Як зберегти зір школяру

Adoption
Date
  • 59 Переглядів
Початок навчання в школі є справжнім випробуванням не лише для психіки дитини, а й для її організму. Часто в цей період починає страждати зір. Пов'язано це з великим навантаженням на очі, так як дитина часто концентрується на читанні і писанні. Як підготувати зір своєї дитини до навчання у школі?

3331_13a.jpg (19.33 Kb)

Основні рекомендації лікарів офтальмологів:

- Обов'язково варто дотримуватися режиму зорової роботи очей. Для цього дитина чітко повинна знати, як правильно сидіти за столом. Розкажіть їй, що при цьому необхідно стежити за поставою. Важливо показати дитині, на якій відстані повинна знаходитися книжка при читанні і зошит під час письма - 35-40 см, довжина руки від ліктя до кінчиків пальців.
- Завжди необхідно стежити за освітленням у кімнаті, де займається дитина. Якщо є можливість, поставте письмовий стіл біля вікна. У денний час доби потрібно включати основне освітлення, у вечірній час - основне освітлення і настільну лампу. Світло повинне падати зліва.
- Варто обмежити перегляд телевізора. Дітям у віці 6 -7 років рекомендується дивитися телевізор не більше 15-30 хвилин в день, на відстані не менше 2-х метрів.
- Необхідно виключити навантаження, пов'язане з роботою на комп'ютері. Чим менша дитина буде працювати за комп'ютером, тим менше буде навантаження на очі.
- Обов'язково робіть гімнастику для очей. 5-10 хвилин в день достатньо для зміцнення очних м'язів. Гімнастику робіть разом з дитиною. І привчати дитину до неї потрібно в дошкільному віці.
- При вступі до школи необхідно обов'язково відвідати всіх фахівців. Якщо у малюка спостерігається зниження зору, то це повинно бути вказано в його медичній картці. Фахівець також порадить найкраще місце, де повинен сидіти малюк в класі.
- Обов'язково потрібно розповісти дитині, що під час перерви не можна сидіти за підручниками, читати книжки чи журнали. Потрібно дати відпочити очам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: зір дитини, дитячий зір


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

У холодний сезон, здається, від застуди не врятуватися. Всі навколо чхають і кашляють, а перепади температури - то слякоть, то тріскучий мороз - самі

ТОП-5 способів не захворіти восени та взимку

Здоров'я | 19:00, 15.10.2021

У холодний сезон, здається, від застуди не врятуватися. Всі навколо чхають і кашляють, а перепади температури - то слякоть, то тріскучий мороз - самі по собі створюють навантаження на ослаблений організм.

Часто батьки, стикаючись з поняттям ацидоз, знизують плечима, абсолютно не уявляючи, що воно означає. Але ж від цього залежить стабільність і здоров'я

Що таке ацидоз і чим він небезпечний для здоров'я дитини

Дитина | 08:30, 15.10.2021

Часто батьки, стикаючись з поняттям ацидоз, знизують плечима, абсолютно не уявляючи, що воно означає. Але ж від цього залежить стабільність і здоров'я організму, особливого новонародженого! Про це сьогодні і поговоримо.

Призначення антибіотиків під час вагітності – завжди крайній захід, але часом необхідний. У новому дослідженні виявили нові дані про негативний вплив

Ще одна небезпека від антибіотиків для вагітних

Вагітність та пологи | 08:00, 15.10.2021

Призначення антибіотиків під час вагітності – завжди крайній захід, але часом необхідний. У новому дослідженні виявили нові дані про негативний вплив приймання антибактеріальних препаратів на здоров'я майбутньої дитини.

Синдром раптової дитячої смерті – це раптова незрозуміла смерть дитини у віці до 1 року, причина якої так і залишається невідомою. Зазвичай це відбува

Як вберегти дитину від синдрому раптової смерті?

Дитина | 08:00, 14.10.2021

Синдром раптової дитячої смерті – це раптова незрозуміла смерть дитини у віці до 1 року, причина якої так і залишається невідомою. Зазвичай це відбувається під час сну.

Катерина Шабельник, лікар-педіатр клініки R + Medical Network розповіла, як лікувати COVID-19 у дітей.

Як потрібно лікувати COVID-19 у дітей?

Дитина | 00:30, 14.10.2021

Катерина Шабельник, лікар-педіатр клініки R + Medical Network розповіла, як лікувати COVID-19 у дітей.

Дитина травмувалася, подряпалася - як уберегтися від правця?

Як захистити дитину від правця після травми?

Дитина | 17:00, 13.10.2021

Дитина травмувалася, подряпалася - як уберегтися від правця?

Попрілості - це подразнення шкіри, яке з'являється у зв'язку з впливом різних факторів (тертя, постійного контакту з вологою і т.д.). Попрілості зустр

Що таке попрілості у новонароджених?

Дитина | 08:30, 12.10.2021

Попрілості - це подразнення шкіри, яке з'являється у зв'язку з впливом різних факторів (тертя, постійного контакту з вологою і т.д.). Попрілості зустрічаються і у дорослих, але частіше - у маленьких дітей. Якщо зауважити цю проблему вчасно, впоратися

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: