Як стати чудовою свекрухою: поради

Adoption
Date
  • 5043 Переглядів
Відносини між свекрухою та невісткою вже давно стали вічною темою для плоских жартів. Але якщо відкласти всі анекдоти убік, то насправді стосунки між родичами і справді не завжди складаються гладко, особливо після того, як у молодої пари з'являються діти.

2776_nevistka-sveuruha-e16088113310.jpg (24.43 Kb)


Ми часто розповідаємо, як батьки можуть вибудувати кордони і відгородитися від настирливої рідні, проте тепер ми хочемо розповісти, що можуть зробити представники старшого покоління для того, щоб створити та підтримувати добрі стосунки зі своїми дітьми та онуками (якщо вони, звичайно, готові щось для цього робити).

Уникайте критики
Головне правило, якого варто дотримуватися свекрухи, яка хоче бути у добрих стосунках зі своєю невісткою, звучить так: «Не критикуйте». Не робіть їй критичних зауважень. Не критикуйте її у спілкуванні зі своїм сином чи іншими родичами. Не робіть нічого, що може бути сприйнято як критика, наприклад: не давайте непрошених порад, не даруйте подарунків, які несуть у собі негативний посил (наприклад, книги самодопомоги, швабру або білизну).

Відпустіть сина
Якщо ви досі цього не зробили. Раніше він був вашим маленьким хлопчиком, а тепер він чоловік, який живе власним життям у власній сім'ї. Між вами і вашою невісткою немає жодної конкуренції — у вас для цього дуже різні ролі.

Допомагайте в міру
Багато свекрух чудово справляються з допомогою своїм дітям. Вони можуть і смачну страву приготувати, і з дитиною погуляти, і дати корисну пораду — і молоді батьки будуть їм за це вдячні. Особливо спочатку вони можуть охоче приймати будь-яку допомогу, проте потім їхня думка може поступово змінитися.

Поважайте чужі кордони
Незважаючи на те, що йдеться про ваших близьких родичів, повага їх меж надзвичайно важлива — спорідненість ніколи не є виправданням хамства та безцеремонності. Будьте тактовними і уважними, і ви зможете зберегти довірчі відносини і уникнути безлічі конфліктів.

Не припускайте, що ви автоматично запрошені на всі сімейні подорожі та свята.

Не приїжджайте без попереднього дзвінка та попереджайте про свої візити та наміри заздалегідь.

Якщо вам довірили ключ від будинку вашої дорослої дитини, користуйтеся ним лише у випадку надзвичайної ситуації або якщо вас про це безпосередньо попросять.

Якщо ваша невістка вагітна, будьте готові до того, що вона не захоче ділитися з вами фізіологічними подробицями свого стану або запрошувати вас до пологового будинку. Молодим батькам потрібен час на те, щоб звикнути до змін у їхній сім'ї, і не варто ображатися.

Дотримуйтесь тих самих правил виховання та догляду за дітьми, що прийняті в сім'ї вашого сина. Не намагайтеся їх змінити або, що ще гірше, нишком порушити.

Будуйте відносини з нуля
Це непросто прийняти, але для того, щоб побудувати здорові відносини зі своєю невісткою, вам необхідно ставитися до неї так само, як до будь-якої іншої людини молодшої за вас, з якою ви хочете подружитися.

Пам'ятайте про те, що вона не зобов'язана вам довіряти або до вас прислухатися за замовчуванням або через ваш вік — вам доведеться домогтися її довіри, послідовно дотримуючись наведених вище рекомендацій. У цьому випадку у вас є всі шанси на те, щоб звернення «мама» перестало звучати натягнуто-саркастично, а наповнилося любов'ю та теплом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, невісткою, можуть, зробити, відносини, ніколи, дітьми, кордони, робіть, критика


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Якщо вірити нумерології, то числа, які пов'язані з вашим народженням, можуть багато що про вас розповісти. Якщо вам цікаво - читайте далі.

Дата народження розкриє ваші сильні і слабкі сторони

Психологія | 01:20, 15.06.2024

Якщо вірити нумерології, то числа, які пов'язані з вашим народженням, можуть багато що про вас розповісти. Якщо вам цікаво - читайте далі.

Багато людей вірять у гороскопи, тож якщо ви - серед їхнього числа, вам буде цікаво дізнатися, чи входите ви у топ-5 знаків Зодіаку жінок, які є (або

5 знаків Зодіаку, які є найкращими мамами

Мама | 00:30, 15.06.2024

Багато людей вірять у гороскопи, тож якщо ви - серед їхнього числа, вам буде цікаво дізнатися, чи входите ви у топ-5 знаків Зодіаку жінок, які є (або будуть) найкращими матерями.

У стосунках важливо бути відвертими один з одним. І говорити про все, що вас турбує. Та є речі, про які краще не обманювати, та все ж, без зайвої потр

Що розумні жінки ніколи не розкажуть своїм чоловікам?

Мама | 08:30, 13.06.2024

У стосунках важливо бути відвертими один з одним. І говорити про все, що вас турбує. Та є речі, про які краще не обманювати, та все ж, без зайвої потреби - не розповідати.

Стосунки - це не тільки про почуття, це й про роботу. Хочете щасливий шлюб - працюйте над відносинами з партнером щодня. І з віком це завдання не зник

Чого хочуть жінки від чоловіків, коли їм за 40?

Сімейні справи | 01:20, 11.06.2024

Стосунки - це не тільки про почуття, це й про роботу. Хочете щасливий шлюб - працюйте над відносинами з партнером щодня. І з віком це завдання не зникає. Тож сьогодні говоримо про те, чого хочуть жінки від чоловіків, коли їм за 40.

Любов не залежить від того, скільки вам років. Хтось зустрічає кохання свого життя в 17, а хтось - у 47. І це нормально. Та психологи переконані, що є

Найбільш невдала різниця у віці в шлюбі

Сімейні справи | 10:30, 10.06.2024

Любов не залежить від того, скільки вам років. Хтось зустрічає кохання свого життя в 17, а хтось - у 47. І це нормально. Та психологи переконані, що є небажана різниця у віці, і якщо ви плануєте одружуватись, варто дізнатися, яка вона.

У сучасному світі з його стандартами та стереотипами дуже складно бути собою та приймати себе, зі всіма недоліками і комплексами. Та надважливо перебо

Як мамі прийняти і полюбити себе?

Психологія | 00:30, 09.06.2024

У сучасному світі з його стандартами та стереотипами дуже складно бути собою та приймати себе, зі всіма недоліками і комплексами. Та надважливо перебороти ці негативні почуття до себе і побачити в собі усе красиве, що точно є у кожному з нас.

Стосунки - це не тільки про любов, це ще й велика праця. І як тільки ви перестаєте працювати над ними, вони можуть розсипатися. Тож коли помічаєте, що

Що допоможе вам з чоловіком перестати сваритися через дрібниці?

Сімейні справи | 08:30, 08.06.2024

Стосунки - це не тільки про любов, це ще й велика праця. І як тільки ви перестаєте працювати над ними, вони можуть розсипатися. Тож коли помічаєте, що почали часто сваритися через дрібниці, варто насторожитися. І обдумати, чому так відбувається.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: