Скільки разів можна робити кесарів розтин?

Adoption
Date
  • 109 Переглядів
Жінок цікавить, чи можна народити самій після кесаревого розтину, через скільки можна вагітніти і скільки разів можливо проводити цю процедуру?

3566_ztnjj9vnazhszszrach.jpeg (15.98 Kb)

Ризик, якому піддається майбутня мати в процесі даної процедури, призводить до того, що виконувати її намагаються тільки за рекомендацією лікаря, яка може бути дана як під час вагітності, якщо та протікає важко, так і в момент природних пологів при виникненні ускладнень.

На позитивну відповідь про запит на кесарів розтин може вплинути наявність у жінки:

- резус-конфлікту;
- цукрового діабету у важкій формі;
- патологій очного дна;
- вузького тазу;
- генітального герпесу в гострій стадії;
- неправильного положення плоду;
- занадто довгої вагітності;
- припинення пологової діяльності.

Крім цього може бути прийнято рішення про операцію при симптомах гіпоксії плода через раннє відшарування плаценти. Також можливе проведення кесаревого розтину, якщо воно вже виконувалося раніше, внаслідок чого на матці збереглися рубці, що заважають природним пологам. В зв’язку з цим одразу виникає питання: скільки разів можна робити кесарів розтин жінці? Точну відповідь лікарі дають лише після вивчення стану її організму, оскільки для когось навіть один раз перенесена операція стає хрестом на наступній вагітності і пологах.

- Кожні нові кесаревські пологи – додатковий шрам. Лікарі намагаються робити надріз в одному і тому ж місці, але навіть такий крок не завжди гарантує безпеку процедури. З цієї причини вважається, що більше 2-х разів проводити таку операцію небажано.
- Проміжок між пологами, які здійснюються за допомогою кесаревого розтину, повинен складати 2 роки або більше, щоб дати можливість швам повністю загоїтися.

Як будуть проведені наступні пологи – через таку ж операцію або природним шляхом – вирішує лікар: якщо причиною, яка вимагала кесарів розтин, було положення плоду, або, наприклад, двійня у дуже худенької жінки, нове розродження цілком може бути природним. При наявності патологій у матері та/або дитини, доведеться знову вдаватися до хірургічного втручання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: кесарів розтин


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Живіт опускається внизОдна з найперших ознак наближення пологів – опущення живота. Так, зміститися він може за 2-4 тижні до потуг, але це вже вірна оз

Як розпізнати наближення пологів?

Пологи | 10:00, 28.09.2021

Живіт опускається внизОдна з найперших ознак наближення пологів – опущення живота. Так, зміститися він може за 2-4 тижні до потуг, але це вже вірна ознака, що плід нижче опускається до області тазу і вже готується побачити світ. Примітно, що у мам, я

Вчені довели, що після пологів у жінки змінюється голос.

Вчені назвали несподівану зміну в організмі після вагітності

Післяпологовий період | 17:00, 27.09.2021

Вчені довели, що після пологів у жінки змінюється голос.

Для когось із жінок пологи проходять легше, для когось складніше, але всі стверджують: боляче. Вчені навіть проводили дослідження, в ході якого з'ясув

Як пережити пологи без болю: корисні поради лікаря

Пологи | 10:00, 27.09.2021

Для когось із жінок пологи проходять легше, для когось складніше, але всі стверджують: боляче. Вчені навіть проводили дослідження, в ході якого з'ясували, що за рівнем болю пологи прирівнюються до кількох переломів кісток одночасно.

Хто з жінок схильний до ризику переношеної вагітності. Яка затримка пологів вважається безпечною для малюка. Які симптоми говорять про те, що пологи п

Затримка пологів: чим небезпечна і хто в групі ризику?

Вагітність та пологи | 17:00, 26.09.2021

Хто з жінок схильний до ризику переношеної вагітності. Яка затримка пологів вважається безпечною для малюка. Які симптоми говорять про те, що пологи пора стимулювати пологи? Читайте в статті.

Багато жінок, які двічі народжували, кажуть, що другі пологи швидші, інтенсивніші і легші. Чи справді це так, чи лише стереотип?

Чи правда, що другі пологи коротші за перші?

Пологи | 12:00, 25.09.2021

Багато жінок, які двічі народжували, кажуть, що другі пологи швидші, інтенсивніші і легші. Чи справді це так, чи лише стереотип?

Кожен, хто волею долі потрапляв на форуми майбутніх і молодих матусь, натикається на дивні слівця, море зменшувально-пестливих назв, незрозумілих абре

Вагітність в термінах: цікаві терміни «вагітного» сленгу

Вагітність та пологи | 09:00, 24.09.2021

Кожен, хто волею долі потрапляв на форуми майбутніх і молодих матусь, натикається на дивні слівця, море зменшувально-пестливих назв, незрозумілих абревіатур ... Що це? Це сленг! Якщо хочете, "вагітні" і мамські професіоналізми. Але якщо звичайні проф

У кожної жінки після пологів виникають делікатні проблеми, про які навіть незручно говорити з лікарем. Але ні в якому разі не можна цього соромитися,

3 неприємних післяпологових хвороби, про які соромно говорити

Післяпологовий період | 23:00, 23.09.2021

У кожної жінки після пологів виникають делікатні проблеми, про які навіть незручно говорити з лікарем. Але ні в якому разі не можна цього соромитися, інакше ситуація може погіршитися.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: