала, роздавала підзатильники і голосно нарікала на життя.

Зрада - це не просто випадковість, особливо якщо мова йде про жінок. І ось чому.

Фахівці розповіли, чому жінки зраджують

Психологія | 05:00, 22.05.2022

Зрада - це не просто випадковість, особливо якщо мова йде про жінок. І ось чому.

Під час війни ми часто стикаємося з важкими почуттями, з якими буває вако справитись. Психологи пропонують техніку «заземлення». Це можна зробити шлях

Як правильно "заземлятись" при негативних емоціях

Психологія | 01:30, 22.05.2022

Під час війни ми часто стикаємося з важкими почуттями, з якими буває вако справитись. Психологи пропонують техніку «заземлення». Це можна зробити шляхом взаємодії з навколишнім світом і зосередження на тому, що ми робимо.Спробуйте виконати просту впр

Діти випромінюють те, що у них закладають батьки.У більшості випадків. Однак, не лише мама й тато впливають на формування малюка, є ще дідусі і бабусі

Поради батькам, якщо дитина стала агресивною

Психологія | 10:00, 21.05.2022

Діти випромінюють те, що у них закладають батьки.У більшості випадків. Однак, не лише мама й тато впливають на формування малюка, є ще дідусі і бабусі, дітки з дитячого майданчика чи в садочку... І якщо одного дня ви раптом помітили що ваш син чи доч

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: