Як легко схуднути в ногах

Adoption
Date
  • 2956 Переглядів
Схуднути в ногах набагато складніше, ніж отримати струнку талію. Проте, якщо докласти певних зусиль, можна досягти чудових результатів. Найважливіше для усунення зайвого жиру в будь-якій частині тіла – це правильне харчування і регулярні фізичні навантаження.

6201_kompleks-uprazhnenii-dlya-yagodic.jpg (24.25 Kb)

1. Для роботи м'язів організм черпає енергію з 3 джерел - цукор в крові, глікоген у м'язах і печінці та жир в жирових клітинах. Жир організм починає розщеплювати після приблизно 20 - 30 хвилин тренування, до цього він використовує цукор і глікоген. Таким чином, основне правило тренування для схуднення ніг - заняття повинно бути тривалістю не менше 30 хвилин при активному диханні й серцебитті.

2. Будьте уважні до свого щоденного харчування. Ні в якому разі не дотримуйтеся жорстких дієт - від цього страждатиме як ваше здоров'я, так і сповільниться швидкість скидання ваги. Виключіть зі свого раціону калорійні продукти харчування.

3. У тиждень найкраще проводити 2 - 4 тренування, тривалістю близько 30 хвилин.

4. Видимий результат буде приблизно через 1 місяць регулярних занять. Схуднути в ногах швидко реально, але не розраховуйте на схуднення стегон і литок після першого ж тренування.

5. Слідкуйте за тим, щоб м'язи встигали відпочивати між тренуваннями, в них не повинна накопичуватися втома.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як очистити організм і позбутися жиру?

Декілька технік виконання вправ для схуднення ніг:
1. Початкове положення: лежачи на спині, руки витягнуті уздовж тулуба, ноги разом. Підніміть злегка зігнуту ліву ногу вгору, носок потягніть на себе, після чого поверніться у вихідне положення. Проробіть те ж саме правою ногою і знову поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу 20 - 30 разів для кожної ноги. Темп виконання вправи повільний.

2. Початкове положення: лежачи на спині, руки витягнуті уздовж тулуба, ноги разом. Праву ногу зігніть в коліні і підніміть до тулуба якомога вище, потім випрямити ногу вертикально вгору, і поверніться у вихідне положення. Виконайте те ж саме лівою ногою. Повторіть вправу 10 - 15 разів кожною ногою.

3. Початкове положення: лежачи на животі, упершись в підлогу зігнутими в ліктях руками, ноги разом. Підніміть тіло, спираючись на лікоть правої руки, ліву руку витягніть вперед, одночасно піднімаючи ліву ногу і відводячи її вліво. Поверніться у вихідне положення і повторіть те ж саме правою ногою. Зробіть 10 - 15 разів для кожної ноги.

4. Початкове положення: стоячи біля опори, можна використовувати спинку стільця, ноги разом. Тримаючись рукою за опору, повільно підніміть під прямим кутом ліву ногу, після чого поверніться у вихідне положення. Те ж саме виконайте правою ногою. Повторіть 10 - 20 разів кожною ногою.

5. Початкове положення: стоячи біля опори, можна використовувати спинку стільця, руки опущені уздовж тулуба, ноги разом. Тримаючись за опору, підніміть праву ногу і присядьте на лівій. Поверніться у вихідне положення і виконайте те ж саме лівою ногою. Повторіть вправи 10 - 15 разів для кожної ноги.

6. Початкове положення: стоячи, руки підняті вгору, ноги розставлені на ширину плечей. Зігніть трохи ліву ногу, нахиліться вліво і вперед, намагаючись дотягнутися руками до стопи лівої ноги, після чого поверніться у вихідне положення. Те ж саме виконайте правою ногою. Повторіть 15 - 20 разів для кожної ноги.

7. Початкове положення: стоячи, зігнуті в ліктях руки заведені за голову і зчеплені в замок на потилиці, ноги розставлені на ширину плечей. Сядьте навпочіпки, переносячи вагу тіла на ліву ногу, після чого поверніться у вихідне положення. Повторіть те ж саме в праву сторону. Виконати 10 - 15 разів для кожної ноги.

8. Початкове положення: стоячи, руки на поясі. Присядьте, потім випрямтеся, знову присядьте, і ще раз випрямтеся, підніміть руки над головою і потягніться, присядьте, випрямтеся і підстрибніть, потім поверніться у вихідне положення. Виконати 5 - 10 разів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дієта, дієти, зайва вага, худнення, ноги, стегна, дієта для мами


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Білий хліб краще не вживати щодня

Харчування | 14:00, 27.02.2021

На думку вчених, щоденне споживання хліба та інших продуктів з білого борошна є вкрай небезпечним для серця, що підвищує схильність людини до інфаркту.

Здорове серце та мозок: як харчуватись?

Харчування | 15:00, 26.02.2021

Раціон харчування може суттєво впливати на функції різних органів.

Рослинна дієта, яка рятує від небезпечної хвороби

Харчування | 15:30, 24.02.2021

Цілісна їжа і рослинна дієта можуть полегшити хворобливе утворення пухирів і рубців на шкірі при незрозумілому захворюванні кровоносних судин, від якого поки не існує лікування, та й причина його невідома.

Продукти, які покращують роботу нирок

Харчування | 14:00, 24.02.2021

Ці продукти повинні бути у вашому раціоні, якщо хочете покращити роботу нирок.

Як не втратити мотивацію під час схуднення?

Харчування | 08:30, 24.02.2021

Багато людей стикаються з вигоранням і кидають ідею скинути вагу.

Проблеми зі слухом - симптом діабету другого типу

Дієта для мами | 19:45, 22.02.2021

Діабет 2 типу може вражати різні частини тіла. Одним з попереджувальних сигналів недуги, обумовленої хронічно високим рівнем цукру в крові, може бути погіршення якості слуху. Про це розповіли фахівці організації Diabetes UK (Великобританія).

Дієта мами провокує ожиріння у дитини

Дієта для мами | 12:30, 22.02.2021

Низькоякісна дієта з високим вмістом харчових продуктів і харчових компонентів, пов'язаних з хронічним запаленням, під час вагітності може підвищувати ризик ожиріння і надмірного жиру в організмі у дітей, особливо в пізньому дитинстві. Такі результат

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: