Наскільки небезпечне для дитини обвиття пуповиною?

Adoption
Date
  • 112 Переглядів
Приблизно 25 відсотків немовлят народжуються обмотаними пуповиною. Найпоширенішим є обвиття шиї, рідше – кінцівок.

6737_11.jpg (16.81 Kb)

Розберемо наслідки обвиття пуповиною для дитини в майбутньому і сьогоденні. Одноразове обвиття, яке найбільш часто зустрічається, відносно безпечне. У цьому випадку лікар під час пологів може послабити пуповину. До потенційно небезпечних відноситься багаторазове обвиття. Воно згодом здатне привести до розвитку у дитини головних болів і проблем з кров’яним тиском.

Щільне заплутування може призвести до повного перекриття надходження кисню до дитини при пологах. В таких випадках вживаються заходи невідкладного характеру для проведення заходів по скорішому народженню дитини. Крім того, слід знати, що обвиття, яке призвело до кисневого голодування, може не мати наслідків, але в майбутньому цілком вірогідні порушення, особливо якщо була асфіксія, що поєднують в собі як розумовий, так і психічний розлад розвитку дитини.

Ще одним з наслідків обвиття пуповиною плоду здатне виступати внутрішньоутробне порушення у нього кровообігу. У такому разі джерело проблеми – занадто коротка пуповина. Діагностувати таку патологію можна в 17-20 тижнів. Це, в принципі, досить невеликий термін, тому турбуватися не варто, адже малюк може в цей час кілька разів в добу заплутуватися і розплутуватися.

Інша справа, коли обвиття пуповиною ставиться на 32 тижні вагітності і має кілька витків. При такому положенні справ поряд з ультразвуковим дослідженням проводяться доплерографія та кардіотокографія. У разі появи гострого кисневого голодування плоду, підтвердженого обстеженням змін ЧСС, показано кесарів розтин.

У звичайній практиці одноразове обвиття пуповиною, навіть діагностоване на 34 тижні вагітності, не несе ніяких проблем, а вимагає посилення контролю з боку медичних працівників при пологах за станом малюка і його серцевою діяльністю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: обвиття пуповиною


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Це може здатися дивним, але вміст першого підгузка дитини може багато розповісти про його здоров'я в майбутньому. Вчені з Університету Британської Кол

Перші випорожнення дитини допоможуть передбачити розвиток алергії

Немовля | 07:00, 12.10.2021

Це може здатися дивним, але вміст першого підгузка дитини може багато розповісти про його здоров'я в майбутньому. Вчені з Університету Британської Колумбії виявили, що перші екскременти немовляти можуть допомогти передбачити ризик розвитку алергії.

Вчені з Канади з'ясували, що недоношені немовлята чоловічої статі швидше старіють, ніж недоношені дівчатка або діти обох статей, які народилися в норм

Недоношені хлопчики старіють раніше

Дитина | 07:00, 11.10.2021

Вчені з Канади з'ясували, що недоношені немовлята чоловічої статі швидше старіють, ніж недоношені дівчатка або діти обох статей, які народилися в нормальні терміни.

Синтезувати грудне молоко поза організмом людини вперше вдалося фахівцям зі Сполучених Штатів. Його отримали з клітин молочної залози, які культивувал

Науковці отримали грудне молоко зі штучних клітин

Дитяче харчування | 10:00, 10.10.2021

Синтезувати грудне молоко поза організмом людини вперше вдалося фахівцям зі Сполучених Штатів. Його отримали з клітин молочної залози, які культивували в лабораторії.

Нове дослідження показує, що немовлята до 7 місяців можуть бачити предмети, які не бачать старші немовлята та дорослі. Мова йде про так зване

Немовлята бачать те, чого не бачать дорослі

Немовля | 08:00, 10.10.2021

Нове дослідження показує, що немовлята до 7 місяців можуть бачити предмети, які не бачать старші немовлята та дорослі. Мова йде про так зване "візуальне зворотне маскування".

Головне питання всіх батьків: як зрозуміти, що ось, вже прийшов час дати малюкові його власну територію для сну?

Коли малюкові пора спати окремо?

Дитина | 19:00, 09.10.2021

Головне питання всіх батьків: як зрозуміти, що ось, вже прийшов час дати малюкові його власну територію для сну?

Дитяча шкіра - дуже ніжна і потребує правильного і дбайливого догляду. Як правильно доглядати за дитячою шкірою, щоб не нашкодити малюкові?

Як доглядати за шкірою немовляти: 5 важливих нюансів

Дитина | 09:00, 09.10.2021

Дитяча шкіра - дуже ніжна і потребує правильного і дбайливого догляду. Як правильно доглядати за дитячою шкірою, щоб не нашкодити малюкові?

Ви повернулися з пологового будинку з новонародженою принцесою і, можливо, не знаєте, як правильно за нею доглядати. Ми розповімо вам про особливості

Як доглядати за новонародженою дівчинкою: поради молодим батькам

Дитина | 21:00, 07.10.2021

Ви повернулися з пологового будинку з новонародженою принцесою і, можливо, не знаєте, як правильно за нею доглядати. Ми розповімо вам про особливості догляду за новонародженою дівчинкою.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: