5 речей, які не можна приховувати від лікаря

Adoption
Date
  • 2581 Переглядів
Ви збираєтеся до лікаря з якоюсь проблемою і вже заздалегідь продумуєте, що сказати, а що - ні. Або не розповідати, якщо лікар не запитає. Буває, що і на пряме запитання лікаря ми даємо ухильну відповідь, яка дуже далека від правди.

9535_5_hvorib_ne_prihov_vid_likarya.jpg (24.93 Kb)Так приблизно ви можете відповісти на питання: «Які чоловіки вам подобаються - брюнети або блондини?». А ось ці 5 речей не можна приховувати від лікаря ні в якому разі.

Алкоголь

Лікарю навряд чи цікаво, якому вину ви віддаєте перевагу - просекко або совіньон. Якщо він питає, чи приймаєте ви алкоголь, він напевно складає для вас курс лікування, в якому ліки несумісні з прийомом спиртного навіть у мінімальних дозах.

Небезпечно не дотримуватися рекомендацій лікаря, якщо він радить на час лікування і прийому ліків відмовитися від алкоголю повністю: деякі препарати в поєднанні зі спиртним можуть дати дуже небезпечні «суміші».

Харчування

Від того, присутні в вашому меню молочні продукти і м'ясо або ви дотримуєтеся вегетаріанства, часом залежить успіх лікування і обраний курс медикаментів. Тому важливо знати, як багато ви їсте солодкого, якщо, наприклад, за аналізом крові у вас високий рівень цукру. Не соромтеся зізнатися, якщо вас тягне на смачненьке ночами, - іноді це допомагає медику встановити точний діагноз.

Незахищений секс

Емм, інтимне питання. Але вже якщо ви прийшли до гінеколога і у вас «там» щось не так, то не варто розповідати, що у вас давно не було сексу (тільки один партнер), ви завжди охороняєтеся презервативами, хоча мають місце інфекційні хвороби або наступила вагітність.

Самолікування

Що вже приховувати - ми любимо лікуватися за Гуглом і призначати собі ліки, орієнтуючись на відгуки «колег по хворобі». Іноді допомагає, але частіше за все ми все-таки приходимо до лікаря, коли вже затягнули банальну болячку до ускладнення. Класика жанру. І на прийомі у лікаря немає сенсу приховувати або недоговорювати, які саме препарати ви приймали або продовжуєте приймати, адже деякі ліки несумісні один з одним, і «лікування» тільки посилює проблему.

Хронічне захворювання

Не дивуйтеся, але іноді для точності діагностування важливо знати навіть те, якими хронічними недугами ви хворіли в дитинстві. Вам варто пригадати, і чи не було у вас в дитинстві струсу мозку, переломів, вивихів і інших серйозних випадків. А якщо самі не пам'ятаєте - зателефонуйте батькам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: поради лікаря, жіноче здоров'я, саморозвиток, самолікування, секс, хронічне, харчування, алкоголь


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Стрес під час війни, виїзд за кордон та економічна нестабільність впливає на харчування українців. Це може позначитися на здоров'ї та самопочутті. Цен

Як харчуватися, щоб зберегти здоров'я в умовах війни?

Харчування | 23:00, 21.05.2022

Стрес під час війни, виїзд за кордон та економічна нестабільність впливає на харчування українців. Це може позначитися на здоров'ї та самопочутті. Центр громадського здоров’я надав рекомендації, як харчуватися, щоб зберегти здоров'я в умовах війни.

Спірометрія — це тест, який використовується для оцінки того, наскільки добре працюють легені, вимірюючи, скільки повітря ви вдихаєте, скільки видихає

Спірометрія: коли призначаають процедуру дітям?

Дитина | 17:00, 21.05.2022

Спірометрія — це тест, який використовується для оцінки того, наскільки добре працюють легені, вимірюючи, скільки повітря ви вдихаєте, скільки видихаєте і як швидко видихаєтесь.

Багато жінок мають кровотечу на перших тижнях вагітності і нерідкі випадки, коли вагітні, що нічого не підозрюють, приймають цю кровотечу за менструал

Кровотеча при вагітності: причини

Вагітність та пологи | 01:30, 21.05.2022

Багато жінок мають кровотечу на перших тижнях вагітності і нерідкі випадки, коли вагітні, що нічого не підозрюють, приймають цю кровотечу за менструальний період. За даними Американської асоціації вагітності, хоча більшість кровотеч є нормальними, ін

Ібупрофен — це безрецептурний препарат, який приймають для полегшення болю та зниження температури. Це безпечний препарат при правильному застосуванні

Як безпечно давати ібупрофен дитині?

Дитина | 19:00, 20.05.2022

Ібупрофен — це безрецептурний препарат, який приймають для полегшення болю та зниження температури. Це безпечний препарат при правильному застосуванні. Але занадто велика доза може сильно зашкодити дитині. Надмірне вживання може призвести до проблем

Щоб зрозуміти, як діють вакцини, потрібно спочатку поглянути на те, як організм бореться з хворобою.

Як вакцини діють на організм?

Щеплення | 17:00, 20.05.2022

Щоб зрозуміти, як діють вакцини, потрібно спочатку поглянути на те, як організм бореться з хворобою.

Дослідження, які проводили вчені Бостонської дитячої лікарні, показали, що нестача сну робить мозок дітей менш ефективним, не гнучким та стійким.

Дитяча звичка, яка шкодить мозку

Дитина | 00:30, 20.05.2022

Дослідження, які проводили вчені Бостонської дитячої лікарні, показали, що нестача сну робить мозок дітей менш ефективним, не гнучким та стійким.

Немовлята під час сну сіпаються, булькають, перестають дихати, махають руками і кричать уві сні. Вся ця поведінка нормальна і посмикування, швидше за

Чому новонароджений здригається під час сну?

Дитина | 00:30, 19.05.2022

Немовлята під час сну сіпаються, булькають, перестають дихати, махають руками і кричать уві сні. Вся ця поведінка нормальна і посмикування, швидше за все, є результатом циклу REM або рефлексу Моро.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: