Забавки для немовлят

Adoption
Date
  • 3167 Переглядів
Ігри для розвитку розвивають у немовлят і малюків до 3-х років навичкам мови раніше, ніж вони теоретично здатні заговорити.
Позитивна взаємодія, активне спілкування з батьками, повторення знайомої гри розвивають корисні навички та вміння у вашого малюка. "Наша мама" пропонує ТОП-5 розвиваючих ігор для немовлят.

1. Гра для новонароджених, навчає навичкам соціальної взаємодії

Ховайтеся від дитини, прикриваючись ковдрою і «раптово» визирайте з-під неї ззаду. Грайте в цю гру так довго, як це подобається вашому дитяті. Як кажуть лікарі, ця гра вчить соціальній взаємодії, дозволяє дитині навчитися розпізнавати зовнішні сигнали, розвиває її здатність висловлювати свої емоції. З нею ваша дитина також дізнається про постійність предметів і навчиться усвідомлювати, що вони продовжують існувати, навіть коли не їх видно.

2. Гра для дитини 4-12 місяців і більше. Формування словникового запасу малюка шляхом використання питання - де?

Ця гра чимось схожа на попередню, але, в той же час, зворотня їй. Через ковдри або подушки скажіть: "Де наш малюк?". Потім підніміть ковдру і скажіть: "Він тут!" Повторяйтете це до тих пір, поки дитина насолоджується грою. Ви можете варіювати її, змінюючи тему, використовуючи людей або об'єкти в будинку, знайомі дитині - мама, тато, ведмедик, брат та інші знайомі люди чи улюблені іграшки. Розмовляйте грайливо, весело, співуче, але при цьому правильно вимовляючи звуки - не «сюсюкайте». Правильна вимова звуків надалі запобіжить проблеми з їх вимовою у дитини, а неправильне - тільки спровокує.

3. Один рік - п'ятнадцять місяців і старше. Впровадження поняття "не"

Сховайте людини або іграшку за ковдру. Цього разу озвучте назву чогось, що ви не ховаєте. Якщо ви ховаєте плюшевого ведмедика, скажіть "Де тато?" Відігніть ковдру і покажіть особою здивування. Скажіть: "Ні! Це не тато! Це ведмедик!".

Ця гра розвиває спостережливість, загострює здатність візуального сприйняття, вчить розуміти значення слів "де", "ні". Вона також розвиває у дитини почуття гумору і заохочує його самому шукати шляхи рішення різних проблем.

4. Дитинство і більше - щоденне розширення та закріплення словникового запасу дитини

У цю гру можна бавитися навколо будинку, в магазині або на прогулянці. Вкажіть на об'єкт. Скажіть: «Що це? Що це таке? ". Вимовте ім'я об'єкта: "Це квітка! "Приблизно у віці 12-15 місяців можна додавати більше деталей, таких як назва кольору, розміру і будь-яких інших видимих ​​деталей предмета.

Ця гра ефективно розширює словниковий запас завдяки створенню яскравих візуальних спогадів за предметами і людьми. Повторення корисне для пам'яті і створює основу для подальшого навчання вашої дитини.

5. Десять місяців і більше - найменування основних частин тіла

Першими іграшками немовлят є їх пальці рук і ніг. Скористайтеся їх цікавістю, називаючи частини тіла. Наприклад, вказують на ніс і кажуть: "Це мій ніс!" Зробіть те ж саме з носом малюка. Оскільки у вашої дитини вже розвинута здатність реагувати, вона почне тягнутися до вашого і свого власного носа. Зрештою, дитя скаже слово, використовуване в цій грі, і буде говорити його пізніше вже самостійно.

У міру того, як дитина росте, ви можете додавати все нове деталі: карі очі, руде волосся, і т.д.

Пам'ятайте головне - при іграх з немовлятами важливо створювати веселу, добру атмосферу. Обіймайте вашу дитину, посміхайтеся і смійтеся разом з нею, повторюйте слова ритмічно, співуче, і вимовляли їх чітко, ясно, правильно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Гра, розвиток, немовля, питання


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Дитину потрібно годувати грудьми до трьох років

Дитина | 06:20, 04.01.2021

Фахівці закликають годувати до 2-3 років для зміцнення імунітету дитини та профілактики гінекологічних, ендокринних захворювань, мастопатії, раку.

Іноді новоспеченій мамі не вистачає сил ні на що, але співати колискову - це заспокійливе і для малюка, і для мами.

Чому новонародженій дитині обов'язково співати колискову?

Немовля | 16:05, 29.12.2020

Іноді новоспеченій мамі не вистачає сил ні на що, але співати колискову - це заспокійливе і для малюка, і для мами.

Вважається, що в перший день народження хрещені мама і тато повинні відрізати по шматочку волосинки хрещенику з голови. Для чого - не знаєм, така трад

Чому не можна стригти дитину до 1 року

Дитина | 20:45, 27.12.2020

Вважається, що в перший день народження хрещені мама і тато повинні відрізати по шматочку волосинки хрещенику з голови. Для чого - не знаєм, така традиція. На щастя, вона йде в минуле. А сьогодні ми погооримо про те, чому до року дитину взагалі не ба

Як правильно вдягати немовля на зимову прогулянку?

Немовля | 17:00, 27.12.2020

У молодих мам виникає багато питань і складнощів з тим, як правильно одягати на прогулянку новонародженого. Найголовніший принцип в одязі в цьому випадку це багатошаровість.

І хоча усі лікарі в один голос говорять, що немовля повинне спати у власному ліжечку, сьогодні ми поговоримо про те, чому для дитини так важливо бути

Чому немовлятам так важливо спати поряд з мамою?

Післяпологовий період | 07:00, 27.12.2020

І хоча усі лікарі в один голос говорять, що немовля повинне спати у власному ліжечку, сьогодні ми поговоримо про те, чому для дитини так важливо бути поряд з мамою.

Як назвеш корабль - так він і попливе, так само і з іменем для дитини.

7 дівочих імен, які дарують не легку долю своїм власницям

Вагітність та пологи | 00:45, 27.12.2020

Як назвеш корабль - так він і попливе, так само і з іменем для дитини.

Часто бабусі і дідусі не зі зла хочуть

Бабусині поради по догляду за дитиною, які варто забути назавжди

Сімейні справи | 20:45, 24.12.2020

Часто бабусі і дідусі не зі зла хочуть "допомогти" молодим батькам, але роблять лише гірше.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: