Звичка, яка руйнує наш імунітет

Adoption
Date
  • 1360 Переглядів
Вагома причина є менше солодкого. Детальніше - читайте у матеріалі.


Солодощі шкодять імунітетуФруктоза підвищує ризик розвитку ожиріння, діабету другого типу і неалкогольної жирової хвороби печінки. Вчені назвали небезпечну для імунітету харчову звичку, що складається в постійному споживанні продуктів, що містять фруктозу.

Наукові фахівці констатують, що харчова звичка, яка полягає в надмірному споживанні фруктози, сприяє розвитку запальних реакцій з боку імунної системи. Наслідком цих процесів стає пошкодження клітин, а також тканин, порушення функціонування органів.

"Фруктоза підвищує ризик розвитку ожиріння, діабету другого типу і неалкогольної жирової хвороби печінки", - попереджають автори дослідження, вчені Університету Суонсі, Інституту Френсіса Кріка в Лондоні і Брістольського університету після експериментів з мишами.

Вчені з Великобританії визначили, що під дією високих доз фруктози відбувається зміна клітинних метаболічних шляхів, що активізує процеси, що підвищують рівень запальних цитокінів. Підвищений вміст цих компонентів імунної системи небезпечний як можливий пусковий механізм несприятливих змін, включаючи розвиток аутоімунних патологій.

Говорячи про харчових джерелах фруктози, вчені відзначили, що її містять солодкі напої, численні види виробничих ласощів, напівфабрикатів. Експерти рекомендують вкрай педантично підходити до вибору продуктів в раціоні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: імунітет, звичка, солодощі


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Післяпологова депресія широко поширена і є серйозною проблемою для здоров'я жінок і їхніх сімей.

Насилля партнера призводить до післяпологової депресії

Мама | 15:30, 20.04.2021

Післяпологова депресія широко поширена і є серйозною проблемою для здоров'я жінок і їхніх сімей.

Змив води в унітазі може привести до утворення великої кількості аерозольних крапель, що містять мікроби.

Змивати воду у громадських туалетах небезпечно

Новини | 14:00, 20.04.2021

Змив води в унітазі може привести до утворення великої кількості аерозольних крапель, що містять мікроби.

Сонцезахисними засобами потрібно користуватись дорослим та дітям. Але минулорічні засоби можуть бути канцерогенними.

Чому небезпечно використовувати минулорічний сонцезахист

Косметологія | 12:30, 20.04.2021

Сонцезахисними засобами потрібно користуватись дорослим та дітям. Але минулорічні засоби можуть бути канцерогенними.

Для того, щоб дитина була дисциплінована та щаслива, батьки повинні встановити для неї певні розумні обмеження. Як правильно говорити дитині

Навчіться говорити дитині "ні"

Сімейні справи | 12:00, 20.04.2021

Для того, щоб дитина була дисциплінована та щаслива, батьки повинні встановити для неї певні розумні обмеження. Як правильно говорити дитині "ні"?

Молодим подружнім парам ця інформація буде особливо цікава. Газовані напої з високим вмістом цукру завдають шкоди здоров'ю і можуть провокувати безплі

Вживання газованої води призводить до безпліддя

Безпліддя | 09:00, 20.04.2021

Молодим подружнім парам ця інформація буде особливо цікава. Газовані напої з високим вмістом цукру завдають шкоди здоров'ю і можуть провокувати безпліддя.

Трапляються випадки, коли дитяча поведінка виводить батьків з рівноваги, провокує на крики та дії, про які вони потім шкодують. Як дорослим впоратися

Поради психологів: Як не виливати свою злість на дитину

Сімейні справи | 08:00, 20.04.2021

Трапляються випадки, коли дитяча поведінка виводить батьків з рівноваги, провокує на крики та дії, про які вони потім шкодують. Як дорослим впоратися з гнівом?

Батькам потрібно пам'ятати, що дитина це особистість, а не іграшка чи боржник, який щось повинен віддати. Є речі, які малюк зовсім не зобов'язаний роб

Настанови мами й тата, які не зобов'язана виконувати дитина

Сімейні справи | 07:00, 20.04.2021

Батькам потрібно пам'ятати, що дитина це особистість, а не іграшка чи боржник, який щось повинен віддати. Є речі, які малюк зовсім не зобов'язаний робити.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: