Яка їжа негативно впливає на жіноче сексуальне бажання?

Adoption
Date
  • 207 Переглядів
Не вперше "Наша мама" пише про те, що наше харчування має прямий вплив на самопочуття і життя в цілому. До прикладу, одні продукти здатні покращувати здоров'я та лібідо зокрема, а інші, навпаки, можуть пригнічувати сексуальне бажання.

9725_8.jpg (28.1 Kb)


Лібідо пов’язане з гормональним фоном, здоров’ям, способом життя та харчуванням, наголошують фахівці. Серед чоловіків проблеми з ерекцією частіше зустрічаються в осіб із зайвою вагою, у жінок надмірна вага теж відіграє негативну роль, на що вказала лікар-дієтолог Оксана Михальова.

Психотерапевт Ольга Багрій додала, що при вживанні тих чи інших продуктів відбувається вироблення певних гормонів, що здатне спричиняти приплив енергії і більш виражене бажання зайнятися сексом. Ударом для лібідо можуть стати алкогольні напої, включаючи пиво. Живіт, що формується у його любителів, веде до дефіциту тестостерону. У чоловіків по потенції б’є соя, де є фітоестрогени.

Михальова пояснює, що бажання посилюють цільнозернові злаки, овочі та фрукти у свіжому вигляді, морепродукти та риба. Як афродизіаки, діють м’ясо птиці та деякі олії, що містяться, наприклад, в авокадо та горіхах. Позитивний ефект для лібідо мають шоколад, спеції та сухе вино.

Багрій уточнює, що лібідо пов’язане не лише з фізіологією, а й з психологією. Вбивати його можуть часті стреси, постійна втома, фізична активність, проблеми у відносинах та незадоволеність життям загалом. При таких станах продукти, що навіть підвищують потяг, виявляться марними і допоможуть хіба що підштовхнути бажання як «разову акцію». Іноді за великої тривалості проблеми краще проконсультуватися з лікарем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сексуальне бажання, секс, лібідо


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Потрібно усвідомити, що немає жодного сенсу постійно намагатися щось довести, замість того, щоб проживати своє усвідомлене життя, будувати стосунки, з

Як перестати намагатися завоювати материнське схвалення у дорослому віці?

Мама | 07:40, 19.07.2024

Потрібно усвідомити, що немає жодного сенсу постійно намагатися щось довести, замість того, щоб проживати своє усвідомлене життя, будувати стосунки, займатися своїми проектами, або дітьми.

Нейробіологи вже давно з'ясували, що будова та функціонування мозку чоловіків та жінок відрізняються.

Чи є відмінності у будові та функціонуванні мозку чоловіків та жінок?

Здоров'я | 06:20, 19.07.2024

Нейробіологи вже давно з'ясували, що будова та функціонування мозку чоловіків та жінок відрізняються.

Відсутність сепарації б'є по всіх сферах життя. Це можуть бути хворобливі відносини або взагалі їхня відсутність. Проблема у прийнятті рішень, що приз

З якими проблемами стикається людина, яка не сепарувалася від батьків?

Психологія | 00:30, 19.07.2024

Відсутність сепарації б'є по всіх сферах життя. Це можуть бути хворобливі відносини або взагалі їхня відсутність. Проблема у прийнятті рішень, що призводить до внутрішніх конфліктів, невротичних розладів. Кар'єрні провали, ситуації, коли людина не мо

Нездорові, неконструктивні дитячо-батьківські стосунки називаються токсичними. До цього поняття відносять неповажне ставлення до дитини, гіперконтроль

Хто такі токсичні батьки?

Психологія | 11:20, 18.07.2024

Нездорові, неконструктивні дитячо-батьківські стосунки називаються токсичними. До цього поняття відносять неповажне ставлення до дитини, гіперконтроль, жорстку сімейну ієрархію, ігнорування, перевагу однієї дитини над іншою, постійну критику, маніпул

Іноді батьки зриваються, коли дитяча поведінка стає дуже дратівливою. Найчастіше у таких випадках ігнорування працює краще.

Чому батькам не варто звертати увагу на дрібниці у поведінці дітей?

Виховання | 10:30, 18.07.2024

Іноді батьки зриваються, коли дитяча поведінка стає дуже дратівливою. Найчастіше у таких випадках ігнорування працює краще.

Вважається, що для дитини однаково шкідливі надлишок і нестача материнської любові: чи це так насправді?

Якими мають бути стосунки дитини з мамою?

Мама | 09:30, 18.07.2024

Вважається, що для дитини однаково шкідливі надлишок і нестача материнської любові: чи це так насправді?

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характ

Хто винен, що дитина хамить батькам?

Психологія | 08:30, 18.07.2024

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характер? І як з цим бути? Давайте дізнаватися.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: