Лікуємо спину кінезіотерапією

Adoption
Date
 • 423 Переглядів
Кінезіотерапія – це новий напрямок реабілітації, що спрямований на виправлення рухових змін засобами лікувальних вправ. В центрі Кінезі виконують вправи за сучасними схемами для усунення порушень рухів.

dsc_3356-768x512.jpg (43.04 Kb)


Вправи кінезітерапією https://vertebrolog.kiev.ua/kineziterapija мають гарні показники при неврологічних проблемах різної ступеня: 

 • невралгії
 • остеохондроз 
 • корінцевий синдром 
 • протрузії
 • дисплазія
 • деформації хребта
 • посттравматичні зміни

Як відбувається лікування кінезітерапією? 

Лікування за допомогою цього методу відбувається з вступного огляду. Людина потрапляє до реабілітолога та робить обстеження для з'ясування індивідуальних потреб відновлення. За підсумками функціональних перевірок та анамнестичного аналізу впроваджується особиста методика вправ. Для отримання найкращого ефекту та зменшення строків відновлення вправи поєднують з УХТ та витягуванням. 

Програма розширюється по ходу поліпшення стану клієнта. Після реабілітації рекомендовано робити фізкультуру в побуті за стандартними схемaми. 

Який механізм дії процедури? 

Вправи проводяться на тренажерах, які виконують декомпресійну дію. До ніг пацієнта, використовуючи манжет кріпляться троси з вантажем, які розтягують необхідну частину. Під час цього він починає проводити певні рухи, комбінуючи силові навантаження з витягуванням. Такі тренування принципово відрізняються від тренажерного залу, в якому ви постійно перевантажуєте суглоби. Розвантаження в поєднанні з активними вправами дає позитиний відновлювальний ефект. 

Фактори, що досягаються за допомогою терапії: 

 • розвантаження суглобів, 
 • зменшення затискання міжхребцевих нервів, 
 • посилення обмінних процесів, 
 • зміцнення статичних м'язів спини 

Протипоказів до кінезіотерапії мало, так як при різних захворюваннях пацієнту потрібно рухи. Просто для певного захворювання розробляється відповідний об'єм рухів, який буде мати кращий прояв в даному випадку. При більш складних хворобах перші рухи повинні початися зовсім без зусилля з поступовим посиленням впродовж лікування. Таким людям треба контролювати показники серцевої роботи. 

До головних протипоказань до занять належать: 

 • гострі захворювання, 
 • погіршення хронічних захворювань, 
 • вагітність 

Тривалість реабілітації зазвичай триває від 1 місяця до 6-8 місяців що залежить від виду хвороби та її проявів.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Кінезіотерапія


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Голова болить - значить, знову магнітні бурі. Чули таке від старших людей? Сумно, що тепер чутливими до них стає все більше молоді, і навіть діти.

Як магнітні бурі впливають на наш мозок?

Здоров'я | 01:30, 12.05.2024

Голова болить - значить, знову магнітні бурі. Чули таке від старших людей? Сумно, що тепер чутливими до них стає все більше молоді, і навіть діти.

Кашлюк, або як кажуть в народі, коклюш, - інфекційне захворювання, яке частіше вражає дітей дошкільного віку і учнів початкової (рідше - середньої) шк

Як вберегти дитину від кашлюка?

Профілактика і лікування | 09:30, 11.05.2024

Кашлюк, або як кажуть в народі, коклюш, - інфекційне захворювання, яке частіше вражає дітей дошкільного віку і учнів початкової (рідше - середньої) школи. Збудником кашлюка є бактерія. Він легко поширюється повітряно-крапельним шляхом при кашлі чи чх

Ви прокинулась вранці і ні з того, ні з сього відчули неприємне відчуття в горлі, наче хтось шкребе по ньому гострим предметом. Або ж дитина прокинула

Як допомогти собі чи дитині, якщо дере горло?

Профілактика і лікування | 01:20, 11.05.2024

Ви прокинулась вранці і ні з того, ні з сього відчули неприємне відчуття в горлі, наче хтось шкребе по ньому гострим предметом. Або ж дитина прокинулась з такими симптомами, що робити? Звідки береться цей симптом?

Рак грудей - діагноз, який за останнє десятиріччя ставили десяткам тисяч жінок по цілому світу. І хоча лікарі настійливо рекомендують щороку проходити

Продукт, який знижує ризик раку грудей

Здоров'я | 01:30, 10.05.2024

Рак грудей - діагноз, який за останнє десятиріччя ставили десяткам тисяч жінок по цілому світу. І хоча лікарі настійливо рекомендують щороку проходити огляд у мамолога, роблять це одиниці. Тож якщо ви прагнете дбати про своє здоров'я, фахівці рекомен

Чи бувало у вас, що ввечері ви лягали спати абсолютно здоровими, а вранці прокинулись з відчуттям болю в горлі, хоча причин для цього зовсім немає?

Звідки береться біль у горлі вранці?

Хвороби | 08:30, 09.05.2024

Чи бувало у вас, що ввечері ви лягали спати абсолютно здоровими, а вранці прокинулись з відчуттям болю в горлі, хоча причин для цього зовсім немає?

Вірус кору дуже заразний. Якось доктор Комаровський зазначав, що якщо ви живете у багатоповерхівці і неподалік є ще один будинок, де проживає інфікова

Як вберегти дитину від кору?

Інфекції | 08:30, 05.05.2024

Вірус кору дуже заразний. Якось доктор Комаровський зазначав, що якщо ви живете у багатоповерхівці і неподалік є ще один будинок, де проживає інфікований дорослий чи дитина, і він відчинить вікно, і у вас воно теж відчинене, то з вітром вірус може пе

У дітей, які активно ростуть, часто болять ноги, це нормально. Але дитина буде скаржитися і їй потрібно допомогти. В першу чергу, заспокоївши її та по

Болі в ногах у дітей: коли потрібно до лікаря?

Дитина | 01:30, 05.05.2024

У дітей, які активно ростуть, часто болять ноги, це нормально. Але дитина буде скаржитися і їй потрібно допомогти. В першу чергу, заспокоївши її та пояснивши, що це - нормально. Але як знати, що щось не так і коли потрібно звернутися до лікаря?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: