Хочемо дитину: яких лікарів повинна пройти жінка перед зачаттям

Adoption
Date
  • 565 Переглядів
Список немалий

6740_64.jpg (29 Kb)


Почніть з гінеколога. Розкажіть йому про попередні вагітності і чим вони закінчилися, аборти і методи контрацепції. Всім жінкам, що збираються зачати дитину, треба здати загальний і біохімічний аналізи крові, загальний аналіз сечі, а також дослідження мазка з цервікального каналу і крові на статеві інфекції. Для уточнення стану статевих органів проводять УЗД органів малого таза.

Якщо у жінки є хронічні захворювання, в залежності від «профілю» недуги доведеться відвідати інших вузьких фахівців - алерголога, ендокринолога, кардіолога і т.д.

Щоб виявити осередки хронічної інфекції, рекомендується відвідати отоларинголога і стоматолога. Карієс і хронічний тонзиліт бажано вилікувати до настання вагітності.

Якщо жінка не хворіла на краснуху, необхідно в профілактичних цілях зробити щеплення. Спроба завагітніти в такому випадку відкладеться на 3 місяці.

За 3 місяці до передбачуваного зачаття рекомендується почати приймати вітаміни з фолієвою кислотою. Але перед цим обов'язково порадьтеся з гінекологом, адже для майбутньої дитини шкідливий як недолік, так і надлишок вітамінів і мікроелементів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: зачаття


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Високі концентрації гормону стресу в організмі жінки перед зачаттям пов'язані зі збільшенням імовірності народження дівчинки. Це підтвердили в дослідж

Рівень стресу під час зачаття впливає на стать дитини

Зачаття | 05:00, 13.10.2021

Високі концентрації гормону стресу в організмі жінки перед зачаттям пов'язані зі збільшенням імовірності народження дівчинки. Це підтвердили в дослідженні науковці з Кембриджу.

Вимірювати базальну температуру тіла (БТТ) і відстежувати овуляцію по температурному графіку не завжди просто. Розповімо, як правильно це робити, щоб

Як виміряти базальну температуру, щоб визначити овуляцію?

Мама | 00:30, 10.10.2021

Вимірювати базальну температуру тіла (БТТ) і відстежувати овуляцію по температурному графіку не завжди просто. Розповімо, як правильно це робити, щоб завагітніти швидше.

Генетичне тестування – це вивчення ДНК, яке може визначити, чи є в генах людини мутації. Воно використовується в багатьох областях медицини. Перед ваг

Кому потрібно робити генетичні тести перед вагітністю?

Плануємо дитину | 08:00, 09.10.2021

Генетичне тестування – це вивчення ДНК, яке може визначити, чи є в генах людини мутації. Воно використовується в багатьох областях медицини. Перед вагітністю його роблять, щоб діагностувати спадкові захворювання, які батьки можуть передати дитині.

Стрес має негативний вплив на організм, може провокувати виникнення або загострення хвороб. І в тому числі він може привести до невдалої спроби завагі

Як стрес може вплинути на результати ЕКО?

Вагітність та пологи | 09:00, 01.10.2021

Стрес має негативний вплив на організм, може провокувати виникнення або загострення хвороб. І в тому числі він може привести до невдалої спроби завагітніти за допомогою ЕКЗ.

Щоб зачати здорову дитину, чоловік повинен брати активну участь у плануванні. У тому числі звертати увагу на свій раціон.

Які вітаміни потрібні чоловікові при плануванні вагітності?

Плануємо дитину | 14:00, 30.09.2021

Щоб зачати здорову дитину, чоловік повинен брати активну участь у плануванні. У тому числі звертати увагу на свій раціон.

Не завжди тільки нудота і відсутність менструації вказує на вашу вагітність.

3 неочевидних ознаки, що ви вагітні

Вагітність та пологи | 00:30, 27.09.2021

Не завжди тільки нудота і відсутність менструації вказує на вашу вагітність.

Кожен, хто волею долі потрапляв на форуми майбутніх і молодих матусь, натикається на дивні слівця, море зменшувально-пестливих назв, незрозумілих абре

Вагітність в термінах: цікаві терміни «вагітного» сленгу

Вагітність та пологи | 09:00, 24.09.2021

Кожен, хто волею долі потрапляв на форуми майбутніх і молодих матусь, натикається на дивні слівця, море зменшувально-пестливих назв, незрозумілих абревіатур ... Що це? Це сленг! Якщо хочете, "вагітні" і мамські професіоналізми. Але якщо звичайні проф

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: