Перший інтим після пологів: 5 речей, до яких варто бути готовим

Adoption
Date
  • 559 Переглядів
Після пологів секс може бути останнім, про що ви думаєте. Усвідомлення цих п’яти істин допоможе вам швидше відновити стосунки з партнером після пологів.

5958__otnosheniya__freepik_combb_1_1300x820.jpg (16.67 Kb)

1. Секс буде іншим. Це нормально
Перший секс після пологів може бути трохи важчим для одних і набагато легшим для інших як психологічно, так і з інших причин.

Залежно від того, як це для вас, і незважаючи на можливість того, що секс знову не буде таким, як раніше, ви просто повинні знати, що секс є основним і важливим аспектом у ваших стосунках, тому ви повинні підготуватися до нього морально.

Знайте також, що відчуття сексу після перших пологів – це нормально. Адже ваш організм останнім часом пережив великі зміни. Поговоріть зі своїм партнером і обговоріть усі ваші проблеми.

2. Ваше тіло краще знає, коли воно готове. Наберіться терпіння
Займатися сексом після нормальних пологів може стати проблемою для вас як жінки, і ви точно задумаєтесь, коли займатися сексом після пологів. Ви повинні бути терплячими, оскільки ваше тіло знає, коли воно готове.

Піхва починає заживати після пологів завдяки своїй пружній природі, навіть якщо вона зазнала порізів і рваних ран під час пологів. Високий ризик виникнення ускладнень після пологів протягом перших тижнів. Ваш лікар може наказати вам дати своєму тілу 4-6 тижнів на відновлення.

3. Перший статевий акт після пологів точно не буде болючим, але шанси високі
Хворобливий секс після пологів реальний. Після пологів зміни в гормональному рівні через грудне вигодовування можуть спричинити висихання вашої піхви, залишаючи її ніжною і її легко поранити під час сексу.

Для полегшення та комфорту ваш лікар може порадити вам використовувати лубриканти або шукати інший метод статевого акту, який не повинен залучати піхву.

4. Психологічна готовність так само важлива, як і фізична
Це ще одна проблема, до якої ви повинні бути готові. Ймовірність бути психологічно не готовою до сексу після народження дитини висока, оскільки вам доведеться багато про що думати. Годування новонародженої дитини грудьми, догляд за її одягом та іншими речами.

Ви також можете відчувати, що секс буде болячим через ваші недавні пологи. Поговоріть зі своїм партнером, щоб дозволити інтимні стосунки іншими способами, поки ви не будете готові сприймати секс психологічно.

Також будьте напоготові щодо післяпологової депресії. Відвідайте свого лікаря, який порадить вам, що робити, коли ви почнете помічати ознаки тривоги або депресії, які можуть включати втрату апетиту, різкі перепади настрою, втому, яка вас переповнює, тощо.

5. Контроль народжуваності для сексу після пологів - це те, про що слід подбати
Хоча грудне вигодовування може запропонувати певний рівень захисту від вагітності, він різний для різних людей. Користуватися контрацептивами відразу після пологів не зовсім погано. Ваш лікар може запропонувати вам використовувати такі засоби контрацепції, як імплантати, мідні внутрішньоматкові спіралі або певні контрацептиви, що містять тільки прогестин.

Дослідження виявили, що комбіновані протизаплідні таблетки можуть становити небезпечний ризик утворення тромбів відразу після пологів. Дуже важливо поговорити зі своїм лікарем про протизаплідні таблетки та пристрої, перш ніж приступати до цього.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: секс, інтим, після пологів, мама, сайт для мам, вагітність, пологи, Перший секс, партнер, психологічно, грудне вигодовування, поради, питання


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Кесарів розтин - це зовсім інший вид анродження дитини, ніж природні пологи. Він має свої переваги і недоліки як для мами, так і для немовляти. Тож сь

Відновлення мами після кесаревого розтину

Післяпологовий період | 08:30, 06.05.2024

Кесарів розтин - це зовсім інший вид анродження дитини, ніж природні пологи. Він має свої переваги і недоліки як для мами, так і для немовляти. Тож сьогодні поговоримо про відновлення породіллі після народження дитини за допомогою кесарів розтину.

Перші тижні після народження дитини дуже важливі для мами - відновлення як емоційного, так і фізичного здоров'я повинні бути на тому ж рівні, що й важ

Мамі потрібен рік на відновлення після пологів

Післяпологовий період | 08:30, 03.05.2024

Перші тижні після народження дитини дуже важливі для мами - відновлення як емоційного, так і фізичного здоров'я повинні бути на тому ж рівні, що й важливість самопочуття немовляти. Тож треба знати, як наш організм відновлюється після стресу, яким є п

Якщо про перебіг вагітності і пологи є багато інформації, то про післяпологовий період - значно менше, особливо щодо стану здоров'я мами. Один з таких

Виділення після пологів: норма і патологія

Післяпологовий період | 14:50, 29.04.2024

Якщо про перебіг вагітності і пологи є багато інформації, то про післяпологовий період - значно менше, особливо щодо стану здоров'я мами. Один з таких моментів - це лохії - виділення після пологів, які з'являються у кожної породілі.

Якщо жінка зробила пластику грудей, чи може вона, народивши дитину, годувати її грудним молоком? Чи це не шкодить їй самій і новонародженій дитині?

Чи можна годувати грудьми після мамопластики?

Післяпологовий період | 06:20, 29.04.2024

Якщо жінка зробила пластику грудей, чи може вона, народивши дитину, годувати її грудним молоком? Чи це не шкодить їй самій і новонародженій дитині?

Стало відомо, що не лише у жінок змінюється мозок при народженні дитини.Такі ж зміни відбуваються і з чоловіками, коли ті стають татусями. Давайте діз

Як змінюється мозок чоловіка, коли він стає батьком?

Тато | 01:20, 19.04.2024

Стало відомо, що не лише у жінок змінюється мозок при народженні дитини.Такі ж зміни відбуваються і з чоловіками, коли ті стають татусями. Давайте дізнаємося детальніше.

Європейська та Американська асоціації дерматологів не вказують жодних протипоказів щодо лазерної епіляції у жінок, які годують. Також нема досліджень

Чи можна робити епіляцію жінкам, які годують грудьми?

Післяпологовий період | 14:50, 13.04.2024

Європейська та Американська асоціації дерматологів не вказують жодних протипоказів щодо лазерної епіляції у жінок, які годують. Також нема досліджень з приводу того, що епілювання у молодих мам може бути менш ефективним через зміну гормонального рівн

Однією і найпоширеніших причин рясного випадання волосся є гормональні зміни, що відбуваються в організмі.

У післяпологовий період на випадання волосся впливають три ключові причини

Післяпологовий період | 14:50, 01.04.2024

Однією і найпоширеніших причин рясного випадання волосся є гормональні зміни, що відбуваються в організмі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: