У дитини вітрянка. Як не заразитися батькам?

Adoption
Date
  • 2876 Переглядів
Вітрянка є гострим вірусним захворюванням з повітряно-крапельним шляхом передачі. Характеризується дане захворювання такими симптомами як: лихоманка і висип. Цей вірус вважається високозаразним. Тобто, достатньо побути в одній кімнаті з хворою дитиною кілька хвилин і ймовірність зараження стає дуже високою. Контагіозність цього вірусу, на думку деяких інфекціоністів, досягає 100%. Тому, якщо у людини немає специфічного імунітету, то після контакту з хворим - він практично завжди захворює. На жаль, заразитися вітрянкою можна не тільки при досить тісному контакті, але і знаходячись на значній відстані - в іншій кімнаті або навіть на іншому поверсі. Як правило, імунітет після перенесеної вітрянки є довічним. Повторне зараження можливо тільки у випадку важкого імунодефіциту.

90_f2002e9e68050346c233c76c4ffe685f.jpg (22.5 Kb)

Як правило, вітряною віспою хворіють діти і найчастіше у віковому періоді від п'яти до десяти років. Вважаються, що дорослі заражаються цією інфекцією рідко, проте захворювання у них проходить особливо важко.

Інкубаційний період у цього захворювання триває двадцять один день. Якщо по закінченні цього часу у вас не з'явилися симптоми, характерні для вітряної віспи, то ви можете зітхнути з полегшенням. Ви здорові.

Але в будь-якому випадку, якщо ви в дитинстві не перехворіли вітряною віспою і були змушені вступити в контакт з хворою людиною, вам терміново потрібно звернутися до лікаря-інфекціоніста, який призначить вам необхідне профілактичне лікування і детально розповість про те, як не заразитися вітрянкою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що хвороби роблять з нашим обличчям

Як правило, лікарі призначають Арбідол, Віферон, Циклоферон, Ацикловір і вітамін С.

Отже, як не заразитися вітрянкою? Курс профілактичного лікування може включати в себе такі препарати: Ацикловір 400 мг по 1 таблетці 4 рази на день. Приймати препарат потрібно 21 день.

Циклоферон по 5 таблеток щодня протягом тижня.

Безумовно, лікування повинен призначити лікар. Відразу хочемо зауважити, що прийом препаратів на 100% не зможе захистити вас від вітряної віспи, але однозначно допоможе перенести це захворювання з найменшими втратами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вітрянка, як не заразитися, інфекції, віруси, противірусні, профілактика, дитина, хвороби, симптоми


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Батьки часто плутають ранні симптоми менінгіту та грипу. Таке захворювання як менінгіт може вразити дитину в будь-який момент, адже імунна система мал

Перші ознаки розвитку менінгіту у дітей

Інфекції | 10:00, 25.04.2022

Батьки часто плутають ранні симптоми менінгіту та грипу. Таке захворювання як менінгіт може вразити дитину в будь-який момент, адже імунна система малюка ще недостатньо сформована. Швидке медичне втручання необхідне у випадку як вірусного, так і бакт

Немає такої дитини, яку б не мучив нежить, і це цілком логічно, адже слизова носа одна з перших контактує з вірусами і бактеріями, які потрапляють в о

Зелені соплі у дитини: Наскільки це серйозно?

Хвороби | 10:00, 17.04.2022

Немає такої дитини, яку б не мучив нежить, і це цілком логічно, адже слизова носа одна з перших контактує з вірусами і бактеріями, які потрапляють в організм. Відповідно, саме туди направляються клітини імунної системи, щоб подолати інфекцію.

Дифтерія – це дуже заразна інфекція, яка вражає ніс і горло, а іноді і шкіру. Дифтерія може бути серйозною хворобою, а іноді й летальною, особливо у д

Дифтерія: симптоми та лікування

Хвороби | 19:00, 16.04.2022

Дифтерія – це дуже заразна інфекція, яка вражає ніс і горло, а іноді і шкіру. Дифтерія може бути серйозною хворобою, а іноді й летальною, особливо у дітей, якщо її не лікувати швидко. Вакцинація може запобігти цьому.

Висипання на тілі під час вітрянки часто супроводжуються свербіжем, тому мами цікавляться, чи потрібно давати дитині протиалергічні прерапати? Давайте

Чи потрібно давати дитині протиалергічні препарати при вітянці?

Профілактика і лікування | 08:00, 16.04.2022

Висипання на тілі під час вітрянки часто супроводжуються свербіжем, тому мами цікавляться, чи потрібно давати дитині протиалергічні прерапати? Давайте читати далі.

Чи правильно збивати температуру нижче 37,5 °С? Які препарати безпечні для зниження температури у дітей? І - найголовніше - при яких симптомах необхід

За яких умов потрібно збивати температуру у дитини?

Профілактика і лікування | 08:00, 15.04.2022

Чи правильно збивати температуру нижче 37,5 °С? Які препарати безпечні для зниження температури у дітей? І - найголовніше - при яких симптомах необхідно негайно звернутися до фахівця?

Як розпізнати й згладити прояви цього стану?

Заборонені дії при алергічному кон'юнктивіті у дітей

Профілактика і лікування | 10:00, 14.04.2022

Як розпізнати й згладити прояви цього стану?

Найбільш частим збудником ангін у дітей є стрептокок групи A і різні віруси (герпес, ентеровіруси), рідше — гриби роду Candida.

5 заборон при гострому тонзиліті у дитини

Хвороби | 08:00, 14.04.2022

Найбільш частим збудником ангін у дітей є стрептокок групи A і різні віруси (герпес, ентеровіруси), рідше — гриби роду Candida.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: