Що стається з жінками, які імітують оргазм

Adoption
Date
  • 2503 Переглядів
1182466252a706d4e61674_15043266_articles_main_big.jpg

Кожна шоста жінка, котра імітує оргазм, зраджує чоловікові.В США вчені встановили, що жінки, які імітують оргазм під час сексу, часто зраджують своїх чоловіків.

Вчені із Гарвардського університету опитали півтори сотні чоловіків і жінок. Під час опитування їм пропонували відповісти, чи імітували вони хоч колись оргазм. І як часто вони отримували задоволення від сексу. Результати показали, що жінки відчувають оргазм у 60% випадків, в той час, як чоловіки – в 70%. При цьому, лише 28% чоловіків зізналися, що хоч раз вдавали, що їм дуже приємно. Також серед тих, хто імітував оргазм, 18% зізналися, що зраджували кохану. В цей же час 68% жінок визнали, що часом вдавали оргазм. Серед них кожна шоста відповіла, що зраджувала своєму коханому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чоловіки хочуть дітей більше, ніж жінки

"Насправді, чесний оргазм багато каже про чоловіків і жінок, про їхню поведінку і те, наскільки вони чесні. Чим частіше жінка вдає, що відчуває оргазм, то більша вірогідність, що вона нечесна стосовно свого партнера", - підсумував доктор психології Гарвардського університету Джастін Леміллер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: секс, інтим, оргазм, стосунки, відносини, чоловік, жінка, сім'я, сімейні справи


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Потрібно бути дуже сміливою людиною.

Україна має рекорд. Найбільша висота акробатичного номера

Мама | 23:00, 22.06.2024

Потрібно бути дуже сміливою людиною.

Здуття живота є частим симптомом наближення дня Х. І жінки вже звикли до цього неприємного відчуття. Однак в окремих випадках цей симптом буває дуже н

5 способів позбутися здуття живота перед місячними

Мама | 14:50, 22.06.2024

Здуття живота є частим симптомом наближення дня Х. І жінки вже звикли до цього неприємного відчуття. Однак в окремих випадках цей симптом буває дуже неприємним і навіть болючим. Що тоді з цим робити? Розповідаємо.

З цією проблемою стикається кожна друга мама. І часто новопечені батьки не знають, як зарадити цій проблеми. Самі по собі тріщини - це дуже болючий мо

Чому з'являються тріщини на сосках під час годування грудьми?

Післяпологовий період | 01:20, 22.06.2024

З цією проблемою стикається кожна друга мама. І часто новопечені батьки не знають, як зарадити цій проблеми. Самі по собі тріщини - це дуже болючий момент, а якщо не правильно доглядати і обробляти їх, може піти зараження і тоді все стане ще гірше.


Дай Боже нам взагалі дожити до таких років.

Україна має рекорд. Найповажніший вік учасниці марафонського забігу

Мама | 23:00, 20.06.2024

Дай Боже нам взагалі дожити до таких років.


Лікарі розповіли, яких продуктів варто уникати, щоб не зіткнутися з проблемою поганого запаху власного тіла. Цей

Які продукти посилюють неприємний запах тіла в спеку?

Здоров'я | 08:30, 19.06.2024

Лікарі розповіли, яких продуктів варто уникати, щоб не зіткнутися з проблемою поганого запаху власного тіла. Цей "ефект" особливо посилюється в спеку.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: