Яка вартість пологів на сьогоднішній день?

Adoption
Date
  • 7280 Переглядів
2012-06-25_34.jpg

Майбутні батьки, зрозумівши, що до пологів зосталося 2-3 місяці, починають шукати хорошого лікаря, який прийме пологи, і намагаються вияснити, а скільки ж їх сімейному бюджету обійдеться, власне, поява дитинки на світ?"Наша мама" підкаже вам, скільки купюр потрібно не забути покласти в гаманець, збираючись до пологового будинку.

Медики запевняють: бюджетні кошти забезпечують потреби пологових будинків на 50%. Для надання меддопомоги виділяють 11 грн на добу на породіллю, а на її харчування - приблизно 8 грн. Для загальних потреб пологового будинку просять породіль (іногородніх або тих, хто прописаний в іншому районі) внести до лікарняної каси благодійний внесок - 250 грн, а іногородніх - більше 1000 грн.

Вагітним, які відправляються в пологовий будинок за місцем проживання або потраплять туди на кареті швидкої, достатньо взяти з собою все необхідне (перелік можна дізнатися в пологовому будинку). У цей список входять засоби гігієни, одяг, постільна білизна, акушерський комплект - ще 600-900 грн. Для тих, хто заплатив внесок, всі послуги (обробка швів, уколи), зазвичай, безкоштовні; тих же, хто не платив, для процедур попросять принести свої шприци, бинти та ліки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Партнерські пологи: "за" чи "проти"

Найбільша витратна частина - послуги лікаря за домовленістю. Вагітні - недовірливі особи і, ознайомившись з дитячою смертністю по пологовому будинку, можуть запанікувати. Тому вагітні часто заздалегідь домовляються з доктором і саме вибір лікаря є вирішальним чинником у питанні: де народжувати і скільки коштуватимуть самі пологи.

Середня вартість типових пологів (без ускладнень і непередбачуваних проблем), як мінімум, - 3 500 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: пологи, материнство, жінка, мама, медики, здоров'я, дитина, гроші


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Майбутні мами багато чого знають про пологи, але деякі нюанси можуть стати для них справжнім сюрпризом. Тому розкриваємо усі карти.

5 несподіваних речей під час пологів, про які варто знати

Пологи | 12:00, 11.03.2023

Майбутні мами багато чого знають про пологи, але деякі нюанси можуть стати для них справжнім сюрпризом. Тому розкриваємо усі карти.

Вчені Центру з вивчення старіння NORC при Університеті Чикаго (США) Леонід та Наталія Гаврилови провели низку досліджень, результати яких показали, що

Вчені назвали місяць, коли народжується найбільше довгожителів

Вагітність та пологи | 05:00, 28.02.2023

Вчені Центру з вивчення старіння NORC при Університеті Чикаго (США) Леонід та Наталія Гаврилови провели низку досліджень, результати яких показали, що діти, народжені у період з вересня по листопад можуть з великою ймовірністю стати довгожителі.

Хоча кожна жінка переживає вагітність і пологи по-різному, важкі груди та біль в грудях не є однією з визнаних ознак того, що скоро почнуться пологи.

Чи важкі груди є ознакою пологів?

Вагітність та пологи | 14:00, 26.12.2022

Хоча кожна жінка переживає вагітність і пологи по-різному, важкі груди та біль в грудях не є однією з визнаних ознак того, що скоро почнуться пологи. Ви можете самі відчувати та помічати деякі загальні ознаки, такі як зміна положення вашої дитини або

Кров'янисті виділення в кінці вагітності є ознакою пологів. Вони виникають, коли слизова пробка, яка захищає отвір вашої шийки матки від бактерій, змі

Чи є кров’янисті виділення ознакою пологів?

Вагітність та пологи | 00:30, 24.12.2022

Кров'янисті виділення в кінці вагітності є ознакою пологів. Вони виникають, коли слизова пробка, яка захищає отвір вашої шийки матки від бактерій, зміщується з шийки матки.

Якщо ви хочете повернутися до фізичних вправ після пологів, слід враховувати кілька факторів. Оскільки немає двох однакових пологів, ваш випадок потрі

Вправи після кесаревого розтину: що безпечно, а що ні

Післяпологовий період | 19:00, 21.12.2022

Якщо ви хочете повернутися до фізичних вправ після пологів, слід враховувати кілька факторів. Оскільки немає двох однакових пологів, ваш випадок потрібно оцінити відповідно до ваших унікальних потреб.

Метод, за допомогою якого народилася дитина, пов’язаний з тим, як її імунна система відреагує на дві ключові дитячі вакцини, показує дослідження.

Відповідь дитини на вакцину пов’язана зі способом пологів

Дитина | 19:00, 21.11.2022

Метод, за допомогою якого народилася дитина, пов’язаний з тим, як її імунна система відреагує на дві ключові дитячі вакцини, показує дослідження.

Дослідники виявили, що жінки, які відчували надзвичайно спекотну або холодну погоду під час вагітності, мали підвищений ризик народження дітей з низьк

Незвичайно спекотна або холодна погода може вплинути на вагу немовлят при народженні

Вагітність та пологи | 00:30, 21.11.2022

Дослідники виявили, що жінки, які відчували надзвичайно спекотну або холодну погоду під час вагітності, мали підвищений ризик народження дітей з низькою вагою, навіть якщо дитина не народилася передчасно.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: