Чим сьогоднішні діти відрізняються від дітей попередніх поколінь?

Adoption
Date
  • 137 Переглядів
Світ стрімко змінюється, і це знаходить відображення в житті кожного з нас. І чим молодша людина, тим простіше її впустити ці зміни у своє життя. Тому не дивно, що демографи вважають нове покоління дітей, які народилися після 2010 року, абсолютно новим і ні на що не схожим.

22_3.jpg (29.88 Kb)


Які ж особливості відрізняють цих дітей від тих, хто трохи старше?

І сьогодні ми поговоримо про те, як пов'язані сучасні технології і розвиток дитини. Ймовірно, ці діти і правда найнезвичайніші за всю історію людства, але яке майбутнє їх в такому разі чекає?

Сучасний розвиток дитини

Представники нового покоління вміють користуватися гаджетами вже з перших років життя, а тому вони дуже рано звикають до свободи вибору, вчаться виражати свої переваги. Нормою стало те, що до 2 років життя дитина освоює гру на планшеті, а до 3-4 навіть має особистий гаджет.

При цьому сучасний цифровий світ настільки сильно розвинений, що діти не ділять реальність і віртуальність. Причина цього в тому, що картинка на екрані все більше схожа на те, що нас насправді оточує у житті.

Діти рано отримують відповіді на багато питань, раніше дорослішають і швидше розуміють, як влаштоване життя. Вони дивляться влоги, де спостерігають за життям інших, і самі охоче діляться переживаннями, навіть з незнайомими людьми. Потреба в прикрашанні реальності відпадає.

Нинішні батьки прагнуть більш усвідомлено підходити до своїх обов'язків, ніж це було в їх дитинстві. Вони проводять з дітьми більше часу, дотримуються сучасних методик виховання, теж користуються гаджетами та інтернетом. Це допомагає молодим батькам і дітям бути на одній хвилі, легко знаходити спільну мову.

Вважається, що юні представники покоління Альфа більше цінують прозорість і відкритість, тонко відчувають обман. І якщо вже обдурити дитину, то вона обов'язково зрозуміє це і не скоро пробачить.

Юне покоління відрізняють і високі моральні стандарти. Діти приймають близько до серця проблеми екології, вимирання тварин або виснаження ресурсів. Це примушує їх, рости свідомими людьми, які постійно замислюються про майбутнє всього суспільства.

Разом з тим молоде покоління погано концентрується на сприйнятті інформації. Звичайно, коли переробляється стільки даних кожен день, мозок зобов'язаний вчитися якимось чином відсіювати потрібне і непотрібне, цікаве і нецікаве. Тому є всього пару секунд, щоб зацікавити дитину, інакше вона зосередить увагу на більш цікавій справі.

З кожним роком світ змінюється все швидше, а тому звичне навчання втрачає позиції. Ніхто не знає, що потрібно вчити сьогодні, щоб через багато років ці знання лишилися потрібними. Тому фахівці прогнозують, що відсоток людей, які отримали вищу освіту, сильно зменшиться.

Яким би не було сучасне виховання та розвиток дітей, але в будь-якому випадку саме представники нового покоління Альфа отримають владу над цим світом. Їм же доведеться вирішувати й масу глобальних проблем. Чи зможуть вони зі своїми мінусами та перевагами впоратися з усіма викликами? Поки що залишається тільки сподіватися на позитивну відповідь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, діти, сучасні діти


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Сучасні діти знають свої кордони, проте, це не захищає їх від тих, хто звик виливати свою агресію на інших. І, як виявилося, така поведінка негативно

Булінг негативно впливає не тільки на дитину-жертву, а й на того, хто ображає - психологи

Психологія | 08:30, 12.04.2024

Сучасні діти знають свої кордони, проте, це не захищає їх від тих, хто звик виливати свою агресію на інших. І, як виявилося, така поведінка негативно відбивається не лише на жертві.

Сучасні діти стали дуже вибагливими, часом ігор і мультиків їм замало для відпочинку та цікавого проведення часу. Тож ми підготували для вас добірку ф

3 прекрасні сімейні фільми, які замінять дітям мультики

Сімейні фільми | 06:20, 12.04.2024

Сучасні діти стали дуже вибагливими, часом ігор і мультиків їм замало для відпочинку та цікавого проведення часу. Тож ми підготували для вас добірку фільмів, які точно зацікавлять ваших дітей.

Як би сильно ми не любили своїх дітей, та іноді нам важко їх зрозуміти. Особливо коли мова йде про підлітків. Щоб мамі і татові було легше, пропонуємо

3 чудові книги для батьків про дитячу психологію

Психологія | 01:20, 12.04.2024

Як би сильно ми не любили своїх дітей, та іноді нам важко їх зрозуміти. Особливо коли мова йде про підлітків. Щоб мамі і татові було легше, пропонуємо ознайомитися з наступною літературою.

Війна змінила життя кожного українця. Так чи інакше вона торкнулась усіх. І дітей особливо. Навіть якщо ви знаходитесь далеко від бойоіих дій, це ще н

Як щоденна рутина підтримує дітей під час війни?

Дитина | 00:30, 12.04.2024

Війна змінила життя кожного українця. Так чи інакше вона торкнулась усіх. І дітей особливо. Навіть якщо ви знаходитесь далеко від бойоіих дій, це ще не означає, що ваша дитина не переживає стрес через те, що відбувається навколо неї. І як батькам пот

Шкіра маленький дітей дуже чутлива до миючих засобів, навіть коли мова йде про вибір прального порошку для дитячих речей.

Суміші, які особливо шкідливі для шкіри немовлят: що важливо знати про прання дитячого одягу?

Дитина | 18:50, 11.04.2024

Шкіра маленький дітей дуже чутлива до миючих засобів, навіть коли мова йде про вибір прального порошку для дитячих речей.

Дуже важливо підготувати дитину до школи. І мова тут не про те, щоб навчити її читати чи писати. Мова про психологічну підготовку. Про те, що дитина п

10 фраз, які батьки повинні сказати своїй дитині, коли вона йде в 1 клас

Школярі | 10:30, 11.04.2024

Дуже важливо підготувати дитину до школи. І мова тут не про те, щоб навчити її читати чи писати. Мова про психологічну підготовку. Про те, що дитина повинна знати не лише свої обов'язки, як учня, а й про свої ПРАВА!

Наші діти знають, що таке Щенячий патруль, Міньйони, Поні, а оь багато цікавих сучасних українських мультфільмів залишаються поза увагою. Ми вирішили

Топ-3 українські мультфільми для дітей різного віку

Сімейні фільми | 09:30, 11.04.2024

Наші діти знають, що таке Щенячий патруль, Міньйони, Поні, а оь багато цікавих сучасних українських мультфільмів залишаються поза увагою. Ми вирішили виправити цю ситуацію і запропонувати добірку, яка зацікавить дітей різного віку.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: