Чому шумить в голові

Adoption
Date
  • 3743 Переглядів
Якщо шум став вірним супутником життя — це серйозний привід для хвилювання. Постійний або періодичний шум в голові може бути викликаний цілим рядом захворювань. Тому так важливо вчасно визначити справжню причину цього неприємного симптому.

1244_96f34b9456fae3f940ef19f444de38c8.jpg (22.8 Kb)


Розглянемо найбільш часті з них:
Якщо шум локалізується переважно у скроневій зоні, має пульсуючий характер і залежить від показників артеріального тиску, швидше за все це атеросклероз судин.

Якщо характер шуму монотонний на тлі зниженого рівня слуху, і є ефект порожньої голови — швидше за все маємо справу з перенесеною раніше черепно-мозковою травмою або запалення внутрішнього вуха.

Періодичний шум, змінює інтенсивність при зміні положення тіла і повертанні голови, говорить про порушення роботи вегетативної системи.
Порушення роботи хребта. Найбільш поширена причина появи такого роду шумів. Шум носить постійний характер, і більшість хворих просто звикає з ним жити.

Коли шум періодичний розтікається від потиличної частини до скронь і супроводжується підвищеною чутливістю до оточуючих звуків, можна говорити про перевтому організму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Комаровський пояснив, чому в школах помирають діти

Справжню причину шуму зможе визначити тільки досвідчений лікар, який знає значення всіх симптомів. Зібравши анамнез захворювання, лікар сформує необхідний план діагностичних заходів. Розглянемо основні з них:

Загальний аналіз крові і сечі. На підставі результатів таких досліджень можна виявити навіть такі небезпечні захворювання, як онкологія і ендокринологічні патології.

Магнітно-резонансна томографія головного мозку. Один з найсучасніших методів діагностики, що дозволяє виявити на будь-якій стадії найменші структурні зміни.

Ангіографія судин. Методика служить для виявлення патології звуження і ураження атероматозними / бляшками стінок судин.
Комп’ютерна томографія шийного відділу хребта. Дослідження, що дозволяє виявити пошкодження структури хребта
Аудіограма. Запис, необхідний лікарю для визначення гостроти слуху.

Після проведення ретельної діагностики та визначення причини шуму в голові лікарем призначається лікування. І завдання хворого – чітко слідувати йому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: голова, біль, шум, причини, симптоми, хвороби, лікування


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Артрит можна визначити за кількома ознаками.

Біль в колінах: Як знати, що це не артрит?

Хвороби | 06:40, 23.11.2020

Артрит можна визначити за кількома ознаками.

Немає препаратів, які мають ефект

Лікарі про те, чому не можна втручатись в імунітет

Профілактика і лікування | 06:35, 22.11.2020

Немає препаратів, які мають ефект "підвищення" імунітету!

КТ- високоінформативний метод медичної діагностики, в основі якого лежить рентгенівське випромінювання. Апарат сконструйований так, що рентгенівська т

У час пандемії коронавіруму: У чому шкода КТ?

Хвороби | 00:40, 21.11.2020

КТ- високоінформативний метод медичної діагностики, в основі якого лежить рентгенівське випромінювання. Апарат сконструйований так, що рентгенівська трубка і багато рядів датчиків обертаються навколо досліджуваної області і роблять відразу багато «ка

Ось дитина пішла до садочку і почала часто хворіти. Після другого-третього бронхіту за півроку батьки починають хвилюватися, чи нормально це і скільки

Як часто "повинні" хворіти діти в садочку?

Хвороби | 22:40, 20.11.2020

Ось дитина пішла до садочку і почала часто хворіти. Після другого-третього бронхіту за півроку батьки починають хвилюватися, чи нормально це і скільки насправді дитина може хворіти за рік, якщо відвідує дитячий колектив?

Що потрібно робити, коли у дитини загноїлися очі? Тема не з приємних, але про неї обов'язково потрібно поговорити, адже запалення очей у дітей - справ

Коли у дитини загноїлося око

Хвороби | 20:45, 19.11.2020

Що потрібно робити, коли у дитини загноїлися очі? Тема не з приємних, але про неї обов'язково потрібно поговорити, адже запалення очей у дітей - справа не з простих.

Як тільки пандемія коронавірусу почалася, з'явилось чимало досліджень про те, що у тих країнах, де роблять вакцинацію БЦЖ, рівень захворювання значно

БЦЖ і коронавірус: чи може щеплення врятувати від Covid-19?

Хвороби | 20:35, 16.11.2020

Як тільки пандемія коронавірусу почалася, з'явилось чимало досліджень про те, що у тих країнах, де роблять вакцинацію БЦЖ, рівень захворювання значно нижчиві від тих, де давно вже не вакцинують дітей даною вакциною. Тож чи є між ними зв'язок насправд

Чому кажуть, що вітрянкою краще перехворіти в дитинстві, а не в дорослому віці?

Як правильно лікувати вітрянку у дитини?

Інфекції | 06:40, 15.11.2020

Чому кажуть, що вітрянкою краще перехворіти в дитинстві, а не в дорослому віці?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: