Психологи: Дитина повинна спати в окремому ліжку

Adoption
Date
  • 293 Переглядів
Багато сімей звикли до ситуації, коли дитина спить в ліжку з мамою і татом, але фахівці переконані, що такаситуація негативно впливає як на стосунки жінки і чоловіка, так і на саму дитину.

1770_nceu3ksge14.jpg (23.04 Kb)


"Дитина звикає бути частиною союзу мами з татом. А коли батьки вирішать, що дитині пора навчитися самостійності, їх буде чекати неприємний сюрприз - оскільки дитина ні за що не захоче віддавати своє місце в ліжку мами", - каже психолог Оксана Васильєва.

Малюк не буде розуміти, для чого йому потрібно спати на окремому ліжечку. Така ситуація може спричинити набагато більший стрес, ніж якщо привчати дитину спати окремо.

Третя причина, чому не потрібно спати разом з дитиною - це потреба чоловіка уваги жінки. Тому якщо чоловік звик спати в обіймах дружини, то дитина - це не привід жертвувати власним комфортом.

Психолог зазначає, що бувають ситуації, коли жінки кажуть: як же так, у нас дитина, він повинен зрозуміти і показати свою любов до неї. Це неправильно, якщо мамі бракує доказів любові з боку батька, то їм потрібно це вирішити між собою іншим способом. Важливо пам'ятати: не варто залучати дитину до розв'язання цієї ситуації. Оксана Васильєва вважає, що маніпулювання один одним за допомогою малюка в сім'ях відбувається дуже часто.

Тому психолог наголошує: дитина повинна спати окремо з народження

Оксана Васильєва: "Коли дитина спить в своєму ліжечку з перших днів, вона звикає до свого простору, вона краще і засинає, і прокидається. У неї міцніший сон, бо біля неї ніхто не крутиться, не переживає".

Незважаючи на це лікар-психолог Вікторія Скуратова вважає, що спільний сон є корисним, як для матері, так і для дитини.

Для дитини він забезпечує відчуття захищеності і безпеки, що є однією з найбільших потреб в цьому віці. Якщо ця потреба задоволена, то у дитини з часом формується почуття базової довіри, що є важливим новоутворенням в цьому віці.

Вікторія Скуратова переконана, що для матері спільний сон дає більше шансів на відпочинок і власний сон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, сон, спільний сон


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Сонцезахисними засобами потрібно користуватись дорослим та дітям. Але минулорічні засоби можуть бути канцерогенними.

Чому небезпечно використовувати минулорічний сонцезахист

Косметологія | 12:30, 20.04.2021

Сонцезахисними засобами потрібно користуватись дорослим та дітям. Але минулорічні засоби можуть бути канцерогенними.

Для того, щоб дитина була дисциплінована та щаслива, батьки повинні встановити для неї певні розумні обмеження. Як правильно говорити дитині

Навчіться говорити дитині "ні"

Сімейні справи | 12:00, 20.04.2021

Для того, щоб дитина була дисциплінована та щаслива, батьки повинні встановити для неї певні розумні обмеження. Як правильно говорити дитині "ні"?

Група дослідників з Єврейського університету в Єрусалимі довела зв'язок між переробленими продуктами і зниженням якості кісток, виявивши шкоду, яку ці

Перероблені продукти руйнують дитячий скелет

Сімейні справи | 11:00, 20.04.2021

Група дослідників з Єврейського університету в Єрусалимі довела зв'язок між переробленими продуктами і зниженням якості кісток, виявивши шкоду, яку ці продукти завдають дітям молодшого віку. Дослідження було опубліковане в журналі Bone Research.

Страх – це стан, який відрізняється характерною симптоматикою, асоціюється з пережитим стресом і може мати наслідки для дитячої психіки.

Як допомогти дитині при тривожності і заїканні

Дитина | 10:00, 20.04.2021

Страх – це стан, який відрізняється характерною симптоматикою, асоціюється з пережитим стресом і може мати наслідки для дитячої психіки.

Трапляються випадки, коли дитяча поведінка виводить батьків з рівноваги, провокує на крики та дії, про які вони потім шкодують. Як дорослим впоратися

Поради психологів: Як не виливати свою злість на дитину

Сімейні справи | 08:00, 20.04.2021

Трапляються випадки, коли дитяча поведінка виводить батьків з рівноваги, провокує на крики та дії, про які вони потім шкодують. Як дорослим впоратися з гнівом?

Батькам потрібно пам'ятати, що дитина це особистість, а не іграшка чи боржник, який щось повинен віддати. Є речі, які малюк зовсім не зобов'язаний роб

Настанови мами й тата, які не зобов'язана виконувати дитина

Сімейні справи | 07:00, 20.04.2021

Батькам потрібно пам'ятати, що дитина це особистість, а не іграшка чи боржник, який щось повинен віддати. Є речі, які малюк зовсім не зобов'язаний робити.

Наша влада уже попередила, що невакцинованих дітей не будуть приймати до школи і в садок. Що ж робити таким діткам? Чи справді усе так серйозно?

Невакциновані діти: чи справді не будуть брати їх в садок і до школи

Дитина | 05:00, 20.04.2021

Наша влада уже попередила, що невакцинованих дітей не будуть приймати до школи і в садок. Що ж робити таким діткам? Чи справді усе так серйозно?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: