Як стати ідеальною коханкою. Думка чоловіків

Adoption
Date
  • 6375 Переглядів
Жінок цікавить те, чого хочуть і про що мріють їх кохані чоловіки. Тому, опитавши чоловіків, психологи зробили наступні висновки.

9394_img_9261_thumb.jpg (25. Kb)


1. Навчіться повільно і красиво роздягатися. Американські вчені довели, що чоловіки - майстри фантазій, так нехай секс почнеться спочатку в їхній голові.

2. Не зловживайте парфумом. Чоловіків сильно збуджує природний запах жінки, тому користуйтеся засобами з ніжними ароматами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 7 заповідей ідеального чоловіка

3. Чоловіки не завжди бувають романтичними, але глибоко всередині романтику люблять. Тому підберіть улюблені треки для партнера, які налаштують його на правильний лад.

4. Дозвольте йому дивитися футбол. Перегляд матчу по телевізору - підвищує рівень тестостерону приблизно на 30%. Ефект, до речі, тримається і через дві години після матчу.

5. Ранкові "процедури". Секс вранці сприяє виробленню окситоцину, який підтримує стан закоханості протягом усього дня і, більше того, зробить вас привабливішою для оточуючих.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: секс, фантазії, чоловік, жінка, бажання


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Якщо дитину систематично соромили в дитинстві, то таке не проходить безслідно і дійсно може виявитися травмуючим. А, по-друге, дорослі, які виростають

«Як тобі не соромно?» Якими виростають діти, котрі часто чують ці слова?

Виховання | 02:00, 29.09.2023

Якщо дитину систематично соромили в дитинстві, то таке не проходить безслідно і дійсно може виявитися травмуючим. А, по-друге, дорослі, які виростають з засоромлених дітей, відчувають себе некомфортно і мають труднощі в житті. Які саме?

Як впливає на сина любляча мама?

5 цікавих фактів про зв'язок між мамою і сином

Мама | 00:35, 29.09.2023

Як впливає на сина любляча мама?

Трапляється, що дитина починає раптово сильно плакати і дорослим важко її заспокоїти. Ми починаємо хвилюватися, або ж навіть злитися. А що потрібно ро

Що робити, якщо дитина сильно плаче?

Дитина | 08:20, 28.09.2023

Трапляється, що дитина починає раптово сильно плакати і дорослим важко її заспокоїти. Ми починаємо хвилюватися, або ж навіть злитися. А що потрібно робити насправді?

Вчені порівняли отриману дітьми освіту і те, чого вони досягли в житті. З’ясувалося, що діти суворих матерів вступали в кращі університети та отримува

«Нестерпні» матері виховують успішних доньок

Мама | 07:30, 28.09.2023

Вчені порівняли отриману дітьми освіту і те, чого вони досягли в житті. З’ясувалося, що діти суворих матерів вступали в кращі університети та отримували більш високі зарплати в порівнянні з тими, кому в дитинстві все дозволяли. Дівчата, яких в дитинс

Бувають ситуації, коли процес виховання виходить з-під контролю, а дитина з доброго і слухняного малюка перетворюється в дратівливого та агресивного.

8 помилок мами і тата, які погано впливають на поведінку і майбутнє дитини

Сімейні справи | 06:20, 28.09.2023

Бувають ситуації, коли процес виховання виходить з-під контролю, а дитина з доброго і слухняного малюка перетворюється в дратівливого та агресивного. Ми рідко думаємо про те, що самі можемо бути причиною цього. Сьогодні ми поговоримо про те, чого кра

Осіння депресія, або сезонна афективна розлад (САР), може виникати через зміни у світловому режимі, а також через вплив інших факторів, таких як зміни

Вітаміни для подолання осінньої депресії

Психологія | 23:21, 27.09.2023

Осіння депресія, або сезонна афективна розлад (САР), може виникати через зміни у світловому режимі, а також через вплив інших факторів, таких як зміни в режимі дня, температурі та соціальних звичаях. Деякі вітаміни та поживні речовини можуть сприяти

Вчені з Бельгії з'ясували, що суворість, яку батьки проявляють у вихованні своїх дітей, не минає безслідно для їхнього геному.

Суворі батьки – горе майбутнім поколінням

Сімейні справи | 08:20, 26.09.2023

Вчені з Бельгії з'ясували, що суворість, яку батьки проявляють у вихованні своїх дітей, не минає безслідно для їхнього геному.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: