На які речі звернути увагу при виборі няні для дитини?

Adoption
Date
  • 75 Переглядів
Ми вирішили розібратися, як вибрати няню, будувати відносини з помічницею і які вимоги їй висувати?

7612_yuyu.jpg (37.98 Kb)


Де шукати няню для дитини

Шукати няню для дитини можна як в агентствах, так і за особистими рекомендаціями знайомих. Багато батьків довіряють рекомендаціям тільки знайомих. Якщо серед знайомих немає людей, які користувалися послугами няні, можна попросити рекомендації у попередніх роботодавців. В них варто розпитати всі аспекти роботи няні, наскільки вони залишилися задоволені її послугами, чому звільнили і т. д.

Особисті якості няні

Перед пошуком помічниці варто визначитися з тим, кого власне ви шукаєте. Всі вимоги до віку, освіти, досвіду випишіть окремо і потім вже виходячи з цього списку відбирайте кандидатів. Добре, якщо няня для малюка 1-3 роки матиме медичну освіту, а для дітей старше 3 років — педагогічну. Вибираючи няню для дітей молодшого віку варто звернути увагу на активність і енергійність жінки, адже їй доведеться нерідко наздоганяти вашого малюка.

Погляди на виховання

Щоб уникнути конфліктів варто знайти няню зі схожими поглядами на виховання. Їх можна обговорити під час співбесіди. Моделюйте ситуації, які можуть статися з нянею та дитиною, і запитайте, що вона робитиме. Наприклад, як вона відреагує на конфлікт вашої дитини в пісочниці, якщо у неї відібрали лопатку і всупереч сльозам не віддають. Чи планує няня використовувати якісь методи покарання щодо вашої дитини та інше.

Правила спілкування з нянею

Спілкування з нянею має будуватися з дотриманням особистих кордонів, з нею не потрібно обговорювати конфліктні ситуації, але і не потрібно дистанціюватися від неї, адже дитина повинна бачити, що мама довіряє цій незнайомій жінці. З нянею можна обговорювати дитину, а також спілкуватися на загальні теми. Після знайомства дитини і няні рекомендують не залишати малюка відразу з незнайомою жінкою, а проводити спочатку час втрьох, потім відправляти гуляти малюка з нянею, щоб вони побули удвох і звикли один до одного. Якщо ж дитина не хоче залишатися з нянею і постійно плаче, прощаючись з мамою, варто поміняти няню. Малюкові може з якоїсь причини не приємно перебувати з нянею і це складно змінити.

Додаткові обов'язки няні

Всі обов'язки няні варто обговорювати відразу. Зазвичай, няні повинні гуляти з дитиною, супроводжувати її в різні дитячі установи, прибирати іграшки зі своїм підопічним або замість нього, якщо малюк занадто маленький. Няні повинні годувати дитину (готувати або розігрівати їжу), проводити заняття з дитиною і підтримувати чистоту в дитячій кімнаті. Іноді можна попросити няню купити щось невелике по дорозі з прогулянки, але не варто її перевантажувати додатковими дрібними проханнями. Якщо вам потрібна не тільки няня, а ще й помічниця — це варто обговорювати відразу перед прийомом на роботу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, няня, як вибрати няню


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Молоді мами маленьких дітей, особливо якщо дитина перша, настільки занурені у турботу про її благополуччя, що часто намагаються захистити її навіть ві

Що не варто забороняти дітям?

Дитина | 19:00, 23.01.2022

Молоді мами маленьких дітей, особливо якщо дитина перша, настільки занурені у турботу про її благополуччя, що часто намагаються захистити її навіть від тих речей, які дитині потрібні для розвитку. Тому так часто ми чуємо на майданчику або у дитячій і

Згідно з новим дослідженням в Великобританії, учні, які рідко снідають в шкільні дні, отримують нижчі оцінки, ніж ті, хто снідав регулярно.

Регулярний сніданок впливає на успішність школярів

Школярі | 12:00, 23.01.2022

Згідно з новим дослідженням в Великобританії, учні, які рідко снідають в шкільні дні, отримують нижчі оцінки, ніж ті, хто снідав регулярно.

Вчені з США розробили монітор, який стежить за диханням немовлят уві сні. Пристрій може врятувати від синдрому раптової дитячої смерті.

Вчені створили гаджет, який контролює сон немовлят

Немовля | 10:00, 23.01.2022

Вчені з США розробили монітор, який стежить за диханням немовлят уві сні. Пристрій може врятувати від синдрому раптової дитячої смерті.

Американські дослідники показали, що діти, які є єдиними в сім'ї, мають більш високий ризик ожиріння ніж ті, у яких є брати і сестри.

Медики розповіли, які діти більше схильні до ожиріння

Здоров'я | 08:00, 23.01.2022

Американські дослідники показали, що діти, які є єдиними в сім'ї, мають більш високий ризик ожиріння ніж ті, у яких є брати і сестри.

Асоціація спортивних тренерів США рекомендує батькам обмежувати дітей від постійних тренувань в одному виді спорту. Експерти кажуть, що це може привес

Чому американські тренери радять захищати дітей від постійних занять спортом?

Здоров'я | 07:00, 23.01.2022

Асоціація спортивних тренерів США рекомендує батькам обмежувати дітей від постійних тренувань в одному виді спорту. Експерти кажуть, що це може привести до серйозних травм і професійного вигорання.

Будь-які відхилення у стані дитини сильно турбують дбайливих батьків. Звичайно, що тривогу викликає стан, коли дитина хрипко кашляє.

Хрипкий кашель у дитини без температури

Дитина | 00:30, 23.01.2022

Будь-які відхилення у стані дитини сильно турбують дбайливих батьків. Звичайно, що тривогу викликає стан, коли дитина хрипко кашляє.

У батьків і так повно турбот і справ, так ще й з дітьми треба пограти. Хтось грає самовіддано, від душі, а комусь катання м'ячика і годування ведмедів

Ігри з дітьми: як розважити дитину?

Дитина | 09:00, 22.01.2022

У батьків і так повно турбот і справ, так ще й з дітьми треба пограти. Хтось грає самовіддано, від душі, а комусь катання м'ячика і годування ведмедів невидимою кашею по сімдесят п'ять разів на день не приносить великого задоволення. Що тоді робити?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: