Дитині один рік, але вона досі не говорить: чи варто переживати

Adoption
Date
  • 175 Переглядів
Що кажуть про це лікарі?

2010_23234.jpg (30.71 Kb)


Повільний розвиток мовних здібностей є нормою, запевняють педітатри і додають: якщо дитина в рік не говорить, ще не означає, що з цим обов'язково пов'язані емоційні або поведінкові проблеми.

Так, вчені з Університету Західної Австралії простежили за 1 400 малюками, які недавно почали говорити. Особливу увагу вчених привертали ті діти, які вчилися говорити повільніше своїх однолітків. З'ясувалося, що ці малюки не ставали згодом більш сором'язливими, депресивними або агресивними в порівнянні з іншими дітьми.


"Якщо дитина в рік не говорить, не варто панікувати. Деяка затримка в розвитку і поповнення словникового запасу у віці двох років сама по собі не є чинником ризику для поведінкових і емоційних розладів, - пише глава дослідників професор Ендрю Уайтхаус в журналі Pediatrics. - Я рекомендую батькам в цьому випадку одну перевірену тактику, яку можна назвати "поживемо-побачимо". Зазвичай дворічна дитина знає до цього віку кілька сотень слів, але бувають різні варіанти норми. до 18% дітей показують деяку затримку в поповненні свого словникового запасу, однак переважна більшість з них наганяє однолітків до 5-6 років."


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: розвиток дитини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: