Профілактика глистів у дитини

Adoption
Date
  • 659 Переглядів
Краще займатись профілактикою, ніж лікуватись від глитів.

2267_4-6.jpg (30.28 Kb)


Глисти, а кажучи медичною мовою, гельмінти, особливо загрожують нашим дітям. У дітей ще не достатньо сильні захисні бар'єри шлунково-кишкового тракту, і тому саме вони легка здобич для гельмінтів. Звідки вони беруться і як протистояти їм?

Класичний спосіб зараження - немиті руки. Нерідко виявляється винен у зараженні старовинний спосіб малюків пізнання світу - тягнути все до рота: іграшка, камінчик і таке ін. Також, коли дитина погладила собачку - немиті руки потягнула в рот.

У пісочниці, на дитячому майданчику, у бабусі на дачі, граючи в піску. У землі і піску містяться яйця багатьох видів глистів, зокрема аскарид. Особливо небезпечні пісочниці та дитячі майданчики, де разом з дітьми гуляють і домашні, або того гірше, бродячі тварини. Потенційно небезпечні пісочниці, в яких давно не міняли пісок або в яких пісок утрамбований.

Через їжу. Тут під загрозою кожен з нас. Багато хто любить купувати продукти на ринку, наприклад, свіже коров'яче або козяче молочко. Але якщо корова або коза живуть у приватному господарстві і там недостатньо дотримані гігієнічні норми, то можна разом з молоком проковтнути і яйця глистів.

Овочі, фрукти та ягоди таять у собі небезпеку. На них можуть бути яйця паразитів. Особливо небезпечні імпортні овочі та фрукти. Їх часто збирають сезонні робітники брудними руками. Деякі з нас вважають, що мандарини, апельсини, банани та інші фрукти в шкірці можна дати дитині немитими, наприклад, коли малюкові не терпиться спробувати їх на прогулянці, достатньо зняти брудну шкірку і фрукт чистий. Небезпечна помилка! З шкірки яйця глистів легко і просто можуть потрапити на фрукт і разом з ним всередину організму дитини. Тоді зараження неминуче.Особливо небезпечні ті овочі і ягоди, які контактують з землею. Так з ягід небезпечна полуниця, адже її плоди дозрівають на землі.

Зелень! Рай для гельмінтів. Тут і частинки землі, і важкодоступні для миття місця.

Риба - небезпечний продукт, особливо річкова. У ній може причаїтися вкрай неприємний сюрприз - яйця глистів, паразитують у печінці і жовчних шляхах і викликають захворювання опісторхоз. За зовнішнім виглядом заражену рибу не відрізниш від хорошої. Яйця паразитів можуть бути і в потрухах, і в м'язах риби. Вони не знищуються при заморожуванні, можуть благополучно пережити в'ялення, сушіння, соління. Гарантовано вбити їх можна тільки хорошим прожарювання або проварюванням.

М'ясо, куплене з рук. Особливо багато глистів у свинині. У зараженому м'ясі мешкають особливі глисти - трихінели. Якщо личинки трихінел потрапляють в організм, то вони розносяться по ньому, осідають у м'язах, і капсулюються. Через ці капсули трихінели живучі, і знищити їх нелегко навіть при термічній обробці.

Не купуйте м'ясо з рук. М'ясо, куплене на ринку або в магазині, як і рибу, добре проварюйте або прожарюйте. Не годуйте дитину м'ясними стравами в сумнівних закладах громадського харчування, обов'язково перевіряйте , щоб були добре просмажені котлети, відбивні, пиріжки з м'ясом, перед тим, як дати їх дитині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитячі хвороби, глисти, у дітей, дитина


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Зір є однією з найважливіших складових нашого повсякденного життя. В добу постійного використання комп'ютерів, смартфонів та інших електронних пристро

Найкорисніші продукти для зору

Харчування | 23:00, 04.06.2023

Зір є однією з найважливіших складових нашого повсякденного життя. В добу постійного використання комп'ютерів, смартфонів та інших електронних пристроїв, наші очі викладені значному напруженню. Щоб зберегти свою зорову функцію та попередити можливі п

Дослідники католицького дослідницького університету міста Левен, Бельгія (KU Leuven) виявили біологічний механізм, який пояснює, чому деякі люди відчу

Вчені розкрили механізм, який викликає синдром подразненого кишечника

Хвороби | 01:30, 04.06.2023

Дослідники католицького дослідницького університету міста Левен, Бельгія (KU Leuven) виявили біологічний механізм, який пояснює, чому деякі люди відчувають біль у животі, коли вживають певну їжу.

Часто можуть траплятися такі ситуації, коли перед важливим іспитом чи співбесідою почав боліти живіт або ж раптово зникав голос перед важливим виступо

Як негативні емоції можуть призвести до хвороб?

Хвороби | 08:00, 03.06.2023

Часто можуть траплятися такі ситуації, коли перед важливим іспитом чи співбесідою почав боліти живіт або ж раптово зникав голос перед важливим виступом на конференції. Це виникає через вразливість тіла до емоцій людини.

Медики активно використовують терапію за допомогою тварин. Особливо популярними є лікування кішками, кіньми та дельфінами.

Які хвороби лікують тварини?

Хвороби | 07:00, 03.06.2023

Медики активно використовують терапію за допомогою тварин. Особливо популярними є лікування кішками, кіньми та дельфінами.

Відповідно до досліджень вчених, низькі дози аспірину значно знижують ризик серцево-судинних захворювань, але підвищують ризик кровотечі.

Ризики та переваги низьких доз аспірину

Консультації | 14:00, 02.06.2023

Відповідно до досліджень вчених, низькі дози аспірину значно знижують ризик серцево-судинних захворювань, але підвищують ризик кровотечі.

В Австралії дослідники університету в Квінсленді виявили, що антидепресант флуоксетин сприяє формуванню стійкості багатьох бактерій до антибіотиків.

Лікарі розповіли, у чому головна шкода антидепресантів

Психологія | 08:00, 02.06.2023

В Австралії дослідники університету в Квінсленді виявили, що антидепресант флуоксетин сприяє формуванню стійкості багатьох бактерій до антибіотиків.

Вчені провели експеримент і з’ясували позитивний вплив плавання у холодній воді. Про це йдеться у дослідженні британських дослідників з Університетськ

Назвали спосіб, який допоможе позбутися депресії

Здоров'я | 05:00, 02.06.2023

Вчені провели експеримент і з’ясували позитивний вплив плавання у холодній воді. Про це йдеться у дослідженні британських дослідників з Університетського коледжу Лондона і Портсмутського університету.

Коментарі до новини

 Коментує: Мария  | 22.12.2018 - 10:11
Так же неплохо бы обратиться к вашему врачу-педиатру. Она может посоветовать какие-нибудь действенные противогельминтные средства. Мы с дочерью наблюдаемся у педиатра с Киндер Клиник, поэтому я не беспокоюсь о том, что у ребенка будут негативное влияние от глистов.

Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: