Чим виховання хлопчиків відрізняється від виховання дівчаток?

Adoption
Date
  • 104 Переглядів
Часто батьки помилково вважають, що хлопчика і дівчинку потрібно виховувати однаково - за одним шаблоном. Проте це неправильно. І якщо ти росла у колі дівчаток, то виховувати сина буде складніше, бо поки зрозумієш, наскільки це інша "стихія", може пройти достатньо багато часу. Тому ми вирішили розповісти про різницю у вихованні хлопчаків.

7701_23125944-image_originals.png (434.55 Kb)


Хлопчаки, як правило, дуже активні
Зістрибнути з меблів, покататися один на одному, поборотися - все це природно для хлопчиків. Вони можуть безперервно рухатися з ранку до самого вечора, і часом здається, що у них є тільки дві швидкості: швидко і дуже швидко. Головне - спрямовуй енергію в мирне русло.

Економія і практичність у виборі одягу
На відміну від дівчаток, двоє-троє штанів, кросівки та футболки - от і всі основні наряди для хлопчаків. Економію коштів, зручність, додатковий час вранці і повну відсутність одягу з рюшами та мереживом, які вимагають довгострокових витрат на прасування, не можна недооцінити.

Тебе розчулюватиме те, як син спілкується зі своїм батьком
Навіть якщо ти незаміжня, твоє серце буде танути кожен раз, коли твій хлопчик робитиме перші удари по м'ячу, граючи у футбол зі своїм батьком чи твоїм хлопцем. Бігають вони з м'ячем чи боксують, чи просто дуріють, заразливо сміючись - ти будеш щаслива. І навіть якщо ти сама не дуже спортивна людина, тобі доведеться терпиміше ставитися до спортивних ігор твоїх чоловіків.

Пікантний момент
Хлопчики грають зі своїм пенісом. Це відбувається практично з народження (дитяча ерекція). Як тільки ваш маленький чоловічок зможе більш-менш чітко говорити, десь у віці 2,5-3 років, ти почуєш такі речі як: «Папа, твій пеніс величезний!», «Мій пеніс крихітний!», «Мій пеніс більше, за його», «Мама, а у тебе немає пеніса! Як ти писяєш?». Подумай про це заздалегідь, щоб ці питання не застали тебе зненацька.

Тобі доведеться «подружитися» з технікою і зброєю
Ти будеш дуже здивована, як швидко розучиш назви і марки всіх поїздів, ракет, кораблів, машин, пістолетів та автоматів, які заполонять увесь простір навколо. Будеш отримувати задоволення від побудови космічних кораблів, автостоянок або будівельних майданчиків.

Знай, що колись твій милий хлопчик стане чиїмось коханим
В один прекрасний день твій улюблений хлопчик призначить комусь побачення. Він вперше закохається. Перший поцілунок, перше освідчення, можливо, перші страждання від нерозділеного кохання. І всі ці переживання пройдуть через твоє серце.

Не порівнюй хлопчика з дівчатами
Порівнювати ваш згусток енергії з дівчинкою, що тихо сидить за партою 45 хвилин, не етично.

Дівчатка фізіологічно розвиваються швидше. На перших порах вони краще читають, і роблять менше помилок у письмі. А порівнюючи свого сина зі старшою донькою, ти ризикуєш отримати агресора по відношенню до його ровесниць. Запам'ятай, всьому свій час!

Найдивовижніше, що це лише маленька частка того, з чим ти зіткнешся при вихованні хлопчика.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: виховання, дитина, хлопчик, дівчинка


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Сонцезахисними засобами потрібно користуватись дорослим та дітям. Але минулорічні засоби можуть бути канцерогенними.

Чому небезпечно використовувати минулорічний сонцезахист

Косметологія | 12:30, 20.04.2021

Сонцезахисними засобами потрібно користуватись дорослим та дітям. Але минулорічні засоби можуть бути канцерогенними.

Для того, щоб дитина була дисциплінована та щаслива, батьки повинні встановити для неї певні розумні обмеження. Як правильно говорити дитині

Навчіться говорити дитині "ні"

Сімейні справи | 12:00, 20.04.2021

Для того, щоб дитина була дисциплінована та щаслива, батьки повинні встановити для неї певні розумні обмеження. Як правильно говорити дитині "ні"?

Група дослідників з Єврейського університету в Єрусалимі довела зв'язок між переробленими продуктами і зниженням якості кісток, виявивши шкоду, яку ці

Перероблені продукти руйнують дитячий скелет

Сімейні справи | 11:00, 20.04.2021

Група дослідників з Єврейського університету в Єрусалимі довела зв'язок між переробленими продуктами і зниженням якості кісток, виявивши шкоду, яку ці продукти завдають дітям молодшого віку. Дослідження було опубліковане в журналі Bone Research.

Страх – це стан, який відрізняється характерною симптоматикою, асоціюється з пережитим стресом і може мати наслідки для дитячої психіки.

Як допомогти дитині при тривожності і заїканні

Дитина | 10:00, 20.04.2021

Страх – це стан, який відрізняється характерною симптоматикою, асоціюється з пережитим стресом і може мати наслідки для дитячої психіки.

Трапляються випадки, коли дитяча поведінка виводить батьків з рівноваги, провокує на крики та дії, про які вони потім шкодують. Як дорослим впоратися

Поради психологів: Як не виливати свою злість на дитину

Сімейні справи | 08:00, 20.04.2021

Трапляються випадки, коли дитяча поведінка виводить батьків з рівноваги, провокує на крики та дії, про які вони потім шкодують. Як дорослим впоратися з гнівом?

Батькам потрібно пам'ятати, що дитина це особистість, а не іграшка чи боржник, який щось повинен віддати. Є речі, які малюк зовсім не зобов'язаний роб

Настанови мами й тата, які не зобов'язана виконувати дитина

Сімейні справи | 07:00, 20.04.2021

Батькам потрібно пам'ятати, що дитина це особистість, а не іграшка чи боржник, який щось повинен віддати. Є речі, які малюк зовсім не зобов'язаний робити.

Наша влада уже попередила, що невакцинованих дітей не будуть приймати до школи і в садок. Що ж робити таким діткам? Чи справді усе так серйозно?

Невакциновані діти: чи справді не будуть брати їх в садок і до школи

Дитина | 05:00, 20.04.2021

Наша влада уже попередила, що невакцинованих дітей не будуть приймати до школи і в садок. Що ж робити таким діткам? Чи справді усе так серйозно?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: