Як навчити дитину танцювати?

Adoption
Date
  • 5933 Переглядів
artleo_com-1437.jpgКожна мама дбає про розвиток своєї дитини і мріє, щоб син чи дочка виросли здоровими, розвиненими і творчими людьми. І, звісно, кожна мама хоче, аби її дитина вміла танцювати. Але як навчити малюка ритмічно рухатися під музику?

1. Дитина, старша 1,5 року, вже може танцювати сама: візьміть її за руку і робіть прості танцювальні рухи з нею у парі. Варто включити ритмічну веселу музику, взяти малюка за ручки і стрибати разом під музику. Потім залиште одну руку, поступово малюк освоїться і почне танцювати без вашої допомоги.

2. Рухи, яким ви будете навчати малюка, повинні бути найпростішими, адже головне завдання - навчити дитину відчувати музику, а не виконувати складні па.

3. Поставте інструментальну музику, плавну, без яскравого ритму, розкиньте руки в сторони (можна взяти в кожну руку по стрічці) і ... побігли по всій квартирі. Забігайте в кімнати, на кухню, легенько крутіться на місці. Такий біг добре розігріває і тренує тіло маленького танцюриста, повороти з кімнати в кімнату розвивають координацію у просторі і відчуття свого тіла.

Читайте також дитячий квітковий гороскоп.

4. Часто буває, що дитина соромиться рухатися, і батьки не знають, як навчити її танцювати. Кращий варіант - почати рухатися самому. Але робити це варто тільки тоді, коли дійсно хочеться, коли музика подобається і танець приносить задоволення. Адже ваша радість від рухів відразу зчитується дитиною.

5. У 3 роки малюка можна віддати в танцювальну студію. Це розширює кругозір дитини. Ще один важливий момент - важливо, щоб у хлопців відразу була можливість виступати на сцені, це створює мотивацію і підвищує впевненість у собі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: діти, танці, навчання, виховання, батьки


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Чим нагодувати дитину, щоб у неї був спокійний і здоровий сон?

Що можна їсти дитині перед сном

Дитяче харчування | 07:50, 23.01.2021

Чим нагодувати дитину, щоб у неї був спокійний і здоровий сон?

За що може бути соромно мамі?

Мама | 15:30, 21.01.2021

Кожні мамі іноді буває соромно.

Правила, які допоможуть виховати хороших дітей

Дитина | 22:00, 20.01.2021

Ці поради допоможуть вам у вихованні дитини.

Найкращі хобі для ваших дітей

Дитина | 19:00, 20.01.2021

Пізнавати світ можна через захоплення та хобі.

Чого вас може навчити дитина?

Дитина | 12:30, 19.01.2021

Діти можуть багато чого навчити дорослих.

Корисні інтереси для дітей з аутизмом

Дитина | 22:00, 18.01.2021

Керрі Ноуелл, дитячий клінічний психолог з Центру MU Thompson, разом з колегами розробили опитування для осіб, які здійснюють догляд за підлітками з аутизмом, щоб оцінити їх особливі інтереси і визначити, чи заважають вони розвитку.

Чого не можна забороняти дитині?

Психологія | 15:30, 18.01.2021

Дитячі психологи вважають, що це не варто заборняти дітям.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: