Американці створили маску, яка знищує віруси

Adoption
Date
  • 192 Переглядів
Як це відбувається? Повідомляє сайт Наша мама.

8840_9.jpg (19.66 Kb)

Команда дослідників з Массачусетського технологічного інституту створила захисну маску для обличчя, яка інактивує віруси за допомогою тепла, повідомляє НВ.

Автори показали, що такий пристрій може вбивати майже всі віруси, які проходять через нього з потоком повітря.


"Це абсолютно нова концепція маски, оскільки вона в першу чергу не блокує вірус. Насправді він дозволяє вірусу проходити через маску, але уповільнює і інактивує його", — говорить Майкл Страно, професор хімічної інженерії в Массачусетському технологічному інституті.


"Маски, які ми носимо зараз, призначені для уловлювання частинок вірусу. Вони дійсно забезпечують захист, але ніхто не думає про інактивацію вірусу і стерилізацію повітря. Це мене здивувало", — каже Страно.

Дослідники підрахували, наскільки швидко часточки коронавірусу розкладаються при різних температурах і умовах захоплення, і виявили, що при температурі близько 90 градусів Цельсія можна домогтися зменшення вірусних частинок в тисячу або мільйон разів, в залежності від остаточного розміру маски. Вони також показали, що ця температура може бути досягнута шляхом пропускання електричного струму через мідну сітку товщиною 0,1 міліметра.

Поточні прототипи включають 9-вольтів батарею, яка забезпечує достатньо енергії для нагріву маски протягом декількох годин і охолоджує повітря перед тим, як його будуть вдихати.

За словами дослідників, маски з підігрівом будуть дорожче, ніж тканинні маски або хірургічні маски, але вони можуть бути корисні в ситуаціях, коли ризик впливу високий, а вартість не викликає занепокоєння.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: коронавірус, Covid-19, маска


Система Orphus



ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Цвіль вдома загрожує серйозними наслідками, небезпечними для здоров'я. До того ж вона руйнує меблі, стелі, підлогу і стіни. Найголовніше — цвіль розмн

Як цвіль вдома шкодить вашому здоров'ю

Сімейні справи | 00:35, 24.11.2020

Цвіль вдома загрожує серйозними наслідками, небезпечними для здоров'я. До того ж вона руйнує меблі, стелі, підлогу і стіни. Найголовніше — цвіль розмножується, вивільняючи пори, які абсолютно непомітні. Ви цього навіть не відчуєте.

Артрит можна визначити за кількома ознаками.

Біль в колінах: Як знати, що це не артрит?

Хвороби | 06:40, 23.11.2020

Артрит можна визначити за кількома ознаками.

Немає препаратів, які мають ефект

Лікарі про те, чому не можна втручатись в імунітет

Профілактика і лікування | 06:35, 22.11.2020

Немає препаратів, які мають ефект "підвищення" імунітету!

КТ- високоінформативний метод медичної діагностики, в основі якого лежить рентгенівське випромінювання. Апарат сконструйований так, що рентгенівська т

У час пандемії коронавіруму: У чому шкода КТ?

Хвороби | 00:40, 21.11.2020

КТ- високоінформативний метод медичної діагностики, в основі якого лежить рентгенівське випромінювання. Апарат сконструйований так, що рентгенівська трубка і багато рядів датчиків обертаються навколо досліджуваної області і роблять відразу багато «ка

Якщо лікар помічає, що дитина чи дорослий почали часто хворіти, він може прийняти рішення на користь імуностимуляторів. Чим це може обернутися для здо

Чим для здоров'я небещпечний прийом імуностимуляторів?

Профілактика і лікування | 23:55, 20.11.2020

Якщо лікар помічає, що дитина чи дорослий почали часто хворіти, він може прийняти рішення на користь імуностимуляторів. Чим це може обернутися для здоров'я?

Ось дитина пішла до садочку і почала часто хворіти. Після другого-третього бронхіту за півроку батьки починають хвилюватися, чи нормально це і скільки

Як часто "повинні" хворіти діти в садочку?

Хвороби | 22:40, 20.11.2020

Ось дитина пішла до садочку і почала часто хворіти. Після другого-третього бронхіту за півроку батьки починають хвилюватися, чи нормально це і скільки насправді дитина може хворіти за рік, якщо відвідує дитячий колектив?

Чому шкідливо вживати антибіотики в дитячому віці?

Дитина | 22:00, 20.11.2020

У клініціМайо встановили: якщо дитина у віці до 2 років приймала антибіотики, згодом у неї нерідко розвивалися небезпечні недуги.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: